Podsumowanie grudnia w Newspoint

22 grudnia 2012, Paulina Pocheć

Ho, Ho, ho! Drodzy Użytkownicy Newspointa!

W przerwie między lepieniem pierogów, tarciem maku i pieczeniem słodkich pierniczków, mamy dla Was szybkie przypomnienie, co wydarzyło się w ostatnim czasie w Newspoint:

Do naszej ekipy IT dołączyło trzech nowych informatyków. Michał, Piotrek i Darek będą pracowali w pocie czoła nad rozwojem naszego produktu. Zapewniamy, że będzie on jeszcze lepszy. Chłopaki już o to zadbają!

Wspólnie z przedstawicielami Branży Dziecięcej przygotowaliśmy infografikę Top 10 Najpopularniejszych Zabawek w Sieci. Stanowi ona znakomitą ściągawkę dla niejednego Świętego Mikołaja, który wciąż ma problemy z zakupem prezentów bożonarodzeniowych.

Wyłoniliśmy laureatów konkursu “Rozbaw Świętego Mikołaja”. Dziękujemy wszystkim za udział w naszej świątecznej akcji. Z ręką na sercu przyznajemy – tak, udało Wam się rozśmieszyć Mikołaja. Przysłaliście tyle fajnych dowcipów, że uśmiech nie schodził nam z ust. Mamy nadzieję, że zwycięzcy ucieszą się z wygranej.

Opracowaliśmy raport podsumowujący wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Że niby za późno? Że niby musztarda po obiedzie? Że niby bez sensu? Nic bardziej mylnego! Musicie koniecznie się z nim zapoznać, aby zobaczyć dlaczego to wydarzenie jest tak ważne w sieci. Nieskromnie dodamy, że raport został przygotowany w nowej formie i jest wzbogacony m.in. o opinie ekspertów zajmujących się na co dzień politologią i public relations. Polecamy!

Zniżka dla naszych fanów w social media. Obserwujesz nasze poczynania na Facebooku? Śledzisz to, co piszemy na Twitterze? Podglądasz nas na Pintereście? To na pewno spotkałeś się z informacją, iż w okresie świątecznym mamy 30 proc. zniżkę dla naszych fanów. Co trzeba zrobić, aby ją uzyskać? Zostać naszym fanem i w formularzu zamówienia wpisać hasło promocyjne. Jakie? Podane jest ono w naszych kanałach społecznościowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w 2013 roku!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*11 lipca 2024, Robert Sadowski

Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Niniejszym oświadczamy, że posiadamy status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu art.4c ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.

7 czerwca 2024, Robert Sadowski

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

10 maja 2024, Robert Sadowski

Najbardziej opiniotwórcze media dekady – raport IMM

Najbardziej opiniotwórczym medium dekady w Polsce został Onet. W latach 2014-2023 redakcja była cytowana 236,6 tys. razy. Drugie miejsce należy do stacji RMF FM z liczbą 209,1 tys. wzmianek. Na trzeciej pozycji uplasowała się Rzeczpospolita, na którą inne redakcje powoływały się 199,5 tys. razy.

21 marca 2024, Robert Sadowski

Rozwój grupy kapitałowej IMM

W styczniu br. Instytut Monitorowania Mediów SA objął kontrolny pakiet udziałów w PSMM Sp. z o.o. i tym samym w Newton Media Polska Sp. z o.o. oraz wykupił 100% udziałów Newspoint Sp. z o.o. W wyniku podjętych działań Grupa IMM, której współwłaściciele reprezentują wyłącznie polski kapitał, istotnie się poszerzyła.

31 stycznia 2024, Robert Sadowski

Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórczym tytułem mediowym 2023 roku

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez Rzeczpospolitą. W 2023 roku dziennik zacytowano łącznie 33,9 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów, który publikuje cykliczny raport „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się TVN24, który inne tytuły cytowały 33 tys. razy. Wirtualna Polska zajęła trzecie...