Junior Analyst

Miejsce pracy:

  • Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Analiza i synteza danych
  • Tworzenie raportów, analiz, statystyk
  • Działania marketingowe - SEO, SEM, Content Marketing, Social Media
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientem
  • Prowadzenie projektów
  • Opracowywanie oraz implementacja narzędzi analitycznych i marketingowych
  • Przygotowywanie założeń projektów i umów
  • Współpraca z działem sprzedaży - oferty i projekty

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia
  • Energii, entuzjazmu, nastawienia na cel
  • Zainteresowania nowymi technologiami
  • Znajomości i praktycznego korzystania z Social Media
  • Bardzo dobrej pracy w grupie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie uzyskiwania
  • Znajomości narzędzi analitycznych i marketingowych
  • Doświadczenia w analizowaniu danych, wyciąganiu wniosków przy wykorzystaniu narzędzi analitycznych (może być wyniesione z uczelni)
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi MS Office
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • wyzwania zawodowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu
  • ciekawe projekty dla największych firm na rynku

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja-it@newspoint.pl

Szczegółowe informacje o produkcie i usługach Newspoint znajdziesz na newspoint.pl

Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)."