Sprzątanie świata – Polska 2020

28 sierpnia 2020, Robert Sadowski

Zostaliśmy Partnerem 27. Akcji Sprzątanie świata – Polska 2020. W tym roku również będziemy sprzątać Polskę. Startem tegorocznej Akcji będzie wystawa unikalnych i wyjątkowych plakatów Andrzeja Pągowskiego. Potem rozpocznie się maraton sprzątań i ekologicznych wydarzeń edukacyjnych, aż do ostatniej prostej i Wielkiego Finału we wrześniu.

W tym roku szczególna uwaga poświęcona zostanie globalnemu problemowi zanieczyszczenia plastikiem. Temat ten będzie poruszony zarówno w skali makro, jak i naszych codziennych wyborów. Bo przecież każdy z nas ma wybór: gdy nie mogę zrezygnować, może mogę zredukować? Na pewno natomiast powinniśmy znać zasady i zgodnie z nimi segregować plastikowe odpady.

Zatem w tym roku sprzątamy pod hasłem: PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ.

HARMONOGRAM AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2020:

  • Wystawa plakatów Andrzeja Pągowskiego we Wrocławiu.
  • Wydarzenia partnerskie Fundacji w całej Polsce.
  • Akcje lokalne.
  • Wolontariat w Akcji.
  • Akcje edukacyjne.
  • WIELKI FINAŁ W TRZECI WEEKEND WRZEŚNIA
  • Piątek. Warszawa – sprzątanie brzegów Wisły z ambasadora-mi oraz inauguracja Finału Akcji Sprzątania świata w szkołach i gminach całej Polski!
  • Sobota. Cała Polska sprząta.
  • Niedziela. Wielki Finał i ekologiczny performance dla Ziemi!

Dodatkowe informacje na https://naszaziemia.pl/ssp2020/

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*25 maja 2022, Robert Sadowski

Rozdano nagrody w Konkursie Genius Universitatis 2022

X edycja konkursu Genius Universitatis na kreatywną kampanię szkoły wyższej pokazała najlepsze reklamy polskich uczelni. Od 2012 roku to największy i najbardziej rzetelny konkurs na kreatywną rekrutację szkoły wyższej w Polsce. Konkurs ma charakter otwarty – jest adresowany do wszystkich polskich uczelni (również wydziałów i instytutów), a udział w konkursie jest bezpłatny. W tym roku...

20 maja 2022, Robert Sadowski

Europejski Kongres Finansowy 2022

W dniach 6-8 czerwca odbędzie się w Sopocie Europejski Kongres Finansowy. To jeden z największych kongresów finansowych i gospodarczych w Polsce. Newspoint został partnerem medialnym wydarzenia.

13 maja 2022, Robert Sadowski

10 największych fake newsów 2022 – analiza medialna

Zapraszamy na webinar 10 największych fake newsów 2022 – analiza medialna. Wykorzystanie monitoringu mediów do walki z dezinformacją. Wtorek 17 maja o 15:00. Webinar poprowadzą – Aleksandra Kamińska, Senior Analyst oraz Robert Sadowski, Digital Marketing Manager Newspoint.

12 maja 2022, Robert Sadowski

Konferencja marketingowa 'Na pograniczu strategii i egzekucji'

Konferencja odbędzie się w wersji on-line już 25-26 maja, a tegorocznym tematem przewodnim będą strategie oraz ich egzekucja, a także nowości i trendy w digital marketingu. Event organizowany jest przez agencję kreatywną More Bananas, która w ten sposób świętuje swoje 6. urodziny. Newspoint został partnerem wydarzenia.

10 maja 2022, Robert Sadowski

Ecommerce Universe 2022

4 edycja konferencji Ecommerce Universe odbędzie się 29 czerwca 2022 w wersji online. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.