Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY

18 listopada 2022, Robert Sadowski

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY, której głównym celem jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, organizowaną za pośrednictwem platformy www.pomagam.pl.

Głównym celem #MIESZKODLAUKRAINY jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, przebywających na stałe w Hotelu Mieszko w Gorzowie Wielkopolskim. Kwota jaka jest do zebrania do 1 milion złotych, który pozwoli na zakup artykułów żywnościowych, środków czystości, medykamentów, a także pozwoli sfinansować m.in. wyprawki szkolne oraz zajęcia dla ukraińskich dzieci i ich mam.

Ambasadorami przedsięwzięcia zostały osoby znane i cenione – Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Alicja Majewska, Andrzej Seweryn, Adam Małysz, Artur Barciś, Cezary Żak, Sebastian Świderski, Michał Bajor, zespół ENEJ, Adam Nowak, Robert Biedroń, Kazimierz Marcinkiewicz, Radosław Sikorski, Włodzimierz Cimoszewicz, Dariusz Rosati, Jarosław Wałęsa, Tomas Frankowski, Maciej Kurzajewski, Rafał Cieszyński, Eryk Lubos, Marcin Bosak, Michał Piela, Sławomir Orzechowski, Tomasz Dedek, Rafał Patyra, Dorota Kamińska, Wojciech Solarz, Piotr Kędzierski, Robert Mateja, Natalia Lesz, Agnieszka Wielgosz, Renata Pałys, Bartłomiej Firlet, Piłkarze Warty Poznań oraz Janusz Kruciński.

Dodatkowo, w związku z akcją, za pośrednictwem platformy www.charytatywni.allegro.pl organizowane są licytacje charytatywne.

Newspoint przygotował raport medialny na podstawie prowadzonego dla Hotelu Mieszko monitoringu mediów w okresie 1 sierpnia do połowy listopada 2022 roku.

Raport medialny #MIESZKODLAUKRAINY

Zapraszamy do udziału w akcji.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*23 listopada 2022, Robert Sadowski

Black Friday & Cyber Monday 2022

Od piątku do końca listopada startujemy z mega promocją. Z okazji Black Friday i Cyber Monday przygotowaliśmy dla wszystkich nowych użytkowników specjalną zniżkę. Oferujemy monitoring mediów z rabatem -30% na wszystkie pakiety z cennika Newspoint (Easy, Business, Pro).

18 listopada 2022, Robert Sadowski

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY

Wspieramy ogólnopolską akcję #MIESZKODLAUKRAINY, której głównym celem jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, organizowaną za pośrednictwem platformy www.pomagam.pl. Głównym celem #MIESZKODLAUKRAINY jest zbiórka środków pieniężnych na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, przebywających na stałe w Hotelu Mieszko w Gorzowie Wielkopolskim. Kwota jaka jest do zebrania do 1 milion złotych, który pozwoli na zakup artykułów...

1 czerwca 2022, Robert Sadowski

Eksport statystyk w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, udostępnił funkcjonalność eksportu danych, na podstawie których tworzone są wykresy i statystyki w Panelu. Funkcja ta ma na celu ułatwienie tworzenia własnych alertów ilościowych oraz wyciąganie danych do dedykowanych KPI. 

28 lutego 2022, Robert Sadowski

Darmowy monitoring mediów – pomoc dla Ukrainy

Newspoint, oferujący kompleksowy, międzynarodowy monitoring mediów, od dziś wprowadza darmową usługę dla wszystkich polskich i ukraińskich instytucji, organizacji samorządowych, jednostek pożytku publicznego, fundacji i stowarzyszeń oraz wszelkich grup wsparcia zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy. Darmowy dostęp przyznawany będzie początkowo na okres 90 dni z możliwością przedłużenia.

15 lutego 2022, Robert Sadowski

Wyszukiwarka influencerów w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w monitoringu mediów, udostępnił nowy, rozwinięty moduł analityki influencerów. Jest to w pełni funkcjonalna wyszukiwarka liderów opinii oraz publikowanych przez nich postów i komentarzy. Aktualnie analityka obejmuje aktywności na czterech platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.