Konferencja I ❤ Business & HR

17 listopada 2023, Robert Sadowski

28 – 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Newspoint został Patronem Medialnym wydarzenia.

Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa. Zadbają o to prelegenci, którzy na co dzień budują przedsiębiorstwa warte miliony złotych. Uczestnicy wysłuchają aż 36 merytorycznych wystąpień, podczas których dowiedzą się, jak budować skuteczne procesy sprzedażowe, marketingowe, rekrutacyjne oraz jak dbać o zadowolenie klienta.

I ❤ Business & HR to nowe wydarzenie w kategorii eventów biznesowych. Konferencja ta jest bowiem owocem współpracy aż czterech marek: sprawny.marketing, WiseGroup, RocketJobs.pl & Just Join IT oraz Customer Experience Manager.

Agenda konferencji podzielona została na trzy dni:

  • 28 listopada: X SUMMIT – dzień poświęcony doświadczeniom klientów i pracowników (bloki tematyczne: Customer Experience, Employee Experience + Kultura Organizacyjna, Zarządzanie Głosem Klienta, Narzędzia CXM),
  • 29 listopada: I ❤ HR – dzień poświęcony rekrutacji oraz budowaniu relacji z pracownikiem (bloki tematyczne: Attract, Engage, Inspire, Hire),
  • 30 listopada: I ❤ business – dzień poświęcony budowaniu wzrostu i wizerunku firmy (bloki tematyczne: Finance, Strategy, Sales, Innovation).

Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak pakiety kilkudniowe, aby jak najlepiej dopasować tematykę wystąpień do swoich preferencji.

Ostatnie trzy dni listopada to także idealna okazja, aby dodatkowo skorzystać ze szkoleń biznesowych, organizowanych równolegle z konferencją. Uczestnicy w tych dniach mają okazję skorzystać ze szkolenia Strategia Employer Branding, Skuteczna strategia sprzedaży i marketingu B2B czy HR_2024. Trendy i narzędzia.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovebusiness.pl.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

28 lutego 2024, Robert Sadowski

IV Forum LOYALTY PLANET 360°

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec marki obejmujące CX oraz działania CSR, budowanie lojalności jako kompleksowego ekosystemu – to tylko część zagadnień, jakim będzie poświęcone IV FORUM LOYALTY PLANET 360° organizowane 17-18 kwietnia 2024 w Warszawie przez brave conferences. Tematem przewodnim wydarzenia jest zaadaptowanie rozwiązań AI do...