Webinar: Jak wydać własną książkę? 10 porad biznesowych

4 stycznia 2023, Robert Sadowski

Weź udział w 38. webinarze Newspoint! Naszym gościem będzie dr Magdalena Gajek, właścicielka agencji Blend PR oraz autorka książki „Mikromarka”. To właśnie ta publikacja posłuży nam za przykład prezentujący nie tylko, jak wydać własną publikację, ale także w jaki sposób projektować i wprowadzać produkty na rynek.

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Środa, 18 stycznia 2023, 12:00.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli dotyczy Cię choćby jedna z tych sytuacji:

  • interesuje Cię tematyka wprowadzania nowego produktu do sprzedaży,
  • chcesz poznać sposób na łączenie zysków z indywidualnych usług z gotowymi produktami,
  • lubisz niestandardowe formy marketingu,
  • planujesz wydać własną książkę pod szyldem brandingu firmy,
  • masz w planach tworzenie innych produktów opartych o treść (np. e-booki, kursy),
  • Twoja firma należy do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W trakcie wydarzenia poznasz 10 praktycznych porad dotyczących self-publishingu oraz projektowania produktów. Dr Magdalena Gajek opowie na podstawie swoich doświadczeń z „Mikromarką”, jakich błędów unikać oraz na co zwrócić szczególną uwagę, tworząc produkt edukacyjny.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji. Liczba miejsc na żywo ograniczona.
Wydarzenie odbędzie się w środę 18 stycznia 2023 o godz. 12.00 i potrwa około godziny.
Na zakończenie będzie również możliwość zadawania pytań naszej prelegentce.

Zapisz się na webinar

Dr Magdalena Gajek – konsultantka PR, zajmuje się przede wszystkim mikromarkami i markami premium. Uczy przedsiębiorców, jak zarządzać komunikacją, budować wizerunek oraz tworzyć treści. Jest właścicielką agencji Blend PR. Z wykształcenia polonistka, doktor nauk humanistycznych. Stypendystka zagranicznych uniwersytetów w Lipsku i Kilonii. Wykłada na uczelniach wyższych oraz prowadzi szkolenia z zakresu marketingu. Poza „Mikromarką” wydała również książkę naukową „Nowy Jork wyobrażony i doświadczony”.

O „MIKROMARCE”
„Mikromarka” to praktyczna, osadzona w realiach sektora MŚP instrukcja zarządzania komunikacją dla firm. Dzięki zawartym w niej poradom dowiesz się, jak stworzyć wpływową, estetyczną i dochodową markę. Książka pomoże przede wszystkim właścicielom i przedstawicielom niekorporacyjnych biznesów oraz osobom, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Więcej dowiesz się tutaj.

Zapisz się na webinar

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać na prelekcji, to udostępniamy nagranie tego webinaru:
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*4 stycznia 2023, Robert Sadowski

Webinar: Jak wydać własną książkę? 10 porad biznesowych

Weź udział w 38. webinarze Newspoint! Naszym gościem będzie dr Magdalena Gajek, właścicielka agencji Blend PR oraz autorka książki „Mikromarka”. To właśnie ta publikacja posłuży nam za przykład prezentujący nie tylko, jak wydać własną publikację, ale także w jaki sposób projektować i wprowadzać produkty na rynek. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Środa, 18 stycznia 2023, 12:00. Ten webinar jest...

29 listopada 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Monitoring mediów w opiece zdrowotnej

Zapraszamy na 37. webinar Newspoint. Ksenia Kostrzewska – Customer Service Specialist Newspoint pokaże, jak wykorzystać bazy danych (szczególnie fora internetowe i grupy) w celu wyszukiwania informacji o rozwiązaniach problemów emocjonalnych, psychicznych i zdrowotnych. Wyszukiwanie informacji i wiadomości o placówkach medycznych, pomyłkach lekarskich, opiniach, publikacjach książkowych, wywiadach oraz wydarzeń i konferencji. Szkolenie o tym, jak monitoring mediów może...

8 września 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego potrzebujesz monitoringu opinii?

Zapraszamy na 36. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak ważne w każdym biznesie są opinie zadowolonych klientów zostawiane w internecie, a także skargi tych nieukontentowanych, którzy mają wiele uwag i zastrzeżeń. Wszystkie je powinniśmy śledzić i odpowiednio reagować. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 27 września 2022, 12:00.

20 czerwca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Nowości w Panelu Newspoint

Zapraszamy na 35. webinar Newspoint. Aleksandra Kamińska – Senior Analyst i Robert Sadowski – Digital Marketing Manager z Newspoint pokażą, o jakich funkcjach w monitoringu mediów jeszcze nie wiecie. Rozmowa o wszystkich nowych i bardzo użytecznych wdrożeniach w Panelu Newspoint z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 28 czerwca 2022, 12:00.

8 kwietnia 2022, Robert Sadowski

Webinar: Co każdy sprzedawca internetowy musi wiedzieć o prawie konsumenta do zwrotu towaru?

Zapraszamy na 34. webinar Newspoint. Chcesz wiedzieć, czy w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów są robione zgodnie z prawem? Jaki wpływ na prawo konsumenta do zwrotu mają informacje na Twojej stronie? Jakie obowiązki masz Ty, a jakie konsument? O tym wszystkim, z naciskiem na kwestie praktyczne, opowie podczas naszego webinaru ekspert z Fundacji Konsumentów – Filip Golis. Zapraszamy...