Ecommerce Universe 2022

10 maja 2022, Robert Sadowski

4 edycja konferencji Ecommerce Universe odbędzie się 29 czerwca 2022 w wersji online. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Tematem przewodnim tej edycji Ecommerce Universe będzie budowa klienckich baz danych:

  • jak efektywnie pozyskiwać właściwe dane?
  • jak skutecznie używać danych: identyfikować i segmentować klientów, zarządzać nimi i zwiększać za ich pomocą sprzedaż?
  • z jakich rozwiązań i narzędzi korzystać?

Zaproszeni prelegenci odpowiedzą na takie pytania jak:

  • jakie dane zbierać, a jakie nie? Do czego ich używać?
  • jak budować skuteczne ścieżki klienta – aktywacje danych w kanałach: Newsletter, SMS, WEB, app, programmatic, Search, Social Media?
  • jak łączyć dane, żeby zbudować profil klienta 360?
  • jak analizować dane klientów (CLV vs CAC)?
  • które działania i kanały wybrać i jak analizować ich efektywność: promocje, zaangażowanie, program lojalnościowy, remarketing, customer insights, segmentację RFM?

Bezpłatna rejestracja na: ecommerceuniverse.eu. Zapraszamy do udziału.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*Już dziś zacznij monitorować swoją markę i zyskaj przewagę konkurencyjną

Zarządzaj swoją marką zapobiegając kryzysom i wykorzystując szanse biznesowe szybciej niż Twoja konkurencja

Wypróbuj za darmo

Poradnik

Jak mierzyć PR?

W poradniku znajdziesz informacje jak mierzyć aktywności działu PR, jak określić wkład PR w realizację celów biznesowych.

POBIERZ

25 maja 2022, Robert Sadowski

Rozdano nagrody w Konkursie Genius Universitatis 2022

X edycja konkursu Genius Universitatis na kreatywną kampanię szkoły wyższej pokazała najlepsze reklamy polskich uczelni. Od 2012 roku to największy i najbardziej rzetelny konkurs na kreatywną rekrutację szkoły wyższej w Polsce. Konkurs ma charakter otwarty – jest adresowany do wszystkich polskich uczelni (również wydziałów i instytutów), a udział w konkursie jest bezpłatny. W tym roku...

20 maja 2022, Robert Sadowski

Europejski Kongres Finansowy 2022

W dniach 6-8 czerwca odbędzie się w Sopocie Europejski Kongres Finansowy. To jeden z największych kongresów finansowych i gospodarczych w Polsce. Newspoint został partnerem medialnym wydarzenia.

13 maja 2022, Robert Sadowski

10 największych fake newsów 2022 – analiza medialna

Zapraszamy na webinar 10 największych fake newsów 2022 – analiza medialna. Wykorzystanie monitoringu mediów do walki z dezinformacją. Wtorek 17 maja o 15:00. Webinar poprowadzą – Aleksandra Kamińska, Senior Analyst oraz Robert Sadowski, Digital Marketing Manager Newspoint.

12 maja 2022, Robert Sadowski

Konferencja marketingowa 'Na pograniczu strategii i egzekucji'

Konferencja odbędzie się w wersji on-line już 25-26 maja, a tegorocznym tematem przewodnim będą strategie oraz ich egzekucja, a także nowości i trendy w digital marketingu. Event organizowany jest przez agencję kreatywną More Bananas, która w ten sposób świętuje swoje 6. urodziny. Newspoint został partnerem wydarzenia.

10 maja 2022, Robert Sadowski

Ecommerce Universe 2022

4 edycja konferencji Ecommerce Universe odbędzie się 29 czerwca 2022 w wersji online. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia. Tematem przewodnim tej edycji Ecommerce Universe będzie budowa klienckich baz danych: jak efektywnie pozyskiwać właściwe dane? jak skutecznie używać danych: identyfikować i segmentować klientów, zarządzać nimi i zwiększać za ich pomocą sprzedaż? z jakich rozwiązań i narzędzi...