Święty Mikołaj rozdaje prezenty!

6 grudnia 2012, Paulina Pocheć

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, mamy dla Was ciekawy konkurs. Jeżeli chcecie wygrać roczną prenumeratę czasopisma „Branża Dziecięca”, a także trzymiesięczny – całkowicie bezpłatny – dostęp do naszego narzędzia Newspoint monitorującego portale i social media, musicie koniecznie wziąć w nim udział!

Co należy zrobić? To proste. Wystarczy, że rozbawicie Świętego Mikołaja. Tak, tak – to naprawdę łatwe. Przyznajcie sami – znacie pewnie fajne dowcipy o tematyce świątecznej, które lubicie opowiadać innym osobom. Dlaczego więc nie możecie podzielić się nimi z nami, a raczej ze Świętym Mikołajem?

Swoje propozycje konkursowe wyślijcie na adres newspoint@www.newspoint.pl w temacie wpisując „Konkurs świąteczny”. Zwycięzcą zostanie osoba, która poda najśmieszniejszy żart. Na Wasze propozycje czekamy do 14 grudnia 2012 do godz. 23.59, więc nie macie czasu do stracenia! Trzymamy kciuki!

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznajcie się z jego regulaminem.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*31 stycznia 2024, Robert Sadowski

Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórczym tytułem mediowym 2023 roku

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez Rzeczpospolitą. W 2023 roku dziennik zacytowano łącznie 33,9 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów, który publikuje cykliczny raport „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się TVN24, który inne tytuły cytowały 33 tys. razy. Wirtualna Polska zajęła trzecie...

25 stycznia 2024, Robert Sadowski

On The Marketing Tour 2 – relacja z Kielc

23 stycznia poprowadziliśmy w Kielcach szkolenie z cyklu On The Marketing Tour 2 – marketingowych podróży po Polsce. Szóstka ekspertów z Newspoint, Instytutu Monitorowania Mediów i More Bananas pokazała trendy marketingowe, biznesowe doświadczenia, case study, wskazówki i praktyczne inspiracje z monitoringu mediów, analizy danych z mediów, badania wizerunku marki, SEO i content marketingu.

9 stycznia 2024, Robert Sadowski

IMM kupuje Newspoint

4 stycznia br. firmy Newspoint i Instytut Monitorowania Mediów podpisały umowę, w wyniku której 100% udziałów Newspoint zostało kupione przez IMM. Dzięki wymianie doświadczeń między firmami będziemy mogli lepiej rozwijać ofertę, a tym samym skuteczniej spełniać oczekiwania naszych klientów. W obecnych czasach znaczenie ma też rozwój technologii, w tym sztucznej inteligencji. Jesteśmy przekonani, że łącząc...

21 grudnia 2023, Robert Sadowski

Wesołych Świąt życzy Newspoint

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i żadnych negatywnych wzmianek w mediach.

30 listopada 2023, Robert Sadowski

Podsumowanie 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska

Sprzątanie świata – Polska to największa i najstarsza akcja ekologiczna w Polsce, odbywająca się już od 30 lat. W tym roku w Akcji udział wzięło ponad pół miliona osób. Tegoroczne efekty – zebrane niemal 490 ton śmieci – pokazują, że nadal mamy olbrzymi problem z zaśmieceniem naszej Ziemi. Cieszy jednocześnie rosnące grono osób angażujących się...