Marketing w sporcie [szkolenie]

21 grudnia 2019, Kamil Kalinowski

W 2019 roku mieliśmy okazję spotykać się z ludźmi z absolutnie różnych branż i stron. Różne potrzeby, zupełnie inne wymagania i materiał roboczy. Nasze ostatnie szkolenie dotyczyło działki marketingu sportowego – tym razem dla ekipy Klub Sportowy LIDER Grodzisk Mazowiecki.

Newspoint nie zamyka się w ramy narzędzia monitorującego media. Oferujemy bazę porad i wskazówek w szeroko pojętej dziedzinie marketingu internetowego. Tym razem nasz ekspert Robert Sadowski przygotował obszerny materiał szkoleniowy dla zespołu sportowego KS LIDER Grodzisk Mazowiecki.

Nierozłącznym elementem sportu i związanych z nim eventów są pieniądze pozyskiwane z ramienia sponsorów i partnerów, a co za tym idzie coraz większa baza reklamowa.

Niegdyś gazety, szeptanki i słupy ogłoszeniowe, dzisiaj ogromna machina marketingowa, której działania sięgają każdej części mediów. Outdoor, filmy, gify, zdjęcia, internetowe społeczności. Sport jest wszędzie i należy być wszędzie razem z nim.

Trendy wytyczają najwięksi: wielkie kluby piłkarskie, stajnie zespołów F1, potężna machina Red Bulla, lecz narzędzia internetowe są dostępne dla wszystkich. Nie ma żadnych wymówek. Najlepszym przykładem są internetowe działania stołecznego klubu piłkarskiego Coco Jambo Warszawa, który na co dzień występuje w B-klasie, a mimo to notuje zaskakujące zasięgi i aktywności swojej działalności.

Poznaj narzędzia i metody na wzrost swoich wyników w internecie. Naucz się przekładać je na wskaźniki i dane, które zainteresują Twojego potencjalne sponsora. 

Zainteresuj się takimi hasłami jak:

ekwiwalent reklamowy,

zasięg,

zaangażowanie.

Wskocz na wyższy poziom obsługi mediów społecznościowych i wykorzystuj ich odmienne charakterystyki.

Dziękujemy grupie za zainteresowanie i wielką chęć działania. Tym samym życzymy powodzenia na nowy rok! 😉

Zapraszamy również inne kluby piłkarskie i organizatorów sportowych do kontaktu. Oferujemy szkolenia oraz raporty ekwiwalentowe i sponsoringowe, a także kompleksowe audyty mediowe.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.