Multiscreen Day 2020

11 lutego 2020, Robert Sadowski

Zostaliśmy Partnerem Multiscreen Day 2020. Konferencja koncentrować się będzie na tematach związanych z pokoleniami Y i Z, ale nie tylko. Zagłębi się również w świat najmłodszego pokolenia, które w podręcznikach marketingu zyskało już miano generacji alfa.

Multiscreen Day 2020 odbędzie się 19 marca w Ms Mermaid, ul. Wioślarska 8, Warszawa

Multiscreen Day to gwarancja najbardziej aktualnej wiedzy z branży i najwyższego poziomu merytorycznego. Swoimi doświadczeniami podzielą się marketerzy, przedstawiciele domów mediowych, agencji, firm badawczych i producenci kontentu.

Multiscreen Day to najlepsze źródło inspiracji. Nie zabraknie najnowszych trendów, konkretnych, ciekawych przykładów i kreatywnych rozwiązań.

Multiscreen Day to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń między uczestnikami konferencji.

PROGRAM KONFERENCJI:

  • Wojna streamingowa, jej wpływ na polski rynek, lokalne inicjatywy nadawców
  • TikTok, Instagram, Snapchat, komunikatory – młodzi ludzie inaczej korzystają z social mediów i co z tego wynika
  • Gry i streaming gier na żywo – Twich, YT, Facebook Live – wszystko, co każdy powinien wiedzieć
  • Pokolenie alfa, co wiemy o najmłodszym audytorium – fanach Minecrafta i Fortnite, ale nie tylko
  • Młoda generacja jako wyzwanie dla media plannerów
  • Tradycyjna telewizja w epoce mobile – jak odpowiada na nowe wyzwania
  • Jak 5G i inne nowe technologie wpłyną na media i zwyczaje konsumentów
  • Podcasty – nowe medium dla słuchaczy i… marketerów

Zapraszamy do udziału -> http://multiscreenday.pl/#registerZostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

22 listopada 2022, Robert Sadowski

Dodatkowe środki na koncie WhitePress® i liczne oferty promocyjne od wydawców

Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Możesz wyszukać oferty z promocją i publikować w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

2 listopada 2022, Robert Sadowski

Bezpłatne spotkania online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”. Jest ono drugą (i na pewno nie ostatnią!) częścią cyklu IMOK Future of Skills, którego organizatorem jest Instytut Marki Online i Komunikacji (imok.edu.pl). Newspoint objął ten cykl patronatem.

10 października 2022, Robert Sadowski

Najlepsze prace młodych polskich projektantów nagrodzone w konkursie Young Design 2022

Podczas uroczystej Gali Konkursu Young Design przyznano nagrody projektantom młodego pokolenia, którzy w tym roku zaprezentowali najlepsze projekty realizujące ideę dobrostanu i podnoszenia jakości życia. Motyw konkursu nawiązywał do Patrona 2022 roku — Ignacego Łukasiewicza. Główną nagrodę — stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego...

3 października 2022, Robert Sadowski

Local Trends Europejskie Forum Samorządowe

Local Trends to projekt, którego celem jest wzmocnienie głosu miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji o rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. W dniach od 17 do 18 października 2022 roku w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele samorządu, administracji, biznesu oraz środowisk naukowych podczas drugiej edycji wydarzenia. Newspoint został partnerem medialnym...