Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Zapraszamy na 40. webinar NewspointRobert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 27 kwietnia 2023, 12:00.

Agenda webinaru:

  • widoczne i niewidoczne części strony www, które mają wpływ na SEO,
  • podstawowe narzędzia e-PR,
  • tworzenie bazy słów kluczowych – SEO copywriting, rodzaje słów kluczowych,
  • czemu content marketing jest taki ważny dla SEO – jak tworzyć treści pod SEO,
  • praktyczne porady SEO dla działów PR.

Wydarzenie bezpłatne. Zapraszamy do udziału wszystkich PR-owców, specjalistów ds. marketingu i komunikacji, blogerów, copywriterów i redaktorów treści. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 27 kwietnia, 12:00. Zarezerwuj godzinę. Zapraszamy.

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać na prelekcji Roberta, to zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego webinaru:
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 27 kwietnia 2023, 12:00. Agenda webinaru: widoczne i niewidoczne części...