Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do naszych wypraw. Ogłaszamy On The Marketing Tour 2 i zapraszamy już na pierwszy przystanek – Kielce, 23 stycznia!


W poprzedniej edycji On The Marketing Tour odwiedziliśmy Radom, Lublin, Łódź i Częstochowę. Na spotkania z nami przybyło kilkuset uczestników, którzy aktywnie słuchali naszych prelekcji i mieli możliwość zadawania pytań na bieżąco. To jest clue tych szkoleń. Największa wartość z uczestnictwa. Niestety pandemia covid przerwała naszą podróż. W tym czasie postawiliśmy na webinary, których od 2020 roku zorganizowaliśmy już 42! W 2024 roku postanowiliśmy wrócić jednak do naszego cyklu podróży po Polsce. Ogłaszamy On The Marketing Tour 2. Do naszej podróży dołączy Instytut Monitorowania Mediów, a Proto objęło wydarzenie patronatem medialnym.

W czasie naszych szkoleń będziemy prezentować najświeższą wiedzę, trendy, case study i doświadczenia biznesowe z obszarów takich jak komunikacja w social media, content marketing, influencer marketing, analiza danych z mediów, SEO oraz monitoring mediów. Wystąpią eksperci z Newspoint, Instytutu Monitorowania Mediów i More Bananas.

Naszą podróż zaczynamy od przystanku w Kielcach, Hotel DAL, ul. Piotrkowska 12, gdzie już 23 stycznia do wysłuchania będzie 6 wystąpień. Wejściówka kosztuje tylko 25 PLN, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Uwaga! Możesz wybrać zwierzaka, na którego chcesz przeznaczyć pieniądze!

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Plan wydarzenia. Przystanek Kielce:

10:00 – Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas) 
Trendy w marketingu 2024: jak je wykorzystać w strategii i praktyce

10:45 – Robert Sadowski (Newspoint)
Jak zdobywać najwyższe pozycje w Google – SEO dla lokalnych biznesów

11:30 – Agnieszka Gałczyńska (More Bananas)
Content w mediach społecznościowych. Jak pisać, żeby inni chcieli czytać?

12:30 – Jakub Gdyk (Instytut Monitorowania Mediów)
Monitoring mediów – praktyczne zastosowania dla działów komunikacji i nie tylko

13:15 – Maja Kaczor (More Bananas)
Podstawy video contentu i wskazówki dla początkującego video content makera

14:00 – Aleksandra Kamińska (Newspoint)
Raporty mediowe – efektywne badanie wizerunku marki

Serdecznie zapraszamy od udziału. Liczba miejsc ograniczona.
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.