Informacja rządzi światem – Cykl darmowych szkoleń!

31 października 2016, Paulina Pocheć

Informacja rządzi światem czyli cykl szkoleń organizowany przez Newspoint dla organizacji studenckiej Studenci dla Rzeczypospolitej. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy styczność z ogromem informacji każdego dnia, musimy sobie zadać pytanie, w jaki sposób możemy wybrać te, które nas interesują, a ominąć te zbędne. Na te pytania odpowiada monitoring mediów.

Monitoring mediów to nie tylko obserwowanie i archiwizowanie danych. To także wnikliwa analiza treści, oparta na specjalistycznych procedurach. Ma to za zadanie określenie tego, w jaki sposób i jak często konsumenci mówią o danej marce/produkcie w sieci. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie  wybrać te informacje, które są dla nas interesujące, pomijając te nieprzydatne. To główny cel cyklów szkoleń Informacja rządzi światem – pokazanie jak odnaleźć się w morzu informacji.

Studenci dla Rzeczypospolitej, mając świadomość możliwości jakie oferuje monitoring mediów, postanowili zorganizować otwarte warsztaty dla wszystkich, którzy widzą ogromny potencjał w tego typu narzędziu.

Jako prezes oddziału warszawskiego Studentów dla Rzeczypospolitej, prężnie rozwijającej się organizacji, wiem, jak ważne w dzisiejszych czasach jest śledzenie opinii na temat danej marki w internecie. Uważam również, że stosowanie narzędzia do monitoringu –  kompleksowo wykaże, co pisano na temat naszej organizacji w sieci. Widzimy również, ze monitoring mediów sprawia, iż śledzenie wzmianek na dany temat przy pomocy takiego narzędzia staje się profesjonalne. Nie są to już działania ad hoc, za pomocą przeglądarki internetowej. Jesteśmy zadowoleni, iż możemy współorganizatorami tego wydarzenia– Izabela Perkowska.

W tym celu, zapraszamy Was na cykl szkoleń pt. Informacja rządzi światem, na którym odpowiemy sobie na pytanie, jak odnaleźć się w społeczeństwie informacyjnym. Efekt współpracy firmy Newspoint i Studentów dla Rzeczypospolitej jest dostępny dla wszystkich nieodpłatnie. A odpowiedzi na interesujące Was pytania z pewnością dostarczą eksperci z firmy Newspoint, którzy będą głównymi prowadzącymi warsztatów.

Tematy szkoleń w cyklu Informacja rządzi światem

Szkolenie nr 1
Monitoring mediów jako praktyczne narzędzie umożliwiające bieżącą obserwację informacji
9 listopada o 18:00
w Centrum Kulturalne Sanacja (Zgoda 4, Warszawa)

Szkolenie nr 2
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 1

Szkolenie nr 3
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 2

Szkolenie nr 4
Monitoring marki w internecie – analiza i interpretacja danych

Na pierwsze szkolenie z cyklu możecie zapisać się tutaj: https://informacjarzadziswiatem.evenea.pl/

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku! https://www.facebook.com/events/698513603636480/

ZAPRASZAMY! 🙂Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*20 czerwca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Nowości w Panelu Newspoint

Zapraszamy na 35. webinar Newspoint. Aleksandra Kamińska – Senior Analyst i Robert Sadowski – Digital Marketing Manager z Newspoint pokażą, o jakich funkcjach w monitoringu mediów jeszcze nie wiecie. Rozmowa o wszystkich nowych i bardzo użytecznych wdrożeniach w Panelu Newspoint z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 28 czerwca 2022, 12:00.

8 kwietnia 2022, Robert Sadowski

Webinar: Co każdy sprzedawca internetowy musi wiedzieć o prawie konsumenta do zwrotu towaru?

Zapraszamy na 34. webinar Newspoint. Chcesz wiedzieć, czy w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów są robione zgodnie z prawem? Jaki wpływ na prawo konsumenta do zwrotu mają informacje na Twojej stronie? Jakie obowiązki masz Ty, a jakie konsument? O tym wszystkim, z naciskiem na kwestie praktyczne, opowie podczas naszego webinaru ekspert z Fundacji Konsumentów – Filip Golis. Zapraszamy...

31 marca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Jak pisać dobrze pozycjonujące się teksty w internecie?

Zapraszamy na 33. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, co ma najważniejsze znaczenie przy pisaniu tekstów w internecie. Dowiemy się, jak pisać, aby zachęcać użytkownika do częstych odwiedzin naszych serwisów www i profili w social media. Jak zdobywać wysokie pozycje w Google. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 21 kwietnia 2022, 12:00.

2 marca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: 3 cykle komunikacji, które powinieneś zautomatyzować

Zapraszamy na 32. webinar Newspoint. Gościnnie u nas wystąpi Ireneusz Klimczak – Senior Project Manager z GetResponse. Podczas naszego webinaru Ireneusz pokaże gotowe scenariusze automatyzacji, dzięki którym oszczędzisz czas i zwiększysz skuteczność komunikacji marketingowej. Skupi się na segmentacji odbiorców, promocji produktów i zachęcaniu klientów do regularnych zakupów. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 17 marca 2022,...

3 lutego 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Jak wybrać dobre narzędzie do monitoringu mediów?

Zapraszamy na 31. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, czym kierować się przy wyborze najlepszego narzędzia do monitoringu mediów. Dlaczego jedne usługi są lepsze od innych? Jak podjąć niełatwą decyzję i mieć dostęp do najważniejszych publikacji? Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 24 lutego 2022, 12:00.