Webinar: Co każdy sprzedawca internetowy musi wiedzieć o prawie konsumenta do zwrotu towaru?

8 kwietnia 2022, Robert Sadowski

Zapraszamy na 34. webinar Newspoint. Chcesz wiedzieć, czy w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów są robione zgodnie z prawem? Jaki wpływ na prawo konsumenta do zwrotu mają informacje na Twojej stronie? Jakie obowiązki masz Ty, a jakie konsument? O tym wszystkim, z naciskiem na kwestie praktyczne, opowie podczas naszego webinaru ekspert z Fundacji KonsumentówFilip Golis.

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 28 kwietnia 2022, 12:00.

Program webinaru:

  1. Czym jest umowa sprzedaży w Internecie i w jaki sposób jest zawierana?
  2. Jakie obowiązki informacyjne ma sklep internetowy i jaki to ma wpływ na prawo konsumenta do zwrotu towaru?
  3. Kiedy konsument może zwrócić towar kupiony w sklepie internetowym i jakie czynności musi wtedy podjąć?
  4. Co musimy zrobić, gdy konsument będzie chciał zwrócić towar zakupiony w naszym sklepie internetowym?
  5. Dla uczestników zainteresowanych prawem konsumenckim przewidzieliśmy niespodziankę.

Filip Golis jest prawnikiem, który współpracuje z Fundacją Konsumentów od 2018 roku i specjalizuje się w prawie konsumenckim. W tym obszarze prawa udzielił ok. 35 tys. porad prawnych. Jest też współautorem i twarzą kursu online: prawo konsumenckie dla biznesu (https://konsumenci.org/dla-biznesu).

Zapraszamy do udziału wszystkich prowadzących sklepy internetowe, pracowników działów obsługi klienta i marketingu oraz zainteresowanych prawem konsumenckim.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 28 kwietnia, 12:00. Zarezerwujcie 40 minut i przygotujcie listę pytań do nas. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.