Miliard wpisów w indeksie social media

21 października 2013, Paulina Pocheć

Rozwiązanie do monitoringu internetu firmy Newspoint, dostawcy usług kompleksowego monitoringu mediów, na początku września zebrało miliardowy dokument.

Na początku września indeks wyszukiwawczy Newspoint zebrał miliardowy dokument z mediów społecznościowych. „Tak duża baza artykułów, które zgromadziliśmy od połowy 2008 roku, kiedy to przeprowadzaliśmy pierwsze testy usługi, jest potwierdzeniem jakości naszego monitoringu. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przetwarzać tak ogromną ilość dokumentów, oferujemy też bardzo dokładne pokrycie mediów społecznościowych” – mówi Robert Stalmach, prezes Newspoint.

Obecnie aplikacja Newspoint służąca do monitorowania Internetu uwzględnia materiały z ponad 4 500 polskich portali oraz ponad 6 mln źródeł w social media. W bazie dostępnych artykułów jest już ponad 40 milionów artykułów polskojęzycznych, prawie 400 milionów anglojęzycznych, ponad 175 milionów niemieckojęzycznych i prawie 350 milionów artykułów w językach takich, jak rosyjski, litewski, portugalski, rumuński czy bułgarski.

Newspoint oferuje również kompleksową monitoring mediów tradycyjnych, jak również sprzedaż danych oraz pogłębione raporty
i analizy. Spółka dba o najwyższe na polskim rynku standardy jakości danych i największy zakres monitorowania. Potwierdza to członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Pomiaru i Oceny Komunikacji (AMEC) oraz zaufanie wielu polskich
i zagranicznych klientów oraz partnerów.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*23 listopada 2022, Robert Sadowski

Black Friday & Cyber Monday 2022

Od piątku do końca listopada startujemy z mega promocją. Z okazji Black Friday i Cyber Monday przygotowaliśmy dla wszystkich nowych użytkowników specjalną zniżkę. Oferujemy monitoring mediów z rabatem -30% na wszystkie pakiety z cennika Newspoint (Easy, Business, Pro).

18 listopada 2022, Robert Sadowski

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY, której głównym celem jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, organizowaną za pośrednictwem platformy www.pomagam.pl.

1 czerwca 2022, Robert Sadowski

Eksport statystyk w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, udostępnił funkcjonalność eksportu danych, na podstawie których tworzone są wykresy i statystyki w Panelu. Funkcja ta ma na celu ułatwienie tworzenia własnych alertów ilościowych oraz wyciąganie danych do dedykowanych KPI. 

28 lutego 2022, Robert Sadowski

Darmowy monitoring mediów – pomoc dla Ukrainy

Newspoint, oferujący kompleksowy, międzynarodowy monitoring mediów, od dziś wprowadza darmową usługę dla wszystkich polskich i ukraińskich instytucji, organizacji samorządowych, jednostek pożytku publicznego, fundacji i stowarzyszeń oraz wszelkich grup wsparcia zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy. Darmowy dostęp przyznawany będzie początkowo na okres 90 dni z możliwością przedłużenia.

15 lutego 2022, Robert Sadowski

Wyszukiwarka influencerów w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w monitoringu mediów, udostępnił nowy, rozwinięty moduł analityki influencerów. Jest to w pełni funkcjonalna wyszukiwarka liderów opinii oraz publikowanych przez nich postów i komentarzy. Aktualnie analityka obejmuje aktywności na czterech platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.