Webinar Newspoint: Jak pisać dobrze pozycjonujące się teksty w internecie?

31 marca 2022, Robert Sadowski

Zapraszamy na 33. webinar NewspointRobert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, co ma najważniejsze znaczenie przy pisaniu tekstów w internecie. Dowiemy się, jak pisać, aby zachęcać użytkownika do częstych odwiedzin naszych serwisów www i profili w social media. Jak zdobywać wysokie pozycje w Google.

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 21 kwietnia 2022, 12:00.

Agenda webinarium:

  • jak użytkownicy czytają 'internety'?
  • czego użytkownicy szukają w sieci www?
  • poznaj i rozszerzaj swoją grupę docelową
  • jak pisać, czyli o strukturze tekstów
  • pisz dla ludzi i dla wyszukiwarek – pamiętaj o SEO
  • słowa kluczowe i linki
  • nie samym słowem się tworzy – poznaj różne formy content marketingu
  • duplicate content, co trzeba wiedzieć, aby nie powielać tych samych treści

Robert Sadowski od 20 lat tworzy teksty na serwisy internetowe, blogi contentowe, do e-booków i social media. Zapraszamy do udziału marketerów, PR-owców, copywriterów, początkujących pozycjonerów SEO i osoby zarządzające profilami w social media. Czeka na Ciebie dużo praktycznej wiedzy z SEO i content marketingu.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 21 kwietnia, 12:00. Zarezerwujcie godzinę i przygotujcie listę pytań do nas. Zapraszamy.

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać na żywo, to udostępniamy nagranie tego webinaru:
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.