Konferencja SEO Poland już 16 września

30 sierpnia 2022, Robert Sadowski

16 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży SEO tego roku! Konferencja SEO Poland połączy w sobie setki uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów, masę atrakcji oraz niezapomniane afterparty.

Największe spotkanie branży SEO i eCommerce

SEO Poland to wyjątkowe wydarzenie, które łączy merytorykę, networking i emocje. Na wydarzeniu przewidziane są miejsca dla setek osób z całej Polski. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość integracji z innymi specjalistami, a także zdobycia wiedzy od ekspertów z branży SEO, którzy podzielą się z nimi aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Usłyszycie prelekcje m.in.: Michała Suskiego, Roberta Niechciała, Michała Wacławskiego, Sławka Borowego, Szymona Słowika, Sebastiana Heymanna, Kasi Baranowskiej, Krzysztofa Marca, Jadzi Dabińskiej oraz pięciu debiutantów. Całe wydarzenie zwieńczone zostanie wyjątkowym, kilkugodzinnym afterparty pod okiem profesjonalnego DJ-a.

SEO Poland to jednak nie tylko konferencja, ale również edukacja podczas webinarów oraz  16 lokalnych barcampów, które poprzedziły konferencję między kwietniem a sierpniem 2022 roku w każdym województwie w Polsce. Wzięło w nich łącznie udział ponad 1000 uczestników, którzy mogli sukcesywne poznawać organizatorów, zdobywać wiedzę i dyskutować o potrzebach społeczności związanej z biznesem i marketingiem online. 

Organizatorzy gwarancją jakości eventu SEO Poland

Udział w konferencji SEO Poland to gwarancja profesjonalizmu. Organizowana jest ona bowiem przez specjalistów z branży – Linkhouse i PapaSEO. Pierwszy z nich to platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. 

Wspólnie z Grzegorzem chcieliśmy stworzyć przestrzeń do edukacji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych w branży SEO i eCommerce. Przede wszystkim stawiamy jednak na dobrą atmosferę i świetną zabawę – mówi Damian Kozłowski, współwłaściciel Linkhouse i dodaje: – Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników wyszedł z wydarzenia z głową pełną inspiracji i nowych pomysłów.

Drugi organizator to obecnie najlepiej sprzedający się kurs SEO, z bazą ponad 1000 klientów. Oferując unikalną formułę profesjonalnych i rozbudowanych materiałów wideo oraz prosty język, niezależny od doświadczenia odbiorcy, tworzy idealne warunki do nauki SEO. 

Linkhouse i PapaSEO połączyła pasja do robienia dużych rzeczy, które mają realny wpływ na naszą branżę. Przy konferencji wykorzystamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez branżowych oraz przekazywaniu wiedzy i zaserwujemy Wam prawdziwą mieszankę wybuchową – mówi Grzegorz Strzelec, autor kursu PapaSEO i dodaje: – Cieszymy się, że nadchodząca konferencja będzie okazją do spotkania tylu wyjątkowych ludzi na żywo. To będzie wspaniałe wydarzenie, które naładuje nam wszystkim baterie do pracy.

Każda minuta na SEO Poland będzie nasączona wielkimi emocjami, niespodziankami i zwrotami akcji. Zapisując się na wydarzenie można zyskać nie tylko na wiedzę i zabawę, ale i bilet wstępu na prawdziwe show. To zdecydowanie event, którego nie można w tym roku pominąć.

Więcej informacji i bilety dostępne są na stronie: seopoland.pl

Dla czytelników naszego bloga mamy kod promocyjny: seopoland10% – aby z niego skorzystać, należy odwiedzić stronę seopoland.pl, wybrać bilet do kupienia i wpisać powyższy kod.

Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*8 maja 2024, Robert Sadowski

Forum IAB 2024

22 i 23 maja w w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się tegoroczne Forum IAB, które przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość”. Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Newspoint...

5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.