Konferencja I ❤ Business & HR

17 listopada 2023, Robert Sadowski

28 – 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Newspoint został Patronem Medialnym wydarzenia.

Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa. Zadbają o to prelegenci, którzy na co dzień budują przedsiębiorstwa warte miliony złotych. Uczestnicy wysłuchają aż 36 merytorycznych wystąpień, podczas których dowiedzą się, jak budować skuteczne procesy sprzedażowe, marketingowe, rekrutacyjne oraz jak dbać o zadowolenie klienta.

I ❤ Business & HR to nowe wydarzenie w kategorii eventów biznesowych. Konferencja ta jest bowiem owocem współpracy aż czterech marek: sprawny.marketing, WiseGroup, RocketJobs.pl & Just Join IT oraz Customer Experience Manager.

Agenda konferencji podzielona została na trzy dni:

  • 28 listopada: X SUMMIT – dzień poświęcony doświadczeniom klientów i pracowników (bloki tematyczne: Customer Experience, Employee Experience + Kultura Organizacyjna, Zarządzanie Głosem Klienta, Narzędzia CXM),
  • 29 listopada: I ❤ HR – dzień poświęcony rekrutacji oraz budowaniu relacji z pracownikiem (bloki tematyczne: Attract, Engage, Inspire, Hire),
  • 30 listopada: I ❤ business – dzień poświęcony budowaniu wzrostu i wizerunku firmy (bloki tematyczne: Finance, Strategy, Sales, Innovation).

Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak pakiety kilkudniowe, aby jak najlepiej dopasować tematykę wystąpień do swoich preferencji.

Ostatnie trzy dni listopada to także idealna okazja, aby dodatkowo skorzystać ze szkoleń biznesowych, organizowanych równolegle z konferencją. Uczestnicy w tych dniach mają okazję skorzystać ze szkolenia Strategia Employer Branding, Skuteczna strategia sprzedaży i marketingu B2B czy HR_2024. Trendy i narzędzia.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovebusiness.pl.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*17 listopada 2023, Robert Sadowski

Konferencja I ❤ Business & HR

28 – 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Newspoint został Patronem Medialnym wydarzenia. Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa....

27 października 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: AI TRANSFORMATION – jak sztuczna inteligencja zmienia Twój biznes

Najnowsza konferencja Grupy Roboczej Artificial Intelligence IAB Polska pokaże, jak sztuczna inteligencja zmienia nasze biznesy. Zostanie poświęcona najnowszym trendom, wymianie wiedzy praktyków, ciekawym case studies, a także aktualnej sytuacji prawnej oraz wpływom AI na branżą reklamową. Spotykamy się 16 listopada 2023, 09:30, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

26 października 2023, Robert Sadowski

Przyszłość Retail w epoce cyfrowej: optymalizacja, innowacje i strategie budowania lojalności klienta

23 października 2023 r. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się 5. edycja RetailTec Congress. Podczas wydarzenia ponad 400 uczestników wysłuchało wystąpień oraz debat z udziałem najbardziej cenionych ekspertów w branży retail – prezesów i członków zarządu kluczowych dla rynku podmiotów, przedstawicieli firm technologicznych oraz instytucji doradczych. Newspoint był Patronem Medialnym wydarzenia. 

23 października 2023, Robert Sadowski

Banking & Insurance Forum 2023: Polska gospodarka wobec globalnych trendów

16-17 października 2023 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyło się 26. Banking & 22. Insurance Forum. Wydarzenie zgromadziło prawie pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali merytorycznych wystąpień i debat z udziałem kluczowych osobistości i przedstawicieli spółek z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.

16 października 2023, Robert Sadowski

2. Data Economy Congress: Od analizy trendów do wdrażania AI w biznesie

9-10 października w The Westin Warsaw Hotel odbyła się 2. edycja Data Economy Congress – spotkania, którego celem była analiza mechanizmów i trendów zachodzących w gospodarce opartej o dane. Wydarzenie zgromadziło niemal pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali debat i wystąpień z udziałem kluczowych ekspertów w dziedzinie zarządzania danymi. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.