in Digital Marketing Conference – rozwija marketingowe skrzydła i ładuje pomysłami!

8 stycznia 2024, Robert Sadowski

Serdecznie zapraszamy na in Digital Marketing Conference – wydarzenie, które jest organizowane od 2015 roku i koncentruje się na zwiększaniu kompetencji pracowników z działu marketingu. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Czy jesteś gotowy, żeby podnieść swoje umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego i osiągania lepszych wyników?

➜ Kiedy: 06-07.03.2024
➜ Gdzie: Warszawa & online
➜ www: www.indm.pl

Wśród tematów in Digital Marketing Conference m.in.:

>>> Nowe  technologie – dzięki którym wyjdziesz poza standardowe realizacje i odkryjesz ogromne  wsparcie dla kampanii kreatywnych.  Jak można wykorzystać narzędzia oparte o algorytmy uczenia maszynowego w kampaniach kreatywnych nie tylko na etapie ideacji, ale przede wszystkim egzekucji, a także jakie cele mogą pomóc zrealizować?

Anna Nowak, dentsu Creative, Creative Group Head (Technology) – od sześciu lat zajmuje się w dentsu Creative kreatywnym wykorzystaniem technologii. Dba o możliwie najlepsze dopasowanie rozwiązań technologicznych do projektów Klientów grupy. O nowych technologiach i ich zastosowaniu opowiada również podczas prelekcji w kraju i za granicą, a także w ramach wielu inicjatyw edukacyjnych. 

>>> Jak wykorzystać uwagę odbiorcy w digitalu. Co najnowsze badania mówią o kształtowaniu uwagi i jak to przełożyć na komunikację i reklamę. Jak tworzyć kreacje, żeby lepiej wykorzystywały uwagę odbiorców? Jak planować media, jakie wybierać formaty?

Agnieszka Stelmaszczyk, Feno, CEO and owner – prezeska agencji kreatywnej FENO. Ekspertka zajmująca się strategią komunikacji. Łączy perspektywę liczb i idei dla osiągania efektywnych wyników.

>>> W co inwestować jeśli chcemy tworzyć przełomową komunikację w digitalu. Co jest ważniejsze performance czy perswazja? Dowiedz się więcej o kreatywności!

Emilia Czerwiec, Agencja Ancymony, Creative Leader – od ponad dekady zdobywa doświadczenie jako copywriterka. Każdego dnia wymyśla, ale przede wszystkim pomaga wymyślać innym. Uważa, że nie ma kreacji bez emocji. Dlatego, jak mówi, robi je tak, że ludzie się i śmieją, i płaczą. 

>>> Jak wykorzystać SEO do wzmocnienia działań marketingowych i jak integracja różnych dziedzin może przyczynić się do osiągnięcia lepszych wyników biznesowych. Prelekcja ta dostarczy praktycznej wiedzy i inspiracji do tego, aby spojrzeć na SEO w szerszym kontekście działań marketingowych

Paweł Sikora, Reprise Poland, SEO Director – od ponad 15 lat zajmuje się obszarem SEO, w którym to poszerza i rozwija stale kompetencje. Swoje umiejętności zawodowe budował w agencjach oraz sieciowych domach mediowych, pracując dla największych marketerów w Polsce.

>>> Miłość miedzy marką a konsumentem w czasach recesji. Jak zatem zabezpieczyć naszą relację-komunikację, żeby przetrwała. W czasach hossy budowanie miłości pomiędzy konsumentem a marką jest oczywistym celem każdego Marketera. Niestety, w tej miłości, jak w każdej relacji zdarzają się kryzysy.

Łukasz Worobiej, Artegence, Head of Strategy – Z marketingiem i reklamą związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał w wiodących lokalnych i sieciowych agencjach, planując działania na rynki polskie i zagraniczne. Zarządzał działami marketingu w branży FMCG. 

>>> Sprawdź, dlaczego rebranding to ostatnia rzecz, której potrzebuje twoja marka i dowiedz się, jak skutecznie ją odświeżać.  

Maria Gajkowska, McCANN Poland, Senior Strategic Planner – strateżka marki i komunikacji z 9-letnim doświadczeniem w branży. Entuzjastka podejścia Design Thinking w budowaniu marki i komunikacji.W codziennej pracy dba, by marki, którymi się opiekuje, nie zatraciły swojej unikalności w czasach, gdy jedni krzyczą o dystynktywności, a drudzy o purpose marketingu. 

>>> Wizja 360°: Jak powstają najlepsze kampanie reklamowe. Poznasz sprawdzone techniki generowania pomysłów, które możesz wykorzystać w swojej pracy. Przerób starter w kreatywną kampanię o potencjale nagrodowym.
 
Bartosz Walat, VMLY&R, Kreatywny – lider projektów kreatywnych, autor programów radiowych i telewizyjnych, pomysłodawca kampanii reklamowych dla marek: adidas, Lay’s, Lotto, Amol czy Opel. W branży kreatywnej od 15 lat.

>>> Neverending story – od insightów do tworzenia person i… spowrotem!

 • Persony konsumentów są nierozerwalnie związane z insightem. Jednak bardzo często ich tworzenie jest traktowane „po macoszemu”.
 • Można też przegiąć w drugą stronę i stworzyć rozbudowaną historię, która na koniec dnia nie będzie miała pokrycia z rzeczywistością.
 • Odpowiem na pytanie jak głęboko można wejść w tworzenie person, jakich aspektów nie należy pomijać, a które z nich wbrew pozorom nie są aż tak istotne jak by nam się wydawało.

Artur Roguski, Focus Nation, Digital Content & Innovation Manager – autor książki „Zrozumieć social media”. Z branżą digitalową i mediową związany od 13 lat.
Prowadzi zajęcia z zakresu komunikacji, strategii digitalowej i content marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, SGH czy Politechnice Białostockiej. Współpracował z takimi markami jak Żubr, Cisco, Whirlpool, IBM, Cropp.

>>> 7 chorób, które uśmiercą każdy tekst (i jak je leczyć).

 • Klienci nie czytają opisów Twoich produktów?
 • Porzucają strony sprzedażowe w połowie?
 • Mają wiele pytań, mimo że wszystko dokładnie tłumaczysz?

To sygnały, że Twoje teksty są chore.
Dowiedz się, co im dolega i jak je wyleczyć, by zaczęły wyjaśniać, angażować i przekonywać.

Jakub Krzywolak, Copywriter i konsultant językowy – tworzy i upraszcza treści marketingowe oraz użytkowe. Uczy, jak pisać prosto i perswazyjnie. Od 2016 roku związany z rynkiem e-commerce.  Był senior creative copywriterem w al.to i copywriting team leaderem w x-komie, gdzie jego teksty i hasła promowały akcje z czołowymi markami, jak Mattel, LEGO, Hasbro, Xiaomi, Philips czy Samsung.  

 
Prezent dla uczestników >>>Już dziś można korzystać z wykładów z poprzedniej edycji >>> jest to bonus do każdego biletu! 
Bonus: Już teraz do każdego biletu otrzymujesz dostęp do fantastycznych nagrań z ostatniej edycji #inDM!!!

Co w bonusie:

 • Profile marek w świecie digitalowej rozrywki: jak przykuć uwagę, kiedy wszystko nas nudzi? Agnieszka Banaś, Head of Social Media.
 • W poszukiwaniu pomysłów na ciekawe, wielokanałowe reklamy – rady działu kreatywnego. Ewa Kucharska, Senior art director.
 • Marketing Kulturowy jako źródło wzrostu dla biznesu. Filip Beźnicki, Managing Partner.
 • Czas na nowe rozdanie. Jak planować komunikację w czasach kryzysu. Radek Grzybowski, Strategy&Creative Director.
 • Marketing generacyjny w teorii i praktyce, czyli o skutecznej komunikacji do różnych pokoleń. Katarzyna Żakieta, Senior Copywriter.
 • Personalizacja – święty Graal digital marketingu? Agnieszka Petla, Digital Strategy Lead.
 • Wpływ CRO na efektywność Twojego marketingu. Dlaczego UX w połączeniu z analizą danych najszybciej podniesie Twoją sprzedaż.  Adrian Andrzejczyk, Head Of Analytics.
 • Influencerzy – czy tylko wsparcie? Jak z sukcesem wprowadzić markę FMCG na rynek dzięki influencerom. Agnieszka Stemalszczyk, CEO and co-owner.
 • Jaki jest potencjał metaverse w Polsce i jak wykorzystać go już teraz? Wojciech Grzegorzyca, Communications Manager.
 • Jak GA4 pomoże Ci w codziennej pracy marketera?  Anna Moczulska, Head of Digital Analytics.
 • Jak wywołać burzę mózgów? Rozkręć kreatywność na maksa! Emilia Czerwiec, Creative Leader.

Nie przegap tej okazji, aby stać się częścią profesjonalnej marketingowej społeczności – dołącz już teraz.

Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*8 maja 2024, Robert Sadowski

Forum IAB 2024

22 i 23 maja w w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się tegoroczne Forum IAB, które przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość”. Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Newspoint...

5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.