Konkurs Walentynkowy – Wygraj kamerę internetową!

14 lutego 2013, Paulina Pocheć

Walentynki, to ble ble ble ble… Wiadomo, „Love is in the air”, „All you need is love”, „That’s amore” i inne utwory, które zalewają nasze radiostacje i „niszczą nasze umysły” – jak napisał jeden z internautów, którego wpis o święcie zakochanych wyłowiliśmy z naszego monitoringu. Zadamy Wam retoryczne pytanie – Jak spędzacie ten dzień? Większość z Was będzie pewnie w pracy, część w szkole, a niektórzy na urlopie lub zwolnieniu lekarskim – w końcu zima do czegoś zobowiązuję. Aby osłodzić Wam nieco atmosferę dnia św. Walentego, proponujemy Wam filmowy konkurs, w którym do wygrania mamy kamerki internetowe. Jeżeli lubisz oglądać filmy, to jest to zabawa dla Ciebie!

Czy jest na sali ktoś, kto nie oglądał choć raz jakiejś produkcji romantycznej? Komedii, dramatu, melodramatu czy obyczajowego filmidła? Ano, nie ma. Co należy zrobić, aby wygrać kamerkę? Na adres newspoint@www.newspoint.pl wyślij plakat filmowy swojego ulubionego filmu o miłości i w trzech – czterech zdaniach (nie więcej, prosimy, dbaj o nasze oczy) napisz dlaczego ten film należy do Twoich faworytów.

Na Wasze maile czekamy do 24 lutego 2013 r. Pamiętajcie, do oddania w dobre ręce mamy, aż 10 kamerek – takich, jak na zdjęciu. Powodzenia!

Przed wzięciem udziału w naszym konkursie prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 lutego 2023, Aleksandra Kamińska

Podsumowanie nowości 2022 w Newspoint

Niedawno pożegnaliśmy nieprzewidywalny 2022 rok. Był to rok wielkich wydarzeń historycznych i zmian geopolitycznych. Uwaga i energia była skierowana nie tylko na Polskę, wysoką inflację, pandemię Covid, ale może przede wszystkim na to, co działo się za granicami naszego kraju. Jako firma odczuliśmy to dwojako – zaangażowaliśmy się w akcję pomocy skierowaną do Ukraińców, wprowadzając...

2 lutego 2023, Robert Sadowski

Monitoruj…obsługę klienta w swoim biznesie!

Dziś opowiemy nieco więcej o tym, czym jest widget do oddzwaniania, jak wpływa na sprzedaż i obsługę klienta, oraz dlaczego możesz go mieć za darmo i to na zawsze.

27 stycznia 2023, Robert Sadowski

Nowy format dostępny w eksporcie danych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Newspoint, korzystających z panelu służącego do kompleksowego monitoringu mediów, wdrożona została nowa funkcjonalność. Wyszukane publikacje z projektu lub tagu można dodatkowo wyeksportować w formacie .html i otrzymać bezpośrednio e-mailem. Jest to forma bardzo podobna do wysyłanych przez narzędzie alertowych powiadomień. 

23 stycznia 2023, Robert Sadowski

Monitoring mediów skutecznym narzędziem w zarządzaniu kryzysowym dla koncernu naftowego Petrobras

Jedną z najważniejszych zasad w zarządzaniu kryzysowym jest szybka reakcja. Umożliwia to zaplanowanie odpowiedniej strategii działań, przed kulminacją potencjalnych zdarzeń. Przykładem takich działań było skuteczne wykorzystanie monitoringu mediów przez brazylijski koncern naftowy Petrobras podczas zamieszek w Brazylii, które miały miejsce wraz z początkiem roku. 

19 stycznia 2023, Robert Sadowski

Koniec z fałszywymi promocjami i opiniami w sieci

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie znowelizowane przepisy o prawach konsumentów. Jak wskazuje Prezes UOKiK, wprowadzone zmiany są istotne dla kupujących online m.in. w zakresie sprawdzania opinii w sieci, zasad dotyczących wystawiania ofert oraz aktualizacji treści i usług cyfrowych.