Ecommerce Universe 2022

10 maja 2022, Robert Sadowski

4 edycja konferencji Ecommerce Universe odbędzie się 29 czerwca 2022 w wersji online. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Tematem przewodnim tej edycji Ecommerce Universe będzie budowa klienckich baz danych:

  • jak efektywnie pozyskiwać właściwe dane?
  • jak skutecznie używać danych: identyfikować i segmentować klientów, zarządzać nimi i zwiększać za ich pomocą sprzedaż?
  • z jakich rozwiązań i narzędzi korzystać?

Zaproszeni prelegenci odpowiedzą na takie pytania jak:

  • jakie dane zbierać, a jakie nie? Do czego ich używać?
  • jak budować skuteczne ścieżki klienta – aktywacje danych w kanałach: Newsletter, SMS, WEB, app, programmatic, Search, Social Media?
  • jak łączyć dane, żeby zbudować profil klienta 360?
  • jak analizować dane klientów (CLV vs CAC)?
  • które działania i kanały wybrać i jak analizować ich efektywność: promocje, zaangażowanie, program lojalnościowy, remarketing, customer insights, segmentację RFM?

Bezpłatna rejestracja na: ecommerceuniverse.eu. Zapraszamy do udziału.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

22 listopada 2022, Robert Sadowski

Dodatkowe środki na koncie WhitePress® i liczne oferty promocyjne od wydawców

Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Możesz wyszukać oferty z promocją i publikować w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

2 listopada 2022, Robert Sadowski

Bezpłatne spotkania online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”. Jest ono drugą (i na pewno nie ostatnią!) częścią cyklu IMOK Future of Skills, którego organizatorem jest Instytut Marki Online i Komunikacji (imok.edu.pl). Newspoint objął ten cykl patronatem.

10 października 2022, Robert Sadowski

Najlepsze prace młodych polskich projektantów nagrodzone w konkursie Young Design 2022

Podczas uroczystej Gali Konkursu Young Design przyznano nagrody projektantom młodego pokolenia, którzy w tym roku zaprezentowali najlepsze projekty realizujące ideę dobrostanu i podnoszenia jakości życia. Motyw konkursu nawiązywał do Patrona 2022 roku — Ignacego Łukasiewicza. Główną nagrodę — stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego...

3 października 2022, Robert Sadowski

Local Trends Europejskie Forum Samorządowe

Local Trends to projekt, którego celem jest wzmocnienie głosu miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji o rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. W dniach od 17 do 18 października 2022 roku w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele samorządu, administracji, biznesu oraz środowisk naukowych podczas drugiej edycji wydarzenia. Newspoint został partnerem medialnym...