Trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. IMOK Future of Skills #4

23 stycznia 2023, Robert Sadowski

Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 – Influencer marketing – trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać. Newspoint jest patronem medialnym wydarzenia.

Bycie managerem influencera to praca z twórcą internetowym przy zarządzaniu wszystkimi obszarami jego pracy. To także zostanie jego asystentem, a właściwie prawą ręką i doradcą. Odpowiednia wiedza z zakresu influencer marketingu i zarządzania pozwoli Ci pracować z influencerami na co dzień. Zarówno przy kampaniach reklamowych, jak i przygotowywaniu i publikacji codziennego contentu na YouTube, Instagramie czy TikToku. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat pracy z twórcami internetowymi i zostaniu managerem influencera, dołącz do IMOK Future od Skills #4. Dowiesz się, dlaczego warto wybrać ten zawód, jakie kompetencje są do tego potrzebne i od czego zacząć. 

Spotkanie poprowadzi  Joanna Ceplin, CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji oraz Anna Rycznowska, Senior PR&Communications Manager w LTTM. Będą rozmawiać ze swoimi gośćmi o specyfice tej branży. Będą nimi:

  • Justyna Zawadzka, Group Influencer Manager, która z influencerami zrealizowała setki projektów dla polskich i zagranicznych marek.
  • Kacper Pakuła, Group Influencer Manager w LTTM.
  • Aleksandra Padyk, Senior Influencer Manager w LTTM, managerka dobrze znanych i działających od wielu lat twórców internetowych.

Podczas IMOK Future of Skills #4 specjaliści ze świata influencer marketingu opowiedzą o tym, dlaczego warto zostać managerem twórcy internetowego, z kim możesz współpracować, jeśli zdecydujesz się na ten zawód, a także jakie kompetencje i umiejętności są przydatne, aby zostać managerem influencera. Podpowiedzą też, które platformy social media są najlepszym miejscem do promowania twórcy, i w jaki sposób zbudować skuteczną kampanię z influencerem dla marki, z którą podejmuje współpracę.

Nie przegap IMOK Future of Skills #4 – Trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera, który odbędzie się już 31 stycznia o godz. 19:00.
Link do zapisów na bezpłatne wydarzenie: https://imok.edu.pl/ifos_4/Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*23 stycznia 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: Make Customer Journey More Efficient?

Pierwsza tegoroczna konferencja IAB HowTo o tematyce retailowej odbędzie się już 25 stycznia w Warszawie. Grupa Robocza Mobile IAB Polska podzieli się swoimi obserwacjami, w jaki sposób wykorzystać technologie oparte o mobile, aby ułatwić konsumentowi dokonanie zakupu zarówno w świecie offline, jak i online. Newspoint jest partnerem tego wydarzenia.

23 stycznia 2023, Robert Sadowski

Trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. IMOK Future of Skills #4

Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 – Influencer marketing – trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać. Newspoint jest patronem...

20 stycznia 2023, Robert Sadowski

III Forum Loyalty PLanet 360°

19-20 kwietnia 2023 roku w Warszawie odbędzie się III FORUM LOYALTY PLANET 360°. To największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce, dedykowane managerom odpowiedzialnym za strategie budowania lojalności klienta, zarówno na rynku B2C jak i B2B, za pomocą programu lojalnościowego, jak i poza nim. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

16 stycznia 2023, Robert Sadowski

III edycja CuValley Hack 2023 – wirtualny hackathon kontra realne wyzwania

Wystartowała rejestracja do udziału w hackathonie CuValley Hack. Wydarzenie już po raz trzeci organizowane jest w formule online, przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. Na uczestników czeka 40 godzin pełnych emocji, zabawy ale przede wszystkim wytężonej pracy, a w finale nagrody o łącznej wartości 120 000PLN. Newspoint został Community Partnerem wydarzenia.

2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.