Webinar: Co każdy sprzedawca internetowy musi wiedzieć o prawie konsumenta do zwrotu towaru?

8 kwietnia 2022, Robert Sadowski

Zapraszamy na 34. webinar Newspoint. Chcesz wiedzieć, czy w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów są robione zgodnie z prawem? Jaki wpływ na prawo konsumenta do zwrotu mają informacje na Twojej stronie? Jakie obowiązki masz Ty, a jakie konsument? O tym wszystkim, z naciskiem na kwestie praktyczne, opowie podczas naszego webinaru ekspert z Fundacji KonsumentówFilip Golis.

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 28 kwietnia 2022, 12:00.

Program webinaru:

  1. Czym jest umowa sprzedaży w Internecie i w jaki sposób jest zawierana?
  2. Jakie obowiązki informacyjne ma sklep internetowy i jaki to ma wpływ na prawo konsumenta do zwrotu towaru?
  3. Kiedy konsument może zwrócić towar kupiony w sklepie internetowym i jakie czynności musi wtedy podjąć?
  4. Co musimy zrobić, gdy konsument będzie chciał zwrócić towar zakupiony w naszym sklepie internetowym?
  5. Dla uczestników zainteresowanych prawem konsumenckim przewidzieliśmy niespodziankę.

Filip Golis jest prawnikiem, który współpracuje z Fundacją Konsumentów od 2018 roku i specjalizuje się w prawie konsumenckim. W tym obszarze prawa udzielił ok. 35 tys. porad prawnych. Jest też współautorem i twarzą kursu online: prawo konsumenckie dla biznesu (https://konsumenci.org/dla-biznesu).

Zapraszamy do udziału wszystkich prowadzących sklepy internetowe, pracowników działów obsługi klienta i marketingu oraz zainteresowanych prawem konsumenckim.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 28 kwietnia, 12:00. Zarezerwujcie 40 minut i przygotujcie listę pytań do nas. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.

4 stycznia 2023, Robert Sadowski

Webinar: Jak wydać własną książkę? 10 porad biznesowych

Weź udział w 38. webinarze Newspoint! Naszym gościem będzie dr Magdalena Gajek, właścicielka agencji Blend PR oraz autorka książki „Mikromarka”. To właśnie ta publikacja posłuży nam za przykład prezentujący nie tylko, jak wydać własną publikację, ale także w jaki sposób projektować i wprowadzać produkty na rynek. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Środa, 18 stycznia 2023, 12:00.

29 listopada 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Monitoring mediów w opiece zdrowotnej

Zapraszamy na 37. webinar Newspoint. Ksenia Kostrzewska – Customer Service Specialist Newspoint pokaże, jak wykorzystać bazy danych (szczególnie fora internetowe i grupy) w celu wyszukiwania informacji o rozwiązaniach problemów emocjonalnych, psychicznych i zdrowotnych. Wyszukiwanie informacji i wiadomości o placówkach medycznych, pomyłkach lekarskich, opiniach, publikacjach książkowych, wywiadach oraz wydarzeń i konferencji. Szkolenie o tym, jak monitoring mediów może...

8 września 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego potrzebujesz monitoringu opinii?

Zapraszamy na 36. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak ważne w każdym biznesie są opinie zadowolonych klientów zostawiane w internecie, a także skargi tych nieukontentowanych, którzy mają wiele uwag i zastrzeżeń. Wszystkie je powinniśmy śledzić i odpowiednio reagować. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 27 września 2022, 12:00.

20 czerwca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Nowości w Panelu Newspoint

Zapraszamy na 35. webinar Newspoint. Aleksandra Kamińska – Senior Analyst i Robert Sadowski – Digital Marketing Manager z Newspoint pokażą, o jakich funkcjach w monitoringu mediów jeszcze nie wiecie. Rozmowa o wszystkich nowych i bardzo użytecznych wdrożeniach w Panelu Newspoint z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 28 czerwca 2022, 12:00.