Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin

Zespół

dr Robert Stalmach - prezes Newspoint
Doświadczenie zdobywał w mediach tradycyjnych i elektronicznych (Agora SA) oraz w konsultingu (Arthur Andersen). Z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, na którym kilka lat później obronił pracę doktorską na temat korzyści akcjonariuszy w koncepcji zarządzania przez wartość. Autor i współautor książek i artykułów z dziedziny zarządzania, ekonomii, mediów i nowych technologii. Wykładowca INE PAN i WSFiZ w Warszawie. Uczestnik projektu badawczego na uniwersytecie w Augsburgu, a także programów executive na INSEAD i IFRA/eNews. Certyfikator energetyczny wpisany na listę Ministra Infrastruktury (nr wpisu 2520). Ekspert Komisji Europejskiej programu Horizon 2020.
Michał Dziadura - Sales Manager
Zanim do nas trafił, pracował w firmach z branży rekrutacyjnej i szkoleniowej. Po drodze zdobył tytuł technika mechanika oraz ukończył studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu ze specjalizacją PR. Michał jest najbardziej usportowionym człowiekiem z naszego działu – w wolnym czasie nie tylko biega, gra w siatkówkę i chodzi na siłownię, ale także interesuje się piłką nożną – ze świecą szukać lepszego partnera do rozmów o futbolu. Oprócz aktywnego spędzania wypoczynku, lubi czytać książki fantasy. Jest z nami w Newspoint już 8 rok. Mówi, iż bardzo lubi to, co robi, bo może poznawać nowych ludzi i nawiązywać ciekawe kontakty. Wie jednak, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w najbliższym czasie planuje zwiedzić Wenezuelę, Meksyk, Kubę lub Brazylię. Ogólnie Amerykę Południową, już wybrzydzać nie będzie.