School of New Media

4 kwietnia 2014, Paulina Pocheć

Jako Newspoint objęliśmy patronatem przedsięwzięcie szkoleniowe School of New Media. W ramach współpracy uczestnicy otrzymają specjalne darmowe testy narzędzia Newspoint i atrakcyjne rabaty. Jedne z zajęć, poświęcone metodom mierzenia skuteczności działań w mediach społecznościowych, poprowadzi Anna Miotk, dyrektor badań i rozwoju produktu w Newspoint.

Szkolenia w ramach School of New Media mają umożliwić uczestnikom zdobycie kluczowych kompetencji związanych z nowymi mediami. School of New Media to ponad 40 różnych zajęć nastawionych na zdobywanie kluczowych kompetencji, np. analiza grup i zachowań; strategia komunikacji i angażowania, badania, pomiar, zarządzanie, polityka, jak i prawne aspekty. Większość kursów ma charakter narzędziowy: od e-mail, przez social media, po mobile.

School of New Media stosuje model PPC, czyli Pay Per Class. Z bogatej oferty przedmiotów uczestnik wybiera najbardziej go interesujące w ramach dwóch ścieżek:

  • Community/New Media Manager – to rola w każdej firmie, która utrzymuje relacje ze swoimi klientami w sieci. Osoby z tą profesją pracują w celu stworzenia, rozwijania i zarządzania internetowymi społecznościami wokół marki lub konkretnego celu.

  • New Media Marketing, Strategy and Business – To osoba, która podejmuje biznesowe decyzje w zakresie wykorzystania internetu w marketingu, promocji, PR, HR i w wielu innych obszarach działania firmy. Zapewnia przywództwo, definiuje strategię, bezpośrednio wpływa na wydatki związane z podwykonawcami ds. technologii oraz różnego rodzaju agencjami.

Uczestnik rozpoczyna naukę w dowolnym momencie, w dowolnym momencie może również poprosić o wykaz odbytych zajęć w formie dyplomu. Nowe cykle przedmiotów uruchamiane są co trzy miesiące.

Więcej informacji na stronie: School of New Media.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*21 marca 2024, Robert Sadowski

Rozwój grupy kapitałowej IMM

W styczniu br. Instytut Monitorowania Mediów SA objął kontrolny pakiet udziałów w PSMM Sp. z o.o. i tym samym w Newton Media Polska Sp. z o.o. oraz wykupił 100% udziałów Newspoint Sp. z o.o. W wyniku podjętych działań Grupa IMM, której współwłaściciele reprezentują wyłącznie polski kapitał, istotnie się poszerzyła.

29 lutego 2024, Robert Sadowski

TVN24, Gazeta Wyborcza i Onet na podium rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Na czele najnowszego rankingu Najbardziej opiniotwórcze media znajduje się stacja TVN24. Z danych Instytutu Monitorowania Mediów wynika, że w styczniu 2024 roku redakcja była cytowana przez inne media blisko 5,5 tys. razy. Drugą pozycję zajmuje Gazeta Wyborcza z liczbą ponad 4,1 tys. powołań, a podium zamyka Onet, do którego inni dziennikarze odnosili się przeszło 3,8...

31 stycznia 2024, Robert Sadowski

Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórczym tytułem mediowym 2023 roku

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez Rzeczpospolitą. W 2023 roku dziennik zacytowano łącznie 33,9 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów, który publikuje cykliczny raport „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się TVN24, który inne tytuły cytowały 33 tys. razy. Wirtualna Polska zajęła trzecie...

25 stycznia 2024, Robert Sadowski

On The Marketing Tour 2 – relacja z Kielc

23 stycznia poprowadziliśmy w Kielcach szkolenie z cyklu On The Marketing Tour 2 – marketingowych podróży po Polsce. Szóstka ekspertów z Newspoint, Instytutu Monitorowania Mediów i More Bananas pokazała trendy marketingowe, biznesowe doświadczenia, case study, wskazówki i praktyczne inspiracje z monitoringu mediów, analizy danych z mediów, badania wizerunku marki, SEO i content marketingu.

9 stycznia 2024, Robert Sadowski

IMM kupuje Newspoint

4 stycznia br. firmy Newspoint i Instytut Monitorowania Mediów podpisały umowę, w wyniku której 100% udziałów Newspoint zostało kupione przez IMM. Dzięki wymianie doświadczeń między firmami będziemy mogli lepiej rozwijać ofertę, a tym samym skuteczniej spełniać oczekiwania naszych klientów. W obecnych czasach znaczenie ma też rozwój technologii, w tym sztucznej inteligencji. Jesteśmy przekonani, że łącząc...