5 seria webinarów „Pomówmy o marketingu” od DevaGroup

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Wraz z początkiem nowego roku powraca dobrze znany cykl webinarów od DevaGroup dla pasjonatów marketingowej wiedzy. Podczas spotkań zaproszeni eksperci podzielą się wskazówkami na efektywne wykorzystanie narzędzi, aby wyniki działań były jeszcze lepsze, a strona bezpieczniejsza. Newspoint został Partnerem Medialnym wydarzenia.

Webinary organizowane przez DevaGroup od lat cieszą się pozytywnymi opiniami w środowisku. Wyróżnia je wysoki poziom merytoryczny oraz sprzedażowych prezentacji – goście edukują uczestników i nakłaniają jedynie do testowania nowych rozwiązań. Podczas spotkań wartościowe informacje znajdą zarówno początkujący marketerzy, jak i doświadczeni specjaliści.

Pomówmy o marketingu

Piąta seria edukacyjnych webinarów składa się z 4 spotkań, podczas których wystąpi 12 prelegentów. Poruszą oni tematy związane z reklamami Meta i Google Ads, sztuczną inteligencją, SEO, bezpieczeństwem stron czy kampaniami SMS.

Wszyscy prelegenci to doświadczeni praktycy, którzy od wielu lat działają w branży marketingu internetowego i są doceniani nie tylko przez uczestników szkoleń, ale też innych specjalistów. Mają za sobą setki projektów w dziesiątkach branż, a nabytym doświadczeniem i wnioskami chcą dzielić się na szeroką skalę. Skorzystaj z ich wiedzy za darmo i rozwiń swój biznes w sieci. 

Dokładna agenda i zapisy: https://dva.pl/pomowmy-o-marketingu-5 

Zapraszamy do udziału!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*14 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 26

Już 22 lutego odbędzie się kolejny odcinek webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Tematy najbliższego spotkania będą szczególnie interesujące dla właścicieli biznesów internetowych. Newspoint jest partnerem tej serii webinarów.

1 lutego 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Efektywne kampanie marketingowe w erze nowych technologii

Połączone siły grup roboczych IAB Polska przedstawią aktualną wiedzę z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, PR, content marketingu czy programmatic. Wszystko po to, by zwiększyć efektywność w obliczu dynamicznego rozwoju technologii. Konferencja IAB HowTo: Efektywne kampanie marketingowe w erze nowych technologii już 15 lutego 2024. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

8 stycznia 2024, Robert Sadowski

in Digital Marketing Conference – rozwija marketingowe skrzydła i ładuje pomysłami!

Serdecznie zapraszamy na in Digital Marketing Conference – wydarzenie, które jest organizowane od 2015 roku i koncentruje się na zwiększaniu kompetencji pracowników z działu marketingu. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

8 stycznia 2024, Robert Sadowski

semWAW#2 – startup edition

Pierwsza edycja semWAW zakończyła się sukcesem, dlatego już 22 marca impreza powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego. Na uczestników czeka duża dawka merytorycznej wiedzy oraz spotkania ze sponsorami i innymi specjalistami z branży. Ponownie oprócz prelekcji na scenie odbędzie się panel dyskusyjny, a sponsorem...

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

5 seria webinarów „Pomówmy o marketingu” od DevaGroup

Wraz z początkiem nowego roku powraca dobrze znany cykl webinarów od DevaGroup dla pasjonatów marketingowej wiedzy. Podczas spotkań zaproszeni eksperci podzielą się wskazówkami na efektywne wykorzystanie narzędzi, aby wyniki działań były jeszcze lepsze, a strona bezpieczniejsza. Newspoint został Partnerem Medialnym wydarzenia. Webinary organizowane przez DevaGroup od lat cieszą się pozytywnymi opiniami w środowisku. Wyróżnia je...