Innowacyjny Newspoint – ranking Futurology

30 sierpnia 2021, Robert Sadowski

Newspoint, to nie tylko kompleksowy monitoring mediów, ale również innowacyjne podejście do technologii, na które stawiamy rozwijając naszą aplikację. Tym bardziej, czujemy się bardzo wyróżnieni, że znaleźliśmy się w rankingu 90 najbardziej innowacyjnych firm wykorzystujących Machine Learning w Polsce wg Futurology.

W artykule 90 Most Innovative Poland Based Machine Learning Companies serwisu Futurology przedstawione zostały najlepsze polskie firmy, które w swoich działaniach opierają się na Machine Learning. Obok takich firm jak Synerise, Sparkbit czy Semantive znalazł się również Newspoint!

Wybór został dokonany na podstawie konkretnych kryteriów, jednak nie był ograniczony co do rozmiarów firmy. Wśród wyróżnionych znalazły się zarówno mniejsze, jak i większe organizacje, a także najnowocześniejsze startupy czy znane marki.

Ostateczna lista 90 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce wykorzystujących Machine Learning została stworzona na podstawie ponadprzeciętnych wyników w jednej z następujących kategorii:

  • innowacja (innowacyjne pomysły, innowacyjne wejście na rynek, innowacyjny produkt)
  • wzrost (wyjątkowy wzrost, wyjątkowa strategia rozwoju)
  • zarządzanie
  • wpływ społeczny

Takie wyróżnienia utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza praca jest dostrzegana i doceniana przez innych. Stają się one dla nas jeszcze większą motywacją do działania! Dziękujemy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*31 marca 2023, Robert Sadowski

Zerknij w przeszłość – analiza danych i wyników z różnych narzędzi marketingowych

Otaczający nas świat bardzo szybko się rozwija i wraz z nim równie szybko rozwija się technologia, która umożliwia nam usprawnianie wielu procesów związanych z naszym codziennym życiem oraz pracą. Nowe technologie digital to jednak także wiele nowych danych, których gromadzenie i analizowanie jest niezwykle istotne — szczególnie w kontekście marketingu. Dlaczego tak jest? Wyjaśniamy w...

28 marca 2023, Robert Sadowski

Monitoring mediów w walce z dezinformacją wojenną

Jak biały wywiad (OSINT) wpływa na postrzeganie nowoczesnej wojny? Czym w ogóle jest OSINT? W artykule zaprezentujemy między innymi, jak narzędzia do monitorowania mediów usprawniają działania OSINT.

2 lutego 2023, Aleksandra Kamińska

Podsumowanie nowości 2022 w Newspoint

Niedawno pożegnaliśmy nieprzewidywalny 2022 rok. Był to rok wielkich wydarzeń historycznych i zmian geopolitycznych. Uwaga i energia była skierowana nie tylko na Polskę, wysoką inflację, pandemię Covid, ale może przede wszystkim na to, co działo się za granicami naszego kraju. Jako firma odczuliśmy to dwojako – zaangażowaliśmy się w akcję pomocy skierowaną do Ukraińców, wprowadzając...

2 lutego 2023, Robert Sadowski

Monitoruj…obsługę klienta w swoim biznesie!

Dziś opowiemy nieco więcej o tym, czym jest widget do oddzwaniania, jak wpływa na sprzedaż i obsługę klienta, oraz dlaczego możesz go mieć za darmo i to na zawsze.

27 stycznia 2023, Robert Sadowski

Nowy format dostępny w eksporcie danych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Newspoint, korzystających z panelu służącego do kompleksowego monitoringu mediów, wdrożona została nowa funkcjonalność. Wyszukane publikacje z projektu lub tagu można dodatkowo wyeksportować w formacie .html i otrzymać bezpośrednio e-mailem. Jest to forma bardzo podobna do wysyłanych przez narzędzie alertowych powiadomień.