Informacja rządzi światem – Cykl darmowych szkoleń!

31 października 2016, Paulina Pocheć

Informacja rządzi światem czyli cykl szkoleń organizowany przez Newspoint dla organizacji studenckiej Studenci dla Rzeczypospolitej. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy styczność z ogromem informacji każdego dnia, musimy sobie zadać pytanie, w jaki sposób możemy wybrać te, które nas interesują, a ominąć te zbędne. Na te pytania odpowiada monitoring mediów.

Monitoring mediów to nie tylko obserwowanie i archiwizowanie danych. To także wnikliwa analiza treści, oparta na specjalistycznych procedurach. Ma to za zadanie określenie tego, w jaki sposób i jak często konsumenci mówią o danej marce/produkcie w sieci. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie  wybrać te informacje, które są dla nas interesujące, pomijając te nieprzydatne. To główny cel cyklów szkoleń Informacja rządzi światem – pokazanie jak odnaleźć się w morzu informacji.

Studenci dla Rzeczypospolitej, mając świadomość możliwości jakie oferuje monitoring mediów, postanowili zorganizować otwarte warsztaty dla wszystkich, którzy widzą ogromny potencjał w tego typu narzędziu.

Jako prezes oddziału warszawskiego Studentów dla Rzeczypospolitej, prężnie rozwijającej się organizacji, wiem, jak ważne w dzisiejszych czasach jest śledzenie opinii na temat danej marki w internecie. Uważam również, że stosowanie narzędzia do monitoringu –  kompleksowo wykaże, co pisano na temat naszej organizacji w sieci. Widzimy również, ze monitoring mediów sprawia, iż śledzenie wzmianek na dany temat przy pomocy takiego narzędzia staje się profesjonalne. Nie są to już działania ad hoc, za pomocą przeglądarki internetowej. Jesteśmy zadowoleni, iż możemy współorganizatorami tego wydarzenia– Izabela Perkowska.

W tym celu, zapraszamy Was na cykl szkoleń pt. Informacja rządzi światem, na którym odpowiemy sobie na pytanie, jak odnaleźć się w społeczeństwie informacyjnym. Efekt współpracy firmy Newspoint i Studentów dla Rzeczypospolitej jest dostępny dla wszystkich nieodpłatnie. A odpowiedzi na interesujące Was pytania z pewnością dostarczą eksperci z firmy Newspoint, którzy będą głównymi prowadzącymi warsztatów.

Tematy szkoleń w cyklu Informacja rządzi światem

Szkolenie nr 1
Monitoring mediów jako praktyczne narzędzie umożliwiające bieżącą obserwację informacji
9 listopada o 18:00
w Centrum Kulturalne Sanacja (Zgoda 4, Warszawa)

Szkolenie nr 2
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 1

Szkolenie nr 3
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 2

Szkolenie nr 4
Monitoring marki w internecie – analiza i interpretacja danych

Na pierwsze szkolenie z cyklu możecie zapisać się tutaj: https://informacjarzadziswiatem.evenea.pl/

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku! https://www.facebook.com/events/698513603636480/

ZAPRASZAMY! 🙂Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.