Konferencja IAB HowTo: Live Commerce

24 stycznia 2022, Robert Sadowski

Live Commerce, czyli sprzedaż za pośrednictwem video w ciągu ostatnich 2 lat jeszcze bardziej zyskała na popularności. Podczas najbliższego IAB HowTo eksperci z grup roboczych opowiedzą o tym dynamicznie rozwijającym się trendzie na podstawie konkretnych przykładów z Polski i ze Świata! Jak ugryźć Live Commerce dowiesz się już 27 stycznia na konferencji z cyklu IAB HowTo w trybie online. Newspoint został partnerem konferencji.

Podczas wydarzenia:

  • zobaczysz przykłady realizowanych akcji Live Commerce w różnych obszarach: social media, mobile app, marketplace, itp.
  • poznasz najlepsze praktyki i największe zmagania, związane z prowadzeniem Live Commerce.
  • nauczysz się, jak skutecznie wykorzystać Live Commerce, aby zwiększać sprzedaż.

W AGENDZIE IAB HowTo Live Commerce m.in.:

⭐ Jak zrealizować skuteczny Live – tips&tricks na podstawie cyklu eventów allegro Live Sale.
Aneta Gąsiorek i Aleksandra Wójcik, Allegro.pl

⭐ Social Commerce.
Sunil Nair, Facebook

⭐ Live Commerce: Rewolucja, która dzieje się na naszych oczach
Filip Iwański, Imagine

⭐ IKEA. Zakupy na żywo.
Ariel Kępka i Katarzyna Zera, IKEA

⭐ Wyzwania i rozwiązania związane z LiveCommerce.
Krzysztof Nowicki, LiveMarket

⭐ Live commerce w gamingu.
Jakub Kozłowski, Fantasyexpo

⭐ Jak Live Commerce z wykorzystaniem Influencera, zwiększa sprzedaż obuwia CCC?
Michał Bednarek i Patryk Zieliński, CCC

⭐ Czy umiemy już w live commerce?
Piotr Friedberg, VMLY&R

WEŹ UDZIAŁ >>

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w Live Commerce, jak i do tych, które mając już doświadczenie, chcą się rozwijać i sprawiać, by ich kampanie przynosiły lepsze efekty. Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

28 lutego 2024, Robert Sadowski

IV Forum LOYALTY PLANET 360°

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec marki obejmujące CX oraz działania CSR, budowanie lojalności jako kompleksowego ekosystemu – to tylko część zagadnień, jakim będzie poświęcone IV FORUM LOYALTY PLANET 360° organizowane 17-18 kwietnia 2024 w Warszawie przez brave conferences. Tematem przewodnim wydarzenia jest zaadaptowanie rozwiązań AI do...