Konferencja SEO Poland już 16 września

30 sierpnia 2022, Robert Sadowski

16 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży SEO tego roku! Konferencja SEO Poland połączy w sobie setki uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów, masę atrakcji oraz niezapomniane afterparty.

Największe spotkanie branży SEO i eCommerce

SEO Poland to wyjątkowe wydarzenie, które łączy merytorykę, networking i emocje. Na wydarzeniu przewidziane są miejsca dla setek osób z całej Polski. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość integracji z innymi specjalistami, a także zdobycia wiedzy od ekspertów z branży SEO, którzy podzielą się z nimi aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Usłyszycie prelekcje m.in.: Michała Suskiego, Roberta Niechciała, Michała Wacławskiego, Sławka Borowego, Szymona Słowika, Sebastiana Heymanna, Kasi Baranowskiej, Krzysztofa Marca, Jadzi Dabińskiej oraz pięciu debiutantów. Całe wydarzenie zwieńczone zostanie wyjątkowym, kilkugodzinnym afterparty pod okiem profesjonalnego DJ-a.

SEO Poland to jednak nie tylko konferencja, ale również edukacja podczas webinarów oraz  16 lokalnych barcampów, które poprzedziły konferencję między kwietniem a sierpniem 2022 roku w każdym województwie w Polsce. Wzięło w nich łącznie udział ponad 1000 uczestników, którzy mogli sukcesywne poznawać organizatorów, zdobywać wiedzę i dyskutować o potrzebach społeczności związanej z biznesem i marketingiem online. 

Organizatorzy gwarancją jakości eventu SEO Poland

Udział w konferencji SEO Poland to gwarancja profesjonalizmu. Organizowana jest ona bowiem przez specjalistów z branży – Linkhouse i PapaSEO. Pierwszy z nich to platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. 

Wspólnie z Grzegorzem chcieliśmy stworzyć przestrzeń do edukacji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych w branży SEO i eCommerce. Przede wszystkim stawiamy jednak na dobrą atmosferę i świetną zabawę – mówi Damian Kozłowski, współwłaściciel Linkhouse i dodaje: – Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników wyszedł z wydarzenia z głową pełną inspiracji i nowych pomysłów.

Drugi organizator to obecnie najlepiej sprzedający się kurs SEO, z bazą ponad 1000 klientów. Oferując unikalną formułę profesjonalnych i rozbudowanych materiałów wideo oraz prosty język, niezależny od doświadczenia odbiorcy, tworzy idealne warunki do nauki SEO. 

Linkhouse i PapaSEO połączyła pasja do robienia dużych rzeczy, które mają realny wpływ na naszą branżę. Przy konferencji wykorzystamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez branżowych oraz przekazywaniu wiedzy i zaserwujemy Wam prawdziwą mieszankę wybuchową – mówi Grzegorz Strzelec, autor kursu PapaSEO i dodaje: – Cieszymy się, że nadchodząca konferencja będzie okazją do spotkania tylu wyjątkowych ludzi na żywo. To będzie wspaniałe wydarzenie, które naładuje nam wszystkim baterie do pracy.

Każda minuta na SEO Poland będzie nasączona wielkimi emocjami, niespodziankami i zwrotami akcji. Zapisując się na wydarzenie można zyskać nie tylko na wiedzę i zabawę, ale i bilet wstępu na prawdziwe show. To zdecydowanie event, którego nie można w tym roku pominąć.

Więcej informacji i bilety dostępne są na stronie: seopoland.pl

Dla czytelników naszego bloga mamy kod promocyjny: seopoland10% – aby z niego skorzystać, należy odwiedzić stronę seopoland.pl, wybrać bilet do kupienia i wpisać powyższy kod.

Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

22 listopada 2022, Robert Sadowski

Dodatkowe środki na koncie WhitePress® i liczne oferty promocyjne od wydawców

Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Możesz wyszukać oferty z promocją i publikować w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

2 listopada 2022, Robert Sadowski

Bezpłatne spotkania online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”. Jest ono drugą (i na pewno nie ostatnią!) częścią cyklu IMOK Future of Skills, którego organizatorem jest Instytut Marki Online i Komunikacji (imok.edu.pl). Newspoint objął ten cykl patronatem.

10 października 2022, Robert Sadowski

Najlepsze prace młodych polskich projektantów nagrodzone w konkursie Young Design 2022

Podczas uroczystej Gali Konkursu Young Design przyznano nagrody projektantom młodego pokolenia, którzy w tym roku zaprezentowali najlepsze projekty realizujące ideę dobrostanu i podnoszenia jakości życia. Motyw konkursu nawiązywał do Patrona 2022 roku — Ignacego Łukasiewicza. Główną nagrodę — stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego...

3 października 2022, Robert Sadowski

Local Trends Europejskie Forum Samorządowe

Local Trends to projekt, którego celem jest wzmocnienie głosu miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji o rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. W dniach od 17 do 18 października 2022 roku w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele samorządu, administracji, biznesu oraz środowisk naukowych podczas drugiej edycji wydarzenia. Newspoint został partnerem medialnym...