Konkurs Loyalty Heroes

27 stycznia 2022, Robert Sadowski

Podczas II edycji Forum Loyalty PLanet 360° (21-22. kwietnia 2022) odbędzie się I edycja konkursu Loyalty Heroes dla najlepszych działań lojalnościowych w Polsce w 2021 roku! Newspoint został patronem medialnym konkursu.

Celem Konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych projektów i przedsięwzięć w zakresie działań lojalnościowych, które miały miejsce w 2021 roku w Polsce. Nagrody przyznawane są przez Jury, składające się z ekspertów rynku ds. zarządzania relacjami i budowania lojalności.

Ogłoszenie zwycięzców i gala rozdania nagród odbędą się pod koniec pierwszego dnia Forum Loyalty PLanet: wieczorem, 21 kwietnia 2022 r., w Warszawie.

DLA KOGO KONKURS?

Do konkursu mogą przystąpić wszystkie firmy, które przygotowały bądź prowadziły w 2021 roku projekty z obszaru szeroko pojętej lojalności konsumenta; zarówno marketerzy reprezentujący marki, jak i agencje marketingowe, które działają na ich zlecenie.

KATEGORIE KONKURSOWE:

  • The Best Loyalty Program in Retail
  • The Best Loyalty Program in Services
  • The Best Loyalty Program b2b
  • The Best New/Relaunched Program
  • The Best Loyalty Innovation
  • The Best Data Driven Loyalty
  • The Best Customer-centric solutions
  • The Best use of social media in loyalty
  • GRAND PRIX

JAK ZGŁOSIĆ PROJEKT DO KONKUCRSU LOYALTY HEROES?

Do konkursu można zgłosić nielimitowaną ilość projektów, zgłoszenie projektu do danej kategorii wynosi 1495 PLN + VAT (opłata za każdy projekt).

Po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej, zgłaszający otrzymuje aktywny link do formularza, który musi odesłać najpóźniej do 28. lutego 2022 r. Organizator przyjmuje zgłoszenia w dniach: 1. grudnia 2021 r. – 28. lutego 2022 r.

Więcej informacji na stronie konkursu:
https://loyalty-planet.com/konkurs/Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

28 lutego 2024, Robert Sadowski

IV Forum LOYALTY PLANET 360°

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec marki obejmujące CX oraz działania CSR, budowanie lojalności jako kompleksowego ekosystemu – to tylko część zagadnień, jakim będzie poświęcone IV FORUM LOYALTY PLANET 360° organizowane 17-18 kwietnia 2024 w Warszawie przez brave conferences. Tematem przewodnim wydarzenia jest zaadaptowanie rozwiązań AI do...