Prawo Internetu – szkolenie

18 kwietnia 2009, Paulina Pocheć

NewsPoint i vortal internetowy epr.pl zapraszają na kolejne szkolenie z cyklu PR bez słodzenia: Prawo Internetu. Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia b.r. w Warszawie.

Tematyka szkolenia „Prawo Internetu” obejmuje wybrane aspekty ochrony własności intelektualnej w Internecie oraz wybrane problemy prawne tworzenia i funkcjonowania serwisów internetowych. Szkolenie poprowadzi Roman Bieda, aplikant radcowski, który specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, w tym problematyce handlu elektronicznego, umów wdrożeniowych, umów outsourcingowych i prawnych aspektów dystrybucji oprogramowania komputerowego.

Szkolenie kierowane jest do dyrektorów i pracowników firm świadczącymi usługi w zakresie tworzenia i utrzymania serwisów internetowych, usług hostingowych, e-marketingu, e-reklamy, pracowników działów reklamy, marketingu, PR, kierowników projektów informatycznych, konsultantów IT, prawników wewnętrznych firm.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa na stronie organizatora.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.