Konferencja IAB HowTo: Live Commerce

24 stycznia 2022, Robert Sadowski

Live Commerce, czyli sprzedaż za pośrednictwem video w ciągu ostatnich 2 lat jeszcze bardziej zyskała na popularności. Podczas najbliższego IAB HowTo eksperci z grup roboczych opowiedzą o tym dynamicznie rozwijającym się trendzie na podstawie konkretnych przykładów z Polski i ze Świata! Jak ugryźć Live Commerce dowiesz się już 27 stycznia na konferencji z cyklu IAB HowTo w trybie online. Newspoint został partnerem konferencji.

Podczas wydarzenia:

  • zobaczysz przykłady realizowanych akcji Live Commerce w różnych obszarach: social media, mobile app, marketplace, itp.
  • poznasz najlepsze praktyki i największe zmagania, związane z prowadzeniem Live Commerce.
  • nauczysz się, jak skutecznie wykorzystać Live Commerce, aby zwiększać sprzedaż.

W AGENDZIE IAB HowTo Live Commerce m.in.:

⭐ Jak zrealizować skuteczny Live – tips&tricks na podstawie cyklu eventów allegro Live Sale.
Aneta Gąsiorek i Aleksandra Wójcik, Allegro.pl

⭐ Social Commerce.
Sunil Nair, Facebook

⭐ Live Commerce: Rewolucja, która dzieje się na naszych oczach
Filip Iwański, Imagine

⭐ IKEA. Zakupy na żywo.
Ariel Kępka i Katarzyna Zera, IKEA

⭐ Wyzwania i rozwiązania związane z LiveCommerce.
Krzysztof Nowicki, LiveMarket

⭐ Live commerce w gamingu.
Jakub Kozłowski, Fantasyexpo

⭐ Jak Live Commerce z wykorzystaniem Influencera, zwiększa sprzedaż obuwia CCC?
Michał Bednarek i Patryk Zieliński, CCC

⭐ Czy umiemy już w live commerce?
Piotr Friedberg, VMLY&R

WEŹ UDZIAŁ >>

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w Live Commerce, jak i do tych, które mając już doświadczenie, chcą się rozwijać i sprawiać, by ich kampanie przynosiły lepsze efekty. Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*12 września 2022, Robert Sadowski

Znamy speakerów i tematy E-commerce Trends Summit 2022

Trzecia edycja E-commerce Trends Summit odbędzie się 15 września w interaktywnej formule online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, a na wirtualnej scenie wystąpią polscy i zagraniczni eksperci, m.in. Phill Buden (MIT Sloan School of Management), Cezary Kożon (Spyrosoft) i Damian Wiszowaty (Gonito, ekspert Amazon). Organizatorem wydarzenia jest ICAN Institute, lider branży executive education, a partnerami merytorycznymi...

7 września 2022, Robert Sadowski

Konferencja I love commerce 2022

20 września 2022 roku odbędzie się konferencja online przygotowująca do sprzedaży w ostatnim kwartale roku – I ​​❤ commerce Xmass edition. Newspoint został partnerem medialnym wydarzenia. Przed nami okres sezonowych akcji specjalnych, Black Friday , świątecznych zakupów  oraz noworocznych wyprzedaży. Czy Twój biznes jest na to gotowy? W tym roku trzeba będzie przygotować się do...

30 sierpnia 2022, Robert Sadowski

Konferencja SEO Poland już 16 września

16 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży SEO tego roku! Konferencja SEO Poland połączy w sobie setki uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów, masę atrakcji oraz niezapomniane afterparty.

29 sierpnia 2022, Robert Sadowski

IAB HowTo: Join the Game

IAB HowTo wraca do trybu stacjonarnego! Już 14 września zapraszamy do przestrzeni ESPORT SPOT w Elektrowni Powiśle na konferencję IAB HowTo: Join the Game, poświęconą marketingowi w grach. Newspoint został patronem wydarzenia.

25 sierpnia 2022, Robert Sadowski

semKRK #20

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK! Newspoint został patronem medialnym konferencji.