IAB HowTo: Join the Game

29 sierpnia 2022, Robert Sadowski

IAB HowTo wraca do trybu stacjonarnego! Już 14 września zapraszamy do przestrzeni ESPORT SPOT w Elektrowni Powiśle na konferencję IAB HowTo: Join the Game, poświęconą marketingowi w grach. Newspoint został patronem wydarzenia.

W agendzie wydarzenia znajdziemy kilkanaście praktycznych i inspirujących wystąpień, które poprowadzą eksperci z Grupy Roboczej Gry i Esport oraz ich goście. Nie może Cię tam zabraknąć!

Ideą tegorocznej konferencji jest przedstawienie spektrum możliwości działań marketingowych w obszarze gamingu i e-sportu, które pojawiły się w postpandemicznej rzeczywistości. Przybliżona zostanie również tematyka metaverse, która od lat obecna jest w obszarze gier. Do tej pory jednak jej potencjał nie był mocno eksploatowany. Nie zabraknie tematyki współpracy z influencerami oraz narzędzi i mechanizmów pozwalających łączyć graczy z marką.

Podczas IAB HowTo: Join the Game można będzie:

  • dowiedzieć się, czym jest influencer whitelisting oraz dlaczego na influencerów gamingowych warto patrzeć szerzej i wykorzystywać ich potencjał w budowaniu komunikacji marek,
  • zauważyć, że koncepcja metaverse od lat jest obecna w grach wideo, a jego użytkownicy mają wiele wspólnego z graczami. Grupy te znacząco się pokrywają, a wynikający z tego potencjał można wykorzystać w działaniach marketingowych,
  • poznać możliwości, jakie daje sponsoring wydarzeń w obszarze gamingu i e-sportu,
  • nauczyć się, jak skutecznie łączyć marki z gamingiem oraz gaming z markami, tak by spotkało się to z pozytywnym odbiorem społeczności.

Więcej informacji i rejestracja: howto.iab.org.pl/gaming-2022

Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

22 listopada 2022, Robert Sadowski

Dodatkowe środki na koncie WhitePress® i liczne oferty promocyjne od wydawców

Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Możesz wyszukać oferty z promocją i publikować w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

2 listopada 2022, Robert Sadowski

Bezpłatne spotkania online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”. Jest ono drugą (i na pewno nie ostatnią!) częścią cyklu IMOK Future of Skills, którego organizatorem jest Instytut Marki Online i Komunikacji (imok.edu.pl). Newspoint objął ten cykl patronatem.

10 października 2022, Robert Sadowski

Najlepsze prace młodych polskich projektantów nagrodzone w konkursie Young Design 2022

Podczas uroczystej Gali Konkursu Young Design przyznano nagrody projektantom młodego pokolenia, którzy w tym roku zaprezentowali najlepsze projekty realizujące ideę dobrostanu i podnoszenia jakości życia. Motyw konkursu nawiązywał do Patrona 2022 roku — Ignacego Łukasiewicza. Główną nagrodę — stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego...

3 października 2022, Robert Sadowski

Local Trends Europejskie Forum Samorządowe

Local Trends to projekt, którego celem jest wzmocnienie głosu miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji o rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. W dniach od 17 do 18 października 2022 roku w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele samorządu, administracji, biznesu oraz środowisk naukowych podczas drugiej edycji wydarzenia. Newspoint został partnerem medialnym...