Nie przegap inspirującego LUBLIN STARTUP FESTIVAL!

12 października 2016, Paulina Pocheć

Celem Lublin Startup Festival 2016 jest stworzenie przestrzeni dla integracji ludzi, których łączy pasja i zamiłowanie do technologii, innowacji oraz fascynującego świata biznesu. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę podczas prelekcji profesjonalistów z branży, zdobyć praktyczną wiedzę poprzez udział w warsztatach oraz poznać przedstawicieli lubelskich oraz polskich firm w których pracownik jest doceniany, a realizowane projekty wciągające do głębi. Już dziś zaznacz w kalendarzu 20 – 21 października, kiedy to odbędzie się już druga edycja konferencji!

Nieważne czy jesteś nieśmiałym, cichym pasjonatem technologii, czy też ekspresywnym przedsiębiorcą, człowiekiem, który nie może usiedzieć w miejscu, bądź siedzi godzinami w książkach – Lublin Startup Festival jest wydarzeniem właśnie dla Ciebie! To w tym miejscu możesz poznać tajniki technologii, sprawdzić jak kreuje się innowacyjne pomysły, w jaki sposób buduje i tworzy modele biznesowe. Możesz być niewolnikiem nauki poprzez nie – dotykaj oraz wykuj – na – pamięć bądź rozwinąć swoje umiejętności poprzez warsztaty.

Po przepysznej pizzy każdy startup będzie miał okazję zawalczyć o serca słuchaczy oraz inwestorów, którzy widząc potencjał – wesprą niezbędnym kapitałem oraz know – how. Po warsztatach wybitni jurorzy wyłonią 6 najlepszych pomysłów, które to jako jedne otrzymają szansę rozkołysać scenę podczas Lublin Startup Contest! Zwycięski startup nie tylko otrzyma fantastyczne nagrody, ale przede wszystkim będzie miał okazję pozyskać przychylność inwestora, który swoim wsparciem pomoże spełnić ich marzenia!

Dla zaszycia w waszej pamięci tego czasu zaprosiliśmy gości specjalnych. Jednym z nich jest nie kto inny jak sam Jeff Burton, współzałożyciel Electronic Arts! Specjalnie dla was przybywa z San Francisco do Lublina, gdzie opowie o swojej fascynującej karierze oraz o tym w jaki sposób przekraczał swoje szczyty.

„Posłuchaj i spotkaj się z ludźmi z całego świata, którzy odnieśli wielkie sukcesy” – nie próbuj powiedzieć że podobna myśl nie rodzi się w sercu. A i owszem, oni też musieli przechodzić przez ciemne doliny i pokonywać wyboiste drogi – pokażą dlaczego się nie poddali.

Startupowcy – to jest czas dla was! No dobra, prawdopodobnie jak i w innych miejscach jest możliwość przedstawienia pomysłu, ale raczej nie przed legendą EA? Bez obaw – postaraliśmy się o tłumacza, by najlepszy sposób przedstawił Wasze idee. Kolejny, a być może najważniejszy krok by wystartować! To wydarzenie może Cię ominąć, owszem, ale po co? Taka okazja prawdopodobnie się nie powtórzy! Loty do San Francisco prawdopodobnie zagoszczą w rozkładzie Lublin Airport, ale nie w najbliższym czasie.

Zarejestruj się dziś i bądź pewny swego miejsca na Lublin Startup Festival 2016! Szczegółowe informacje oraz zapisy poprzez www.startupfestival.plZostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

28 lutego 2024, Robert Sadowski

IV Forum LOYALTY PLANET 360°

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec marki obejmujące CX oraz działania CSR, budowanie lojalności jako kompleksowego ekosystemu – to tylko część zagadnień, jakim będzie poświęcone IV FORUM LOYALTY PLANET 360° organizowane 17-18 kwietnia 2024 w Warszawie przez brave conferences. Tematem przewodnim wydarzenia jest zaadaptowanie rozwiązań AI do...