Robert Stalmach prelegentem CopyCamp

6 września 2013, Paulina Pocheć

Robert Stalmach, prezes Newspoint, wystąpi jako prelegent podczas tegorocznej edycji konferencji CopyCamp. Wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Nowoczesna Polska, odbędzie się 1 października 2013 r. w warszawskim kinie Muranów.

Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone szukaniu praktycznych rozwiązań dla sektora kreatywnego, analizie prawa autorskiego w perspektywie socjologicznej, ekonomicznej i antropologicznej oraz komunikacji w ramach obecnie trwającej dyskusji, a także zagadnieniom związanym z prawem polskim w kontekście ustawodawstwa międzynarodowego. Gościem specjalnym konferencji będzie Eben Moglen – profesor prawa na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku, założyciel i przewodniczący Software Freedom Law Center, doradca prawny Free Software Foundation, współtwórca licencji GNU GPL.

 

Tegoroczna edycja konferencji CopyCamp jest drugą z kolei, pierwsza odbyła się w warszawskim kinie Kultura 26 listopada 2012 r.Konferencja CopyCamp jest częścią projektu Przyszłość prawa autorskiego, prowadzonego przez Fundację Nowoczesna Polska i zarazem pierwszym w Polsce, organizowanym na dużą skalę spotkaniem osób zajmujących się problematyką praw autorskich. Do udziału w konferencji zapraszamy reprezentantów środowisk twórczych, działaczy społecznych, prawników, naukowców i polityków, zajmujących różne, a niekiedy bardzo odległe, stanowiska w dyskusji poświęconej obiegowi dóbr kultury. Celem CopyCampu jest umożliwienie im podjęcia dialogu.

Więcej informacji: www.copycamp.plZostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*23 listopada 2022, Robert Sadowski

Black Friday & Cyber Monday 2022

Od piątku do końca listopada startujemy z mega promocją. Z okazji Black Friday i Cyber Monday przygotowaliśmy dla wszystkich nowych użytkowników specjalną zniżkę. Oferujemy monitoring mediów z rabatem -30% na wszystkie pakiety z cennika Newspoint (Easy, Business, Pro).

18 listopada 2022, Robert Sadowski

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY, której głównym celem jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, organizowaną za pośrednictwem platformy www.pomagam.pl.

1 czerwca 2022, Robert Sadowski

Eksport statystyk w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, udostępnił funkcjonalność eksportu danych, na podstawie których tworzone są wykresy i statystyki w Panelu. Funkcja ta ma na celu ułatwienie tworzenia własnych alertów ilościowych oraz wyciąganie danych do dedykowanych KPI. 

28 lutego 2022, Robert Sadowski

Darmowy monitoring mediów – pomoc dla Ukrainy

Newspoint, oferujący kompleksowy, międzynarodowy monitoring mediów, od dziś wprowadza darmową usługę dla wszystkich polskich i ukraińskich instytucji, organizacji samorządowych, jednostek pożytku publicznego, fundacji i stowarzyszeń oraz wszelkich grup wsparcia zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy. Darmowy dostęp przyznawany będzie początkowo na okres 90 dni z możliwością przedłużenia.

15 lutego 2022, Robert Sadowski

Wyszukiwarka influencerów w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w monitoringu mediów, udostępnił nowy, rozwinięty moduł analityki influencerów. Jest to w pełni funkcjonalna wyszukiwarka liderów opinii oraz publikowanych przez nich postów i komentarzy. Aktualnie analityka obejmuje aktywności na czterech platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.