IAB HowTo: Make Customer Journey More Efficient?

23 stycznia 2023, Robert Sadowski

Pierwsza tegoroczna konferencja IAB HowTo o tematyce retailowej odbędzie się już 25 stycznia w Warszawie. Grupa Robocza Mobile IAB Polska podzieli się swoimi obserwacjami, w jaki sposób wykorzystać technologie oparte o mobile, aby ułatwić konsumentowi dokonanie zakupu zarówno w świecie offline, jak i online. Newspoint jest partnerem tego wydarzenia.

Kolejna odsłona konferencji z cyklu IAB HowTo zostanie poświęcona budowaniu efektywnej ścieżki klienta za pomocą technologii opartych o mobile. Jak zaprojektować ścieżkę klienta do naszej marki? Gdzie ustawić drogowskazy i jak je opisać? Na te pytania odpowiedzą członkowie Grupy Roboczej Mobile Marketing IAB Polska.

W agendzie znalazło się kilkanaście praktycznych i inspirujących wystąpień, dyskusji i case studies, podczas których poznasz:
➡️ innowacyjne strategie i narzędzia omnichannel;
➡️ nowe trendy w zachowaniach konsumentów;
➡️ opinie i case studies z wielu źródeł, którymi możesz się inspirować;
➡️ różne obszary komunikacji marketingowej, które otwierają nowy potencjał w zwiększaniu sprzedaży.


Wydarzenie adresowane jest w szczególności do przedstawicieli branży retail i FMCG, którzy interesują się najnowszymi trendami oraz chcą dowiedzieć się, jak docierać do klientów zarówno tych tradycyjnych, jak i e-retailowych.

Zarezerwuj bilet i spotkaj się z ekspertami na żywo ➡️ https://howto.iab.org.pl/retail-2023

Też tam będziemy. Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*23 stycznia 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: Make Customer Journey More Efficient?

Pierwsza tegoroczna konferencja IAB HowTo o tematyce retailowej odbędzie się już 25 stycznia w Warszawie. Grupa Robocza Mobile IAB Polska podzieli się swoimi obserwacjami, w jaki sposób wykorzystać technologie oparte o mobile, aby ułatwić konsumentowi dokonanie zakupu zarówno w świecie offline, jak i online. Newspoint jest partnerem tego wydarzenia. Kolejna odsłona konferencji z cyklu IAB...

23 stycznia 2023, Robert Sadowski

Trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. IMOK Future of Skills #4

Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 – Influencer marketing – trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać. Newspoint jest patronem...

20 stycznia 2023, Robert Sadowski

III Forum Loyalty PLanet 360°

19-20 kwietnia 2023 roku w Warszawie odbędzie się III FORUM LOYALTY PLANET 360°. To największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce, dedykowane managerom odpowiedzialnym za strategie budowania lojalności klienta, zarówno na rynku B2C jak i B2B, za pomocą programu lojalnościowego, jak i poza nim. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

16 stycznia 2023, Robert Sadowski

III edycja CuValley Hack 2023 – wirtualny hackathon kontra realne wyzwania

Wystartowała rejestracja do udziału w hackathonie CuValley Hack. Wydarzenie już po raz trzeci organizowane jest w formule online, przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. Na uczestników czeka 40 godzin pełnych emocji, zabawy ale przede wszystkim wytężonej pracy, a w finale nagrody o łącznej wartości 120 000PLN. Newspoint został Community Partnerem wydarzenia.

2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.