Patronat nad IT Career Summit 2016

20 lipca 2016, Paulina Pocheć

Interesujesz się branżą IT? Już 8 września na Stadionie PGE Narodowym po raz trzeci odbędą się informatyczne targi pracy organizowane przez Pure Expo. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

Osobiście spotkasz tam wszystkich kluczowych pracodawców. Może szukają właśnie Ciebie? Zapisy już trwają. Organizatorzy przygotowują wiele niespodzianek. Targi potrwają od godz. 8 do 17.

Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe. Do udziału w targach pracy IT zaproszeni są również młodzi, zdolni i ambitni studenci oraz absolwenci kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem specjalnym targów będzie znany youtuber Łukasz Jakóbik. Na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. Zapowiedź wykładu tutaj. Poza gościem specjalnym na scenie poprowadzone będą również wykłady przez specjalistów z branży. To jednak nie koniec niespodzianek 🙂 W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostep do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Szczegóły tutaj: It career summitZostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*8 maja 2024, Robert Sadowski

Forum IAB 2024

22 i 23 maja w w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się tegoroczne Forum IAB, które przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość”. Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Newspoint...

5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.