Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin

Blog

 

Newspoint wprowadził do swojej oferty monitoring antyplagiatowy, dzięki któremu właściciele serwisów internetowych mogą łatwo sprawdzić, gdzie powielane są ich treści.

 

Nasz monitoring pozwala wykryć kopiowanie treści artykułów z danego serwisu w innych serwisach internetowych. Dzięki temu użytkownik może się zorientować, czy nie dochodzi do bezprawnego powielania jego autorskich treści. Materiały, które udostępniamy klientowi, mogą być dokumentem przedstawionym sądowi.

 

Jak to działa? Newspoint monitoruje oryginalne teksty na wybranym portalu i porównuje ich strukturę z tekstami opublikowanymi w innych portalach. Jeśli na innych portalach występują teksty podobne do oryginalnych, są one wyświetlane jako grupa w panelu użytkownika. Tekst opublikowany najwcześniej (oryginalny), wyświetlany jest w grupie jako pierwszy.

 

Lista zgrupowanych artykułów prezentuje oryginalny tekst z danego serwisu oraz jego kopie opublikowane w innych serwisach, wraz z nazwą serwisu, godziną i datą publikacji. Lista artykułów może być zwijana lub rozwijana jednym kliknięciem.

Jeśli chcecie poznać szczegóły naszej oferty – skontaktujcie się z naszym działem sprzedaży: kontakt@www.newspoint.pl

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *