Webinar Newspoint: Jak wybrać dobre narzędzie do monitoringu mediów?

3 lutego 2022, Robert Sadowski

Zapraszamy na 31. webinar NewspointRobert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, czym kierować się przy wyborze najlepszego narzędzia do monitoringu mediów. Dlaczego jedne usługi są lepsze od innych? Jak podjąć niełatwą decyzję i mieć dostęp do najważniejszych publikacji?

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 24 lutego 2022, 12:00.

Agenda webinarium:

  • w jakim celu chcesz monitorować media?
  • dostosowanie pakietu do potrzeb i posiadanego budżetu
  • język, narzędzia zagraniczne i dane z innych krajów
  • rozmiar bazy danych, liczba monitorowanych źródeł i dostęp do archiwum
  • podstawowe funkcjonalności i oferowane usługi
  • dostosowanie narzędzia pod standardowe raporty i eksport statystyk
  • alerty – bądź informowany na bieżąco
  • możliwość przetestowania narzędzia
  • pomoc obsługi klienta

Zapraszamy do udziału marketerów, PR-owców, samorządowców i wszystkie osoby poszukujące nowego narzędzia do monitorowania mediów oraz tych, którzy są niezadowoleni z dotychczasowych doświadczeń z monitoringiem marki i szukają alternatywnych rozwiązań.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 24 lutego, 12:00. Zarezerwujcie godzinę i przygotujcie listę pytań do nas. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać na żywo, to udostępniamy nagranie tego webinaru. Przygotowaliśmy też zestaw porad, jak wybrać dobre narzędzie do monitoringu mediów.
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Newspoint & IMM & More Bananas On The Marketing Tour 2. Przystanek Kielce [szkolenie]

W 2019 i 2020 roku wraz z agencją kreatywną More Bananas wyruszyliśmy w wielką marketingową podróż po Polsce. Odwiedziliśmy kilka miast i przekazaliśmy naszą wiedzę i doświadczenia biznesowe z szeroko pojętego marketingu internetowego. Cykl cieszył się dużą popularnością. Potem przyszła pandemia covid, lock down i musieliśmy przerwać te szkolenia. W tym roku postanowiliśmy wrócić do...

13 września 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Mapping influencerów

Zapraszamy na 42. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak znaleźć najbardziej odpowiednich influencerów dla danej marki i jakie narzędzia do tego wykorzystać. Influencer marketing (IM) od kuchni – praktyczna wiedza od analityków mediów.

6 czerwca 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego warto korzystać z monitoringu mediów?

Zapraszamy na 41. webinar Newspoint. Anna Piskorska – Business Development Manager Newspoint pokaże, o co najczęściej firmy pytają przed podjęciem współpracy z platformami do monitorowania mediów.

13 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Działania e-PR dla SEO

Zapraszamy na 40. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak zmieniła się praca działów PR od momentu pojawienia się wyszukiwarek internetowych. Szkolenie z potrzeby synergii działań PR, content marketingu z pozycjonowaniem (SEO) celem zdobywania najwyższych pozycji w Google.

7 lutego 2023, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów – przykłady

Zapraszamy na 39. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże na przykładach, do jakich działań firmy wykorzystują monitoring mediów i jego funkcjonalności. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 21 lutego 2023, 12:00.