Nowa aplikacja mobilna Newspoint

2 sierpnia 2023, Robert Sadowski

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz rynku udostępniamy mobilną aplikację. Aplikacja umożliwia szybsze i wygodniejsze przeglądanie ostatnio opublikowanych treści spełniających kryteria wyszukiwania ustawione przez użytkownika. Skierowana jest do tych, którzy zawsze, także w drodze, chcą być na bieżąco z informacjami i publikacjami medialnymi dotyczącymi tematów ważnych z ich punktu widzenia.

Newspoint dostarcza publikacje z mediów i wskaźniki potrzebne do analizy wizerunku marki, konkurencji, branży, projektów i rynku. Monitoruje wszystkie typy mediów (social media, portale, serwisy informacyjne, branżowe, wertykalne, opinie, fora, blogi, prasa i RTV).  Zapewnia ogólnoświatowe pokrycie: 75 języków, 170 krajów i największy zakres źródeł:

  • ponad 17 tys. polskich serwisów www oraz ponad 200 tys. serwisów www globalnie,
  • największy zakres monitorowania social media – ponad 50 mln źródeł z serwisów społecznościowych w tym Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, YouTube, Vimeo, Slideshare, Pinterest, Disqus, Quora, Reddit, Blogspot, WordPress, podcasty… itd,
  • unikalne pokrycie blogów i forów20 tys. źródeł z całego świata,
  • 1500 tytułów prasowych (ogólnopolskich, branżowych i lokalnych),
  • 200 stacji RTV

Aplikacja Newspoint jest dostępna w sklepie Google Play (system Android) dla wszystkich klientów firmy. Aplikację od połowy września można pobrać na system iOS w sklepie App Store.

Aplikacja Newspoint
Aplikacja Newspoint

Do logowania w aplikacji służy ten sam login i hasło jak w wersji przeglądarkowej Panelu Newspoint. Na stronie logowania dostępne jest menu pozwalające na wybór języka aplikacji. Dostępne języki to polski, angielski i niemiecki.

Logowanie do aplikacji Newspoint
Logowanie do aplikacji Newspoint

Po zalogowaniu pojawia się okno z listą projektów przypisanych do konta istniejącego już w narzędziu Newspoint użytkownika. Po wybraniu projektu z listy aplikacja przenosi nas do ostatnich publikacji spełniających kryteria wyszukiwania dla utworzonego projektu.

Wybór projektu w aplikacji Newspoint

Wyświetlone tytuły artykułów są hiperłączami i dają możliwość bezpośredniego przejścia do publikacji interesujących użytkownika. 

Publikacje w projekcie

Aplikacja Newspoint jest intuicyjna i nowoczesna. O jej zaletach można przekonać się samodzielnie pobierając aplikację z platformy Google Play.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany usługą?
Chętnie pomożemy!

Czekamy na wiadomości od Ciebie – napisz do nas na czacie, zadzwoń (22) 415 59 96 lub wyślij maila na kontakt@newspoint.pl
Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*1 września 2023, Robert Sadowski

Wywiad z agencją More Bananas

Na nasze pytania odpowiedziała Anna Ledwoń – Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Opiekunka kierunku Brand Manager na IMOK. Autorka książki “Strategiczne podejście do działania w social mediach”.

29 sierpnia 2023, Robert Sadowski

Wywiad z Soletanche Polska

Odpowiedzi na nasze pytania udzieliła Karolina Bukała – Głowa, Manager ds. Marketingu i Komunikacji w Soletanche Polska, która zajmuje się marketingiem i komunikacją wewnętrzna oraz zewnętrzną. Występuje w roli rzecznika prasowego oraz koordynatora regionu ECE and Greater Middle Esast w ramach struktury Soletanche Bachy, która jest światowym liderem budownictwa podziemnego oraz członkiem Grupy VINCI Construction.

25 sierpnia 2023, Robert Sadowski

Wywiad z Fundacją Nasza Ziemia

Przeprowadziliśmy wywiad z przedstawicielkami Fundacji Nasza Ziemia. Fundacja Nasza Ziemia jest organizacją pozarządową, założoną w 1994 roku, która realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej. Dąży do podniesienia poziomu świadomości ekologicznej społeczeństwa, wzmocnienia poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne i aktywizacji do działań służących jego ochronie.

2 sierpnia 2023, Robert Sadowski

Nowa aplikacja mobilna Newspoint

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz rynku udostępniamy mobilną aplikację. Aplikacja umożliwia szybsze i wygodniejsze przeglądanie ostatnio opublikowanych treści spełniających kryteria wyszukiwania ustawione przez użytkownika. Skierowana jest do tych, którzy zawsze, także w drodze, chcą być na bieżąco z informacjami i publikacjami medialnymi dotyczącymi tematów ważnych z ich punktu widzenia. Newspoint dostarcza publikacje z mediów...

19 lipca 2023, Robert Sadowski

Wywiad z fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty

Przeprowadziliśmy wywiad z Bartłomiejem Dwornikiem z Ogólnopolskiego Operatora Oświaty, który działa w mediach i internecie od ponad ćwierć wieku. Z wykształcenia jest dziennikarzem związanym z redakcjami prasowymi i internetowymi. Przez lata pełnił funkcję wiceredaktora naczelnego największych mediów biznesowych w Polsce: portalu Money.pl i serwisów ekonomicznych Grupy Wirtualna Polska. Czynnie wspiera organizacje pożytku publicznego. W fundacji...