Webinar Newspoint: Jak wybrać dobre narzędzie do monitoringu mediów?

3 lutego 2022, Robert Sadowski

Zapraszamy na 31. webinar NewspointRobert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, czym kierować się przy wyborze najlepszego narzędzia do monitoringu mediów. Dlaczego jedne usługi są lepsze od innych? Jak podjąć niełatwą decyzję i mieć dostęp do najważniejszych publikacji?

Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 24 lutego 2022, 12:00.

Agenda webinarium:

  • w jakim celu chcesz monitorować media?
  • dostosowanie pakietu do potrzeb i posiadanego budżetu
  • język, narzędzia zagraniczne i dane z innych krajów
  • rozmiar bazy danych, liczba monitorowanych źródeł i dostęp do archiwum
  • podstawowe funkcjonalności i oferowane usługi
  • dostosowanie narzędzia pod standardowe raporty i eksport statystyk
  • alerty – bądź informowany na bieżąco
  • możliwość przetestowania narzędzia
  • pomoc obsługi klienta

Zapraszamy do udziału marketerów, PR-owców, samorządowców i wszystkie osoby poszukujące nowego narzędzia do monitorowania mediów oraz tych, którzy są niezadowoleni z dotychczasowych doświadczeń z monitoringiem marki i szukają alternatywnych rozwiązań.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szkolenie na żywo z sesją pytań i odpowiedzi. Czwartek, 24 lutego, 12:00. Zarezerwujcie godzinę i przygotujcie listę pytań do nas. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

***

Jeśli nie mogliście się z nami spotkać na żywo, to udostępniamy nagranie tego webinaru. Przygotowaliśmy też zestaw porad, jak wybrać dobre narzędzie do monitoringu mediów.
Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*29 listopada 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Monitoring mediów w opiece zdrowotnej

Zapraszamy na 37. webinar Newspoint. Ksenia Kostrzewska – Customer Service Specialist Newspoint pokaże, jak wykorzystać bazy danych (szczególnie fora internetowe i grupy) w celu wyszukiwania informacji o rozwiązaniach problemów emocjonalnych, psychicznych i zdrowotnych. Wyszukiwanie informacji i wiadomości o placówkach medycznych, pomyłkach lekarskich, opiniach, publikacjach książkowych, wywiadach oraz wydarzeń i konferencji. Szkolenie o tym, jak monitoring mediów może...

8 września 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Dlaczego potrzebujesz monitoringu opinii?

Zapraszamy na 36. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, jak ważne w każdym biznesie są opinie zadowolonych klientów zostawiane w internecie, a także skargi tych nieukontentowanych, którzy mają wiele uwag i zastrzeżeń. Wszystkie je powinniśmy śledzić i odpowiednio reagować. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 27 września 2022, 12:00.

20 czerwca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Nowości w Panelu Newspoint

Zapraszamy na 35. webinar Newspoint. Aleksandra Kamińska – Senior Analyst i Robert Sadowski – Digital Marketing Manager z Newspoint pokażą, o jakich funkcjach w monitoringu mediów jeszcze nie wiecie. Rozmowa o wszystkich nowych i bardzo użytecznych wdrożeniach w Panelu Newspoint z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Wtorek, 28 czerwca 2022, 12:00.

8 kwietnia 2022, Robert Sadowski

Webinar: Co każdy sprzedawca internetowy musi wiedzieć o prawie konsumenta do zwrotu towaru?

Zapraszamy na 34. webinar Newspoint. Chcesz wiedzieć, czy w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów są robione zgodnie z prawem? Jaki wpływ na prawo konsumenta do zwrotu mają informacje na Twojej stronie? Jakie obowiązki masz Ty, a jakie konsument? O tym wszystkim, z naciskiem na kwestie praktyczne, opowie podczas naszego webinaru ekspert z Fundacji Konsumentów – Filip Golis. Zapraszamy...

31 marca 2022, Robert Sadowski

Webinar Newspoint: Jak pisać dobrze pozycjonujące się teksty w internecie?

Zapraszamy na 33. webinar Newspoint. Robert Sadowski – Digital Marketing Manager Newspoint pokaże, co ma najważniejsze znaczenie przy pisaniu tekstów w internecie. Dowiemy się, jak pisać, aby zachęcać użytkownika do częstych odwiedzin naszych serwisów www i profili w social media. Jak zdobywać wysokie pozycje w Google. Zapraszamy do darmowej rejestracji na webinar. Czwartek, 21 kwietnia 2022, 12:00.