Jakie umiejętności i kompetencje powinien mieć specjalista ds. rozwoju i wdrożeń AI – IMOK Future of Skills #7

29 maja 2023, Robert Sadowski

Sztuczna inteligencja wpływa coraz silniej na nasze życie zawodowe. Liderzy, przedsiębiorcy oraz pracownicy powinni już teraz bliżej przyjrzeć się narzędziom wykorzystującym AI, aby poprawić produktywność, lepiej skalować efektywność oraz upraszczać procesy. Na najbliższym spotkaniu IMOK Future of Skills, wraz z najlepszymi ekspertami z branży, dowiemy się, czym powinien wyróżniać się specjalista zajmujący się sztuczną inteligencją. Wydarzenie z cyklu rozmów o przyszłości pracy i kompetencji odbędzie się 6 czerwca o godzinie 19:00 online. Newspoint jest patronem medialnym wydarzenia.

Temat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie i marketingu budzi wiele emocji – czasami przyprawia o ból głowy, innym razem pobudza wyobraźnię. Codziennie mamy do czynienia z nowymi narzędziami i  zastosowaniami AI, ale także słyszymy o nowych zagrożeniach z ust ekspertów i ekspertek, którzy na co dzień zajmują się tym tematem. Może to przytłaczać, ale wszyscy, nawet ci, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z zaawansowanymi technologiami, zaczynają coraz bardziej doceniać siłę, jaką niesie ze sobą sztuczna inteligencja i zdają sobie sprawę, że będzie ona niezbędna do osiągnięcia sukcesu już w niedalekiej przyszłości

Instytut Marki Online i Komunikacji, wychodząc na przeciw potrzebom rynku, rozpoczyna edukację w zakresie sztucznej inteligencji. W ramach wstępu do szkolenia AI dla biznesu, które rozpocznie się na jesieni, czerwcowe spotkanie skupi się na zastosowaniach sztucznej inteligencji w biznesie i marketingu z perspektywy osoby, która w przyszłości chciałaby zostać specjalistą w tym zakresie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. poznać konkretne przykłady zastosowania sztucznej inteligencji oraz dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść ich znajomość. Eksperci omówią kwestie związane z AI, które już teraz są kluczem do sprawnego funkcjonowania w firmach oraz przedstawią, jakie umiejętności i kompetencje powinien mieć specjalista ds. rozwoju i wdrożeń sztucznej inteligencji.  

Gośćmi spotkania, które poprowadzi CEO Instytutu Marki Online i KomunikacjiJoanna Ceplin, będą: 

  • Andrzej Jankowski – specjalista ds. Sztucznej Inteligencji w firmie Intel. Poza pracą zawodową ogromny entuzjasta AI i edukator. Instruktor w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie współtworzył studia podyplomowe z zakresu sztucznej inteligencji. 
  • Krzysztof Kaczurba – Strategy Manger z ponad 20-letnim doświadczeniem, kóry obecnie związany jest z Orange Polska. Członek Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji przy KPRM oraz Rady Edtech przy Konfederacji Lewiatan. Wykształcenie zdobywał m.in. na George Washington University oraz Cambridge University. 
  • Marek Trojanowicz – współzałożyciel licznych startupów takich jak: BrainScan S.A., EduSense S.A., Fundacja FREC, Professor Why S.A., InteliWISE S.A., Fundacja StartUp Hub Poland. Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Gdańskiej, specjalizujący się w sztucznej inteligencji i przetwarzaniu obrazu. Uznany przez Worldwide TIME Magazine jako jeden z pionierów e-learningu w Europie.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat sztucznej inteligencji i jej roli w biznesie i marketingu. Wspomniani eksperci przedstawią swoje spojrzenie na temat AI i omówią, w jaki sposób może ona pomóc w rozwijaniu biznesów i poprawie skuteczności działań marketingowych. Bez wątpienia sztuczna inteligencja to jeden z kluczowych elementów przyszłości, a ci, którzy już teraz zaczną interesować się tą dziedziną, będą mieć przewagę na rynku pracy.  

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu rozmów o przyszłości pracy i kompetencji: IMOK Future of Skills #7: Jakie umiejętności i kompetencje powinien mieć specjalista ds. rozwoju i wdrożeń sztucznej inteligencji? Poznaj rozwiązania AI w marketingu i biznesie. 

Bezpłatna rejestracja na stronie: https://imok.edu.pl/ifos_7/.  

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać 98% rabatu na program edukacyjny AI dla biznesu. Regulamin dostępny tutajZostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*20 września 2023, Robert Sadowski

Największa konferencja o marketingu i AI w Polsce już w październiku!

23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy i będzie skupiał się na marketingu oraz AI. Newspoint został ponownie jej Patronem Medialnym!

11 września 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: Badania – Jakość, Uważność i Bezpieczeństwo

Konferencja Grupy Roboczej Badania IAB Polska zostanie poświęcona najważniejszemu trendowi marketingowemu ostatniego czasu, czyli uważności oraz sposobom jej badania, w odniesieniu do różnych działań komunikacji marketingowej. Spotykamy się 5 października 2023, 09:00, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 września 2023, Robert Sadowski

Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content – jak monetyzować działania marketingowe w biznesie

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Organizatorzy zebrali ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Newspoint został patronem medialnym webinaru.

5 września 2023, Robert Sadowski

Retail Challenge Poland 2024 V edycja

FORUM RETAIL CHALLENGE POLAND 2024 to strategiczne forum networkingowe gromadzące cały sektor retail w Polsce – zarówno sieci food jak i non-food, producentów dóbr trwałych oraz FMCG. Spotkanie potrwa 2 dni 27-28.09.2023 r. w hotelu Arche, Al. Krakowska 237, Warszawa. Oba dni rozpocznie strategiczna sesja plenarna, po lunchu odbędą się operacyjne sesje równoległe. Wieczorem I...

31 sierpnia 2023, Robert Sadowski

semWAW – edycja startup

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie. Po raz pierwszy zawita z barcampem do stolicy i jednocześnie wraca nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina właśnie pierwsze barcampy. Towarzyszyć będzie nam (jak zawsze) aktualna wiedza od...