Webinar Newspoint: Analiza danych z monitoringu mediów.

3 czerwca 2020, Robert Sadowski

Zapraszamy na kolejny webinar Newspoint, w którym Aleksandra Kamińska, nasza Senior Analyst, pokaże, jak i w jakim celu analizować przeróżne dane, które można wyciągnąć z systemów monitorujących media. Zaczynamy we wtorek 16 czerwca o 12:00.

Zapisz się na webinar

W trakcie webinaru dowiesz się:

  • co można analizować przy pomocy danych z monitoringu mediów,
  • jakie metody badawcze można wykorzystać,
  • co analizować oprócz listy wyników – znaczenie podstawowych wskaźników i wykresów panelu Newspoint,
  • które statystyki powinny mieć dla Ciebie większe znaczenie, na jakich KPI się skupić,
  • jak zastosować przydatne triki w Excelu ułatwiające pracę z danymi.

Zachęcamy do udziału w webinarze wszystkich marketerów, pr-owców i analityków zainteresowanych analizą big data. Dane z monitoringu mediów można wykorzystać do sprawdzenia, gdzie przebywa nasza grupa docelowa, ustalenia strategii obecności w social media, poznania opinii o naszych produktach, wybrania odpowiednich influencerów, wdrożenia programu employer brandingowego, analizy działań konkurencji i pomiaru efektywności działań PR. A to tylko wierzchołek możliwości dogłębnej analizy z pozyskanych danych.

Zostań w domu i posłuchaj. Wymagana jest rejestracja. Webinar już we wtorek 16 czerwca o 12:00.

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać to mamy nagranie tego webinaru:
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.

4 stycznia 2023, Robert Sadowski

Webinar: Jak wydać własną książkę? 10 porad biznesowych

Weź udział w 38. webinarze Newspoint! Naszym gościem będzie dr Magdalena Gajek, właścicielka agencji Blend PR oraz autorka książki „Mikromarka”. To właśnie ta publikacja posłuży nam za przykład prezentujący nie tylko, jak wydać własną publikację, ale także w jaki sposób projektować i wprowadzać produkty na rynek. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Środa, 18 stycznia 2023, 12:00.