ABC reklamy dla prawników – szkolenie ePR

2 sierpnia 2008, Paulina Pocheć

Kolejne sierpniowe szkolenie ePR, „ABC reklamy dla prawników”, przeznaczone jest dla specjalistów PR, marketingu i reklamy w kancelariach i biurach prawnych. Jego celem jest poinformowanie o nowych możliwościach reklamy w prasie, Internecie i na innych nośnikach. Szkolenie  odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2008 r. w Warszawie.

Plan szkolenia obejmuje takie zagadnienia, jak:

  • Nowe możliwości reklamy kancelarii prawnych.
  • Reklama prasowa – rodzaje, sposoby, przykłady (m.in. formaty reklamy prasowej, współpraca z biurem reklamy).
  • Reklama usług prawniczych na rynku lokalnym a zadowolony klient (m.in. wizytówka, ulotka, książka telefoniczna, bilboard, szyld reklamowy, media elektroniczne).
  • PR w promocji kancelarii prawniczej (m.in. eventy, rankingi, logo).
  • Wizytówka czy profesjonalna strona www? (konstrukcja strony www, szata graficzna).
  • Reklama w Internecie (banery, reklama w wyszukiwarkach, sponsoring).
  • Działania internet PR.
  • Tematy nadesłane wcześniej przez uczestników szkolenia.

Szkolenie poprowadzi Witold Sokołowski, redaktor ePR.pl.

Więcej informacji o szkoleniu na stronie internetowej ePR.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.