Mobile Trends Conference

24 maja 2021, Robert Sadowski

29 czerwca 2021 roku spotkamy się wirtualnie, na kolejnej edycji Mobile Trends Conference. Tym razem konferencja będzie poświęcona tematyce Commerce. Newspoint patronuje wydarzeniu.

Dlaczego COMMERCE? W ciągu dwóch lat, sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Wdrożenie projektów commerce poprzez firmy, stało się deską ratunku w obliczu lockdownu. Dowiedz się jak podejść do tematu i zamienić zagrożenia na szansę do rozwoju biznesu.

To wyjątkowa szansa dla ekspertów na podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również spora dawka wiedzy i przykładów dla początkujących w branży.

Czym MT4C może zainteresować?
✔ konkretne przykłady i doświadczenia od ekspertów, dla których tworzenie i wdrażanie najlepszych aplikacji w Polsce to codzienność,
✔ okazja do rozwoju w kanale COMMERCE,
✔ solidna dawka inspiracji z zakresu rozwoju i wdrażania zmian w cyfrowych produktach,
✔ wskazówki, jak osiągnąć sukces w biznesie, wykorzystując do tego kanały mobile.

Mobile Trends Conference to wyjątkowe, wirtualne wydarzenie, które stanie się wartościowym przewodnikiem dla branży COMMERCE.
Można już nabyć bilety w atrakcyjnych cenach.
Rejestracja na wydarzenie: https://commerce.mobiletrends.pl/

Wydarzenie można śledzić w mediach społecznościowych Mobile Trends Conference.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

28 lutego 2024, Robert Sadowski

IV Forum LOYALTY PLANET 360°

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec marki obejmujące CX oraz działania CSR, budowanie lojalności jako kompleksowego ekosystemu – to tylko część zagadnień, jakim będzie poświęcone IV FORUM LOYALTY PLANET 360° organizowane 17-18 kwietnia 2024 w Warszawie przez brave conferences. Tematem przewodnim wydarzenia jest zaadaptowanie rozwiązań AI do...