Relacja z Konferencji Nowoczesnego HR

10 czerwca 2019, Robert Sadowski

31 maja 2019 w Warszawie w hotelu Novotel Warszawa Airport odbyło się wielkie wydarzenie HR Future – jedyne takie, które zostało skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań branży Human Resources. Było bardzo interesująco, inspirująco i charyzmatycznie. W wydarzeniu wzięło udział około 300 osób. Newspoint był patronem medialnym konferencji.

Konferencja Nowoczesnego HR składała się z dwóch części. W pierwszej części wystąpili prof. Andrzej Blikle, Sebastian Kotow oraz prof. Jerzy Bralczyk.

Druga część – warsztatowa, podzielona została na 3 ścieżki tematyczne.

W pierwszej ścieżce wystąpili: Mariusz Kapusta, Mateusz Kaliszewski, Anna Kędziersk z Maćkiem Cichockim oraz Karina Popieluch.

Druga ścieżka to prelekcje Krzysztofa Jóźwiaka, Agaty Sobczyk z Michałem Nowickim, Barbary Zych, a także Iwony Suchomskiej i Mirosława Filipskiego. W trzeciej części swoje prelekcje mieli: Maja Gojtowska, Małgorzata Czernecka, Marta Ambroziak i Przemysław Kadula oraz Zyta Machnicka.
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*21 marca 2023, Robert Sadowski

Relacja z konferencji IAB HowTo: (R)ewolucja influencer marketingu

16 marca w hotelu Four Points by Sheraton w Warszawie odbyła się kolejna konferencja z cyklu IAB HowTo. Tym razem, jako (R)ewolucja influencer marketingu o zmianie ważności platform na których publikują influencerzy, trendach w formatach i contencie, o nowych twórcach, którzy chcą zaistnieć w świecie influencer marketingu poprzez oferowanie nowych, kreatywnych form współpracy oraz o aspektach prawnych....

30 stycznia 2023, Robert Sadowski

Relacja z konferencji IAB HowTo: Make Customer Journey More Efficient

25 stycznia w hotelu Four Points by Sheraton w Warszawie odbyła się kolejna konferencja z cyklu IAB HowTo. Tym razem, jako HowTo Make Customer Journey More Efficient, dla wszystkich przedstawicieli branży retail i FMCG, którzy interesują się najnowszymi trendami oraz chcą dowiedzieć się, jak docierać do klientów zarówno tych tradycyjnych, jak i e-retailowych. Newspoint przygotował...

8 grudnia 2022, Robert Sadowski

Relacja z konferencji I ❤ marketing & technology

Za nami XV edycja kultowej konferencji I ❤ Marketing & Technology, która odbyła się w dniach 30.11-2.12 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy (transmitowana także online). 

9 listopada 2022, Adriana Baranowska

Relacja z konferencji Mobile Trends for Experts 2022

Za nami 2 intensywne dni konferencji Mobile Trends for Experts, która odbyła się 25-26 października w Warszawie (transmitowana także online). Newspoint przygotował relację z wydarzenia.

28 października 2022, Robert Sadowski

Relacja z konferencji IAB HowTo: SEM in uncertain times

26 października odbyła się kolejna konferencja z cyklu IAB HowTo. Tym razem wysłuchaliśmy czołowych ekspertów branży SEO, SEM, content marketingu i analityki internetowej. Ideą konferencji było wskazanie dobrych przykładów i dobrych praktyk w zakresie wykorzystania narzędzi SEM do optymalizacji biznesu, pomimo niepewnych okoliczności zewnętrznych. Newspoint przygotował obszerną fotorelację ze wszystkich wystąpień.