Social Media Specialist

Poszukujemy do współpracy osoby, która interesuje się Internetem, nowoczesnymi kanałami kontaktu z użytkownikami, social media. Jeśli spełniasz większość wymagań napisz do nas podając swoje przybliżone oczekiwania finansowe.

Zadania:

  • Organizacja i prowadzenie działań w social media (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, YouTube, Linkedin, Pinterest, Slideshare, blogi itp.) poprzez tworzenie postów i komentarzy oraz zaangażowanie fanów w dyskusje
  • Kreowanie i prowadzenie działań angażujących (quizy, konkursy, akcje promocyjne)
  • Współtworzenie strategii social-marketingowych dla klientów
  • Analiza i raportowanie przebiegu kampanii (popularność i efektywność przeprowadzanych działań)
  • Badanie działań konkurencji, śledzenie nowości w social media

Wymagania:

  • znajomość Internetu, narzędzi social media (funkcjonalności, aplikacje) i nowych trendów w e-marketingu
  • kreatywność, umiejętność przeszukiwania sieci w celu znalezienia ciekawostek związanych z tematem fanpage
  • konkretne pomysły i zapał do pracy
  • zainteresowanie najnowszymi trendami e-marketingu i PR
  • twórcze podejście do realizowanych projektów - niekonwencjonalne pomysły
  • łatwość pisania i tworzenia tekstów
  • samodzielność w działaniu i pozyskiwaniu informacji
  • otwartość na nowe wyzwania, upór w dążeniu do celu
  • poczucie humoru

Oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych, rozwojowych projektów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • kontakt z nowymi technologiami
  • elastyczny zadaniowy czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@newspoint.pl

Szczegółowe informacje o produkcie i usługach Newspoint znajdziesz na newspoint.pl

Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)."