Ecommerce Universe 2022

10 maja 2022, Robert Sadowski

4 edycja konferencji Ecommerce Universe odbędzie się 29 czerwca 2022 w wersji online. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Tematem przewodnim tej edycji Ecommerce Universe będzie budowa klienckich baz danych:

  • jak efektywnie pozyskiwać właściwe dane?
  • jak skutecznie używać danych: identyfikować i segmentować klientów, zarządzać nimi i zwiększać za ich pomocą sprzedaż?
  • z jakich rozwiązań i narzędzi korzystać?

Zaproszeni prelegenci odpowiedzą na takie pytania jak:

  • jakie dane zbierać, a jakie nie? Do czego ich używać?
  • jak budować skuteczne ścieżki klienta – aktywacje danych w kanałach: Newsletter, SMS, WEB, app, programmatic, Search, Social Media?
  • jak łączyć dane, żeby zbudować profil klienta 360?
  • jak analizować dane klientów (CLV vs CAC)?
  • które działania i kanały wybrać i jak analizować ich efektywność: promocje, zaangażowanie, program lojalnościowy, remarketing, customer insights, segmentację RFM?

Bezpłatna rejestracja na: ecommerceuniverse.eu. Zapraszamy do udziału.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*20 września 2023, Robert Sadowski

Największa konferencja o marketingu i AI w Polsce już w październiku!

23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy i będzie skupiał się na marketingu oraz AI. Newspoint został ponownie jej Patronem Medialnym!

11 września 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: Badania – Jakość, Uważność i Bezpieczeństwo

Konferencja Grupy Roboczej Badania IAB Polska zostanie poświęcona najważniejszemu trendowi marketingowemu ostatniego czasu, czyli uważności oraz sposobom jej badania, w odniesieniu do różnych działań komunikacji marketingowej. Spotykamy się 5 października 2023, 09:00, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 września 2023, Robert Sadowski

Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content – jak monetyzować działania marketingowe w biznesie

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Organizatorzy zebrali ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Newspoint został patronem medialnym webinaru.

5 września 2023, Robert Sadowski

Retail Challenge Poland 2024 V edycja

FORUM RETAIL CHALLENGE POLAND 2024 to strategiczne forum networkingowe gromadzące cały sektor retail w Polsce – zarówno sieci food jak i non-food, producentów dóbr trwałych oraz FMCG. Spotkanie potrwa 2 dni 27-28.09.2023 r. w hotelu Arche, Al. Krakowska 237, Warszawa. Oba dni rozpocznie strategiczna sesja plenarna, po lunchu odbędą się operacyjne sesje równoległe. Wieczorem I...

31 sierpnia 2023, Robert Sadowski

semWAW – edycja startup

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie. Po raz pierwszy zawita z barcampem do stolicy i jednocześnie wraca nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina właśnie pierwsze barcampy. Towarzyszyć będzie nam (jak zawsze) aktualna wiedza od...