TOP 52 narzędzia do influencer marketingu w 2023 roku

23 kwietnia 2023, Robert Sadowski

Influencer marketing to jeden z najszybciej rozwijających się i najskuteczniejszych sposobów dotarcia do współczesnych konsumentów. Współpraca z influencerami pozwala budować zaufanie, świadomość i lojalność wobec marki, a także generować wysokie zwroty z inwestycji. Jednak dobrze robiony influencer marketing nie jest ani łatwy ani tani. Wymaga odpowiedniego planowania, realizacji i pomiaru kampanii, a także znajomości rynku, social media, trendów i grupy Twoich odbiorców. 

Na szczęście istnieją narzędzia, platformy i serwisy, które ułatwiają i usprawniają proces influencer marketingu. W tym artykule przedstawiamy TOP 52 narzędzi, platform i serwisów do influencer marketingu, które warto znać i wykorzystywać w 2023 roku. Pełna brydżowa talia najlepszych rozwiązań do wyszukiwania i pomiaru działań influencerów.

Podzieliliśmy narzędzia na dwie części: pierwsza część rankingu będzie skupiać się na najbardziej skutecznych narzędziach dostępnych na polskim rynku, a druga część rankingu będzie dotyczyć narzędzi ogólnoświatowych. Nie czekaj dłużej i sprawdź nasze zestawienie najlepszych narzędzi do influencer marketingu!

Polskie narzędzia do influencer marketingu, które podbijają rynek:

BrandBuddies

Brandbuddies czołowa grupa dostarczająca rozwiązania z obszaru influencer marketingu. W ramach platformy oferuje kilkadziesiąt dedykowanych produktów/usług dla Twojego biznesu. Platforma pozwala nawiązać kontakt twórcom i markom, przygotować oraz przebrnąć przez trudy pierwszej kampanii, a następnie utrzymać relację po jej zakończeniu.

Oto niektóre z funkcji dostępnych na platformie BrandBuddies:

 • Realizacja kampanii z influencerami od strony marki, określając cel, budżet, kryteria i oczekiwania.
 • Przeglądanie działalności platformy. Inspiracja aktualnymi i zakończonymi kampaniami zrealizowanymi przez BrandBuddies dla różnych marek i produktów.
 • Zgłaszanie się do akcji na platformę. Jeśli jesteś twórcą, możesz zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w kampanii, podając swoje dane i stawkę.
 • Baza autorskich formatów i produktów. Wykorzystaj unikalne rozwiązania oferowane przez BrandBuddies, takie jak MAMY gadaMY, #TasteSeekers, Projekt Marti, Fansi, Live Stream Shopping, Content Creators, TikTok Pro, Active Buddy, czy True Influencers.
 • Czytanie newsów i case studies: możesz dowiedzieć się więcej o rynku, rozwoju i trendach w influencer marketingu oraz zapoznać się z przykładami udanych kampanii z twórcami.
 • Uczestniczenie w wydarzeniach: możesz zapisać się na nadchodzące wydarzenia ze świata influencer marketingu, takie jak koncerty, spotkania czy szkolenia.

Ponadto BrandBuddies ma opracowany unikalny system oceny influencerów pod względem współpracy. Dostępny jest na platformie BrandBuddies i wyróżnia się unikatowymi cechami:

 • Opiera się na nawet 150 czynnikach, które pozwalają na kompleksowe, długofalowe spojrzenie na danego twórcę.
 • Uwzględnia demografię influencera, historię jego przyrostów i kanałów, zaangażowanie w kanałach twórcy, jakość tworzonego kontentu, oceny i referencje od marek, agencji i innych twórców, ilość zgromadzonych o twórcy informacji oraz czynniki ryzyka współpracy z twórcą.
 • Posiada jasną i czytelną skalę od 1 do 100%, która przekłada się na ratingi od A do D, gdzie A oznacza wysoką i bardzo wysoką wiarygodność, B – średnią i powyżej średniej, C – poniżej średniej i niską, a D – brak wystarczającej liczby danych.

BrandBuddies współpracuje z ponad 60 000 twórców z różnych dziedzin i platform. Zrealizowali oni już ponad 3000 kampanii dla tysiąca marek na dwudziestu rynkach.

Discoverly

Discover.ly – bardzo przydatny dodatek do przeglądarki Chrome, za pomocą którego możesz znajdować wpływowe osoby w różnych sieciach społecznościowych, w tym na Facebooku i LinkedIn. To narzędzie zapewnia dostęp do wpływowych osób z ponad 100 różnych sieci społecznościowych. Jedną z zalet tego narzędzia jest pokazanie powiązań twoich kontaktów z influencerami, dzięki czemu możesz znaleźć influencera związanego z twoją pracą.

Discoverly jest narzędziem płatnym i oferuje różne plany cenowe w zależności od liczby influencerów, których chcesz znaleźć i poznać. 

Oto niektóre z funkcji oferowanych przez Discover.ly:

 • Wyszukiwanie influencerów według kategorii, lokalizacji, słów kluczowych, zasięgu, zaangażowania i innych kryteriów.
 • Tworzenie list i grup influencerów do łatwego zarządzania i śledzenia.
 • Wysyłanie wiadomości do influencerów bezpośrednio z narzędzia lub za pomocą zintegrowanych aplikacji komunikacyjnych.
 • Monitorowanie aktywności i wyników influencerów na różnych kanałach społecznościowych.
 • Analiza danych i raportowanie o efektywności kampanii z influencerami.

Fansi

Fansi to platforma i agencja działająca w obszarze ekonomii twórców, metaverse i NFT. Zapewnia wsparcie i narzędzia na każdym etapie współpracy z influencerami. Ponadto, również wspiera twórców w procesie monetyzacji ich działalności.

Niezawodne funkcje Fansi dla marketerów:

 • Tworzenie produktów wspólnych dla influencerów i marek, takich jak ebooki, kursy, audiobooki czy kolekcje NFT.
 • Produkcja i dystrybucja produktów wspólnych dla influencerów i marek na różnych platformach i kanałach sprzedaży.
 • Promocja produktów wspólnych dla influencerów i marek za pomocą content marketingu, social media marketingu, paid ads i kampanii z influencerami.
 • Łączenie twórców i marek w obszarze ekonomii twórców i pomaganie im w nawiązywaniu współpracy.
 • Monitorowanie i raportowanie efektów działania produktów wspólnych dla influencerów i marek.
 • Kreowanie i promowanie obecności marek w metaverse na platformie Roblox.

Dodatkowo serwis specjalizuje się w zagadnieniu ekonomiki twórców. To usługa, która pomaga twórcom i markom w tworzeniu, produkcji i promocji produktów wspólnych, które generują wartość dla obu stron. Oto niektóre funkcje tej usługi:

 • Asysta w wyborze influencerów, którzy najlepiej pasują do marki i produktu, oraz w negocjowaniu warunków współpracy.
 • Doradztwo w opracowaniu koncepcji i strategii produktu wspólnego, który odpowiada potrzebom i oczekiwaniom zarówno twórców, jak i marek.
 • Opieka nad produkcją i dystrybucją produktu wspólnego na różnych platformach i kanałach sprzedaży, takich jak ebooki, kursy, audiobooki czy kolekcje NFT.
 • Porada w promocji produktu wspólnego za pomocą content marketingu, social media marketingu, płatnych reklam i kampanii z influencerami, które zwiększają zasięg, zaangażowanie i sprzedaż.
 • Konsultacja w monitorowaniu i raportowaniu efektów działania produktu wspólnego, takich jak liczba pobrań, odtworzeń, przeklików czy konwersji.
 • Serwis w utrzymywaniu relacji i lojalności między twórcami i markami oraz między nimi a odbiorcami produktu.

Indahash

Indahash – ułatwia markom prowadzenie akcji promocyjnych na Instagramie. Do tej pory przeprowadzenie podobnych akcji wymagało kontaktowania się z każdym z wpływowych instagramowiczów z osobna i dogadywanie się za pośrednictwem wiadomości prywatnych lub maila pozostawionego do kontaktu. Serwis IndaHash w znaczący sposób ułatwia ten proces. Marka może za jego pośrednictwem uruchomić kampanię o określonym budżecie, do której dołączą zainteresowani współpracą influencerzy na Instagramie.

Pięć wyjątkowych funkcji IndaHash, które wyróżniają ją na tle innych platform do marketingu influencerów:

 • Aplikacja mobilna dla influencerów. Pozwala influencerom zarabiać na swojej pasji i tworzyć autentyczne treści dla marek. Influencerzy mogą dołączać do kampanii marek, które pasują do ich profilu i stylu. Mogą także otrzymywać wynagrodzenie w postaci gotówki lub kryptowaluty IndaHash Coin. 
 • Platforma do zarządzania kampaniami influencerów. Pozwala markom i agencjom planować, realizować i mierzyć kampanie influencerów na różnych platformach. Marki mogą wybierać influencerów z bazy danych Indahash lub zapraszać własnych. Mogą także śledzić efektywność kampanii za pomocą raportów i analiz. W porównaniu do innych platform, takich jak Cision czy Impact, Indahash oferuje bardziej spersonalizowane i elastyczne rozwiązania dla marek i agencji.
 • Platforma do generowania treści użytkowników (UGC). Pozwala markom wykorzystywać treści stworzone przez influencerów do zwiększenia zaangażowania i sprzedaży. Marki mogą integrować treści z własnymi kanałami komunikacji i mediami płatnymi. Mogą także korzystać z narzędzia indaHash Stories, które pozwala tworzyć interaktywne historie z treściami influencerów na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.
 • Platforma do amplifikacji treści. Indahash pozwala markom zwiększyć zasięg i widoczność treści stworzonych przez influencerów za pomocą narzędzia IndaHash Boost. Marki mogą promować treści na Instagramie i Facebooku jako reklamy natywne, które wyglądają jak organiczne posty. Mogą także śledzić wyniki amplifikacji za pomocą raportów i analiz. W porównaniu do innych platform, takich jak Mavrck czy CreatorIQ, Indahash oferuje prostszy i skuteczniejszy sposób na amplifikację treści influencerów.
 • Platforma do płatności kryptowalutami. IndaHash pozwala markom i influencerom korzystać z kryptowaluty IndaHash Coin jako formy płatności za kampanie influencerów. Marki mogą kupować indaHash Coin za pomocą kart kredytowych lub debetowych lub wymieniać je na inne kryptowaluty. Influencerzy mogą otrzymywać IndaHash Coin jako wynagrodzenie za swoje treści i wydawać je na różne produkty i usługi w aplikacji IndaHash Pay With Fame.

Influ.be

Influ.beplatforma umożliwia zarówno twórcom, jak i również agencjom na bezpośrednie dotarcie wzajemnie do siebie. Dzięki oferowanym usługom w łatwy sposób można ustalić warunki i podpisać umowę o wzajemnej współpracy.

Oto najciekawsze funkcje influ.be:

 • Przeszukiwanie katalogu influencerów i znajdowanie interesujących osób do współpracy. 
 • Trzymanie budżetu kampanii w jednym miejscu.
 • Rozliczenie się z influencerami za pomocą jednego kliknięcia.
 • Śledzenie na bieżąco zasięgu publikowanych treści z promocją Twojej marki. 

Jest to całkowicie darmowa platforma do współpracy z influencerami, która łączy brand managerów z influencerami publikującymi na Instagramie, TikToku i YouTube Shorts. 

Dzięki Influ.be uzyskasz dostęp do:

 • Katalogu najpopularniejszych influencerów według: nazwy użytkownika, dostępnych mediów lub zasięgu całkowitego. Możesz zaprosić influencerów do swojej kampanii lub zaakceptować ich zaproszenia do współpracy.
 • Bezproblemowych narzędzi do ustalenia warunków współpracy. Możesz określić, gdzie dokładnie chcesz opublikować materiały promocyjne, jak one mają wyglądać i ile za nie chcesz docelowo zapłacić. Dodatkowo Influ.be umożliwia ci proste narzędzia do komunikacji, dzięki czemu możesz w łatwy sposób wymieniać się wiadomościami z influencerami i uzgadniać szczegóły.
 • Prostego systemu rozliczeń. W łatwy sposób możesz śledzić swoje kampanie i rozliczać się z influencerami.
 • Historii swojej marki i kampanii. Możesz dzięki tej funkcji skupić się na jeszcze efektywniejszym planowaniu celów biznesowych oraz na utrzymywaniu dobrych relacji z najlepszymi influencerami.

Influtool

Influtool – rewolucyjna platforma do marketingu influencerów, która daje markom i agencjom nieograniczone możliwości. Rozwiązuje pięć kluczowych problemów influencer marketingu, które możesz napotkać przeprowadzając kampanie z twórcami internetowymi.

Dzięki Influtool możesz:

 • Odkrywać influencerów, którzy pasują do Twojej marki i tematyki, dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu tematycznym i geolokalizacji.
 • Sprawdzać wiarygodność influencerów na podstawie niezależnych danych i oceniać ich jakość i autentyczność. Możesz też podglądać ich treści, styl i poprzednie kampanie.
 • Śledzić działania konkurentów i porównywać je z własnymi. Możesz też tworzyć indywidualne rankingi kategorii, mediów, tematów i wskaźników.
 • Poznawać odbiorców influencerów, takie jak płeć, wiek, lokalizacja i zainteresowania. Możesz też sprawdzić, czy odbiorcy pasują do docelowego targetu marki.
 • Monitorować i raportować kampanie z influencerami w czasie rzeczywistym. Możesz też mierzyć efektywność kampanii i zwrot z inwestycji.

Linkhouse

Linkhouse to innowacyjna platforma specjalizująca się w linkbuilding. Polega na nawiązywaniu współpracy z blogerami, którzy tworzą wartościowe treści dla swoich odbiorców i umieszczają w nich linki do strony internetowej marki. Linki te pomagają w poprawie widoczności i pozycjonowania strony internetowej w wynikach wyszukiwania, ponieważ są traktowane przez wyszukiwarki internetowe jako rekomendacje i sygnały zaufania.

Oto, co Linkhouse może zrobić dla Ciebie dzięki swoim funkcjom:

 • Umożliwia dostęp do unikatowego zbioru backlinków, które możesz wykorzystać do wzmocnienia pozycjonowania strony w wyszukiwarkach. Dzięki bogatej ofercie filtrów, w łatwy sposób możesz sprecyzować kryteria wyszukiwania, aby odnaleźć treści wpasowujące się w content Twojej działalności.
 • Udostępnia narzędzia do zamawiania treści na bloga i ustalania warunków współpracy z specjalistami SEO, co znacznie przyśpiesza proces budowania rozpoznawalności Twojej witryny.
 • Zapewnia zestaw zaawansowanych narzędzi analitycznych do badania metryk takich jak: zasięg, zaangażowanie i konwersje generowane przez specjalistów ds. content marketingu.
 • Gwarantuje narzędzia do bezpiecznego dokonywania płatności. Dodatkowo, dzięki przejrzystemu panelowi w łatwy sposób będziesz mógł zorientować się w cenach rynkowych. Pozwoli to na wykorzystanie w najlepszy sposób możliwości budżetu reklamowego.

Ponadto panel Linkhouse pozwala na tworzenie indywidualnych kampanii z blogerami lub korzystanie z gotowych pakietów tematycznych, które są dopasowane do potrzeb i budżetu marketerów. Panel Linkhouse zapewnia także zaawansowane narzędzia analityczne, które pozwalają na śledzenie i ocenianie efektów kampanii oraz porównywanie ich z innymi kanałami marketingowymi.

NativeHash

NativeHash to innowacyjna platforma kampanii influencer marketingowych wspomagana przez sztuczną inteligencję. Umożliwia przeprowadzanie spersonalizowanych kampanii na różnych kanałach social media. System oparty jest o mechanizmy automatyzacji i inteligentnej rekomendacji. Aktualizuje się i uczy zachowania użytkowników na bieżąco. Algorytmy sztucznej inteligencji precyzyjnie dopasowują influencera do archetypu marki: porównują różne profile o podobnych parametrach, selekcjonują je i tworzą listę influencerów dopasowanych do grupy docelowej marki. NativeHash nie tylko pozwala na zaawansowane targetowanie i automatyzację kampanii influencer marketingowych, ale także udostępnia dostęp do wyszukiwarki influencerów (opcja subskrypcyjna) oraz możliwość przeprowadzania kampanii CPC z udziałem influencerów (opcja efektywnościowy).

Rozwiązania proponowane przez NativeHash pozwalają zaoszczędzić czas i uprościć proces przeprowadzania kampanii influencer marketingowych. Tradycyjny proces jest trudny, długi i monotonny. Rozpoczyna się od określenia grupy docelowej, po czym następuje wielogodzinny, żmudny research influencerów, stanowiących liderów opinii w danej grupie docelowej, oraz manualna analiza danych. Podczas analizy należy uwzględnić zarówno czynniki ilościowe (liczbę obserwatorów, zaangażowanie), jak i jakościowe, np. ton wypowiedzi influencera. Tego rodzaju “miękkie” kryteria są trudne do określenia podczas manualnej analizy. NativeHash dzięki zastosowanym rozwiązaniem maksymalnie upraszcza ten proces.

Z NativeHash możesz:

 • Realizować spersonalizowane multi platformowe kampanie z udziałem najbardziej kreatywnych influencerów i twórców internetowych.
 • Skorzystać z inteligentnego kreatora kampanii i optymalizować swoje działania. Określ koncepcję kreatywną, ustal szczegółowe cele kampanii i właściwą grupę docelową, mierz efekty kampanii i pobieraj szczegółowe raporty.
 • Korzystać z wyszukiwarki influencerów, która pozwala samodzielnie znaleźć ciekawe profile twórców i sprawdzić ich oferty bez konieczności zakładania kampanii. Wyszukiwarka identyfikuje influencerów ze względu na takie parametry, jak m.in. wiek, płeć, kategoria czy lokalizacja.
 • Dołączyć do wyjątkowej społeczności internetowych twórców młodego pokolenia. Łączyć marki z unikalnymi odbiorcami i integrować pasjonatów.
 • Wykorzystywać innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji i technologie uczenia maszynowego. Dostarczać intuicyjną platformę influencer marketingową, która aktualizuje się i uczy zachowania użytkowników w czasie rzeczywistym.

Newspoint

Newspoint – platforma do monitoringu mediów i analityki influencerów. Umożliwia wyszukiwanie i analizę wzmianek o marce i branży, ocenę opinii i nastrojów, analitykę i mapping influencerów, mierzenie efektywności działań marketingowych i z zakresu PR.

Newspoint oferuje:

 • Szeroki zakres źródeł z różnych kanałów, zaawansowaną technologię analizy danych, elastyczną i intuicyjną obsługę użytkownika, przystępną cenę i darmowy okres próbny.
 • Mapping influencerów – wyszukiwanie i analizowanie wpływowych osób, które publikują teksty na dany temat.
 • Sprawdzenie zasięgu, wydźwięku, płci i wieku influencerów, a także porównanie ich z konkurencją.
 • Badanie liderów opinii, które łączy elementy analizy ilościowej, jakościowej oraz audytu social media. Dzięki temu możesz nawiązać bezpośrednią relację z dopasowanymi influencerami dla Twojej marki.

Audyt mediów oferowany przez Newspoint to profesjonalna i zaawansowana usługa, która pomaga marketerom w monitorowaniu, analizowaniu i optymalizowaniu swoich działań w mediach. Szczegółowe informacje na temat zaawansowanych rozwiązań wprowadzonych przez nas do mappingu influencerów zawarte zostały w raporcie “Analityka i monitoring influencerów” opracowanym przez specjalistów Newspoint.

Reach a Blogger

REACHaBLOGGER – platforma usprawniająca współpracę pomiędzy reklamodawcami i twórcami. Posiada bogaty katalog ofert od blogerów, influencerów, youTuberów. Dodatkowo oferuje narzędzi do dokonywania w prosty sposób zakupów publikacji reklamowych według ceny lub zasięgów. Pozwala również reklamodawcom publikować ogłoszenia na zlecenia, do których twórcy mogą bez trudu, bezpośrednio na platformie aplikować.

Reach a Blogger umożliwia:

 • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z influencerami i blogerami z różnych kategorii tematycznych, takich jak moda, uroda, lifestyle, sport, kuchnia, podróże i wiele innych.
 • Przeglądanie i kupowanie ofert influencerów i blogerów na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, YouTube, TikTok czy blogi webowe.
 • Zarządzanie i realizacja współpracy z influencerami i blogerami za pomocą intuicyjnego panelu klienta.
 • Monitorowanie i raportowanie efektów współpracy z influencerami i blogerami na podstawie danych o zasięgach, zaangażowaniu, interakcjach i konwersjach.
 • Korzystanie z atrakcyjnych warunków finansowych i bezpiecznej płatności za usługi influencerów i blogerów.

Na platformie jest dostępnych online ponad 7.800 ofert twórców: influencerów i blogerów, czyli osoby prowadzące blogi web, profile na Facebook, Instagram, Snapchat, TikTok, Twitter, LinkedIn, Pinterest i oczywiście kanały YouTube, Twitch, a także Podcasty. Są tam influencerzy z dużym dorobkiem i zasięgami oraz ci początkujący. Za pomocą REACHaBLOGGER zrealizowanych zostało 19.000 płatnych współprac reklamowych. Mają ponad 16.000 zarejestrowanych Reklamodawców. Platforma działa od 2014 roku i dynamicznie się rozwija.

Dzięki REACHaBLOGGER możesz łatwo i szybko znaleźć twórcę, który wesprze Twoje działania promocyjne. Po zarejestrowaniu się zobaczysz na jakich warunkach finansowych mogą współpracować z Tobą poszczególni Influencerzy. Poznasz ceny publikacji na konkretnych blogach i profilach socialowych oraz ich zasięgi (Katalog ofert). Możesz też opublikować zlecenie, do którego zgłoszą się influencerzy.

Na REACHaBLOGGER możesz opublikować swoją ofertę, która trafi do Katalogu ofert. Możesz też regularnie przeglądać aktualne zlecenia od reklamodawców (Katalog zleceń) i zgłaszać się do nich. Wiedz, że tylko niektórzy reklamodawcy publikują swoje zlecenia. Inni po prostu wybierają spośród Katalogu ofert influencerów.

Snapstars

Snapstars – platforma influencer marketingowa oferująca starannie dobranych influencerów spośród kilkunastu tysięcy topowych i aspirujących twórców, dzięki czemu kampanie reklamowe staną się skuteczne i przynoszą oczekiwane rezultaty. Zespół ekspertów influencer marketingu Snapstars zapewnia klientom pewność, że stawki CPM są stałe i przejrzyste, a skuteczność kampanii jest mierzalna i zgodna z oczekiwaniami.

Dzięki Snapstars można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, budować zaufanie i lojalność oraz zwiększać sprzedaż. Snapstars pozwala na:

 • Wyszukiwanie i wybieranie influencerów z bazy ponad 3000 profili z różnych kategorii tematycznych i zasięgów.
 • Planowanie i zarządzanie zintegrowanymi działaniami marketingowymi na różnych platformach społecznościowych, takich jak snapy, stories, posty czy live. 
 • Wysyłanie briefów i oczekiwanie na odpowiedź influencerów, którzy mogą zaakceptować lub odrzucić propozycję współpracy.
 • Monitorowanie statystyk i mierzenie efektów kampanii na podstawie danych o zasięgach, zaangażowaniu, interakcjach i konwersjach.

TweetDeck

TweetDeck – narzędzie daje możliwość profesjonalnego wyszukiwania influencerów działających na Twitterze, dzięki czemu łatwo znajdziesz dowolną osobę związaną z Twoją aktywnością biznesową.

Dzięki TweetDeck możesz:

 • Tworzyć i dostosowywać pulpit nawigacyjny z kolumnami wyświetlającymi różne treści z Twittera, takie jak: tweety, powiadomienia, wiadomości, listy, wyszukiwania, trendy i wiele innych.
 • Dodawać i przełączać się pomiędzy wieloma kontami Twittera bez konieczności ponownego logowania się.
 • Planować i publikować tweety w dowolnym, wybranym czasie.
 • Tworzyć i udostępniać tweety z załączonymi zdjęciami, GIFami, filmami lub ankietami.
 • Śledzić i filtrować treści z Twittera według: słów kluczowych, hashtagów, grup docelowych użytkowników, lokalizacji lub języka.
 • Oznaczać tweety jako przeczytane lub nieprzeczytane oraz dodawać do nich zakładki.
 • Otrzymywać powiadomienia o nowych tweetach, wiadomościach lub aktywnościach na swoim koncie.

WhitePress

WhitePress to platforma, która wspiera działania content marketingowe oraz influencer marketingowe. Daje Ci dostęp do ponad 60 tysięcy stron internetowych z różnych kategorii i kanałów w 27 językach i krajach, na których możesz publikować treści promujące Twoją markę.

Jak zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki w internecie dzięki WhitePress?

 • Wyszukuj i analizuj influencerów z różnych kanałów i kategorii oraz śledź ich aktywności i zaangażowanie.
 • Twórz i zamawiaj treści tekstowe i graficzne od profesjonalnych dziennikarzy i grafików z bazy WhitePress.
 • Odbierz pomoc w zarządzaniu kampaniami content marketingowymi i influencer marketingowymi oraz płatnościami za publikacje.

Dzięki WhitePress® możesz współpracować z blogerami i vlogerami w efektywny i wygodny sposób, korzystając z jednej z 3 opcji:

 • Wyszukiwarki Influencerów, która dzięki rozbudowanym filtrom szybko pozwala znaleźć ciekawych Twórców i sprawdzić ich oferty. Co więcej, o każdym z 12 000 (20 000 kanałów) profili WhitePress® dostarczy Ci wyczerpujący raport. Prezentuje w nim informacje ułatwiające sprawdzenie zaangażowania na kanałach influencerskich, a dla blogów – komplet wskaźników SEO.
 • Bezpłatnej Strefy Ogłoszeń, pozwalającej pozyskiwać oferty od zarejestrowanych w WhitePress® influencerów. Interaktywny formularz ogłoszenia (briefa) pozwala sprecyzować oczekiwania w stosunku do Twórców. Zainteresowani influencerzy wysyłają spersonalizowaną ofertę z ceną i danymi kontaktowymi.
 • Kompleksowej obsługi agencyjnej – która pomoże w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu kampanii. Począwszy od dobierania influencerów, uwzględniając ich analitykę, wiarygodność i zaangażowanie, poprzez realizację, a na raportowaniu kończąc.

Odkryj najlepsze narzędzia do influencer marketingu, które dają przewagę na globalnym rynku:

AspireIQ

AspireIQ to inteligentna platforma społecznościowa, która udziela porad. Baza danych AspireIQ zawiera ponad 6 milionów wpływowych osób w różnych sieciach społecznościowych, więc możesz swobodnie wybierać między powiązanymi osobami. 

Zobacz, co AspireIQ może zrobić dla Ciebie dzięki swoim funkcjom:

 • Pomoże Ci odkrywać najlepszych influencerów za pomocą zaawansowanego silnika rekomendacji, który filtruje influencerów według kryteriów, takich jak słowa kluczowe, demografia odbiorców, metryki lub dopasowanie do marki.
 • Zapewni dostęp do automatyzacji komunikacji z setkami influencerów na jednym spójnym pulpicie nawigacyjnym, który umożliwia tworzenie i dostosowywanie kampanii, wysyłanie briefów i umów oraz śledzenie postępów i zadań.
 • Efektywnie zmierzy wyniki kampanii za pomocą kompleksowych narzędzi oraz raportów, które pokazują zwrot z inwestycji na podstawie obliczeń wartości mediów zarobionych oraz wydajność każdej kampanii.
 • Wspomoże w tworzeniu i udostępnianiu treści z influencerami na różnych kanałach społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube, TikTok czy blogi, które zwiększają zasięg, zaangażowanie i sprzedaż.
 • Zabezpieczy metody płatności za usługi influencerów i zagwarantuje jakości wykonania zlecenia.

Ponadto, AspireIQ oferuje funkcję FIND NEW INFLUENCERS, która pozwala na odkrywanie nowych twórców do współpracy. Dzięki tej funkcji możesz:

 • Otrzymywać setki zgłoszeń od twórców każdego tygodnia z Creator Marketplace.
 • Wyszukiwać, porównywać i kontaktować się z milionami twórców z TikToka, Meta, YouTube i innych platform za pomocą naszej wyszukiwarki.
 • Angażować fanów marki, którzy wspominają o Tobie w internecie za pomocą narzędzi do słuchania społecznościowego.
 • Znajdować wpływowych klientów do współpracy za pomocą integracji z e-commerce.

Funkcja FIND NEW INFLUENCERS pomoże Ci w łatwym i szybkim znalezieniu odpowiednich twórców do realizacji Twoich celów marketingowych i budowaniu z nimi relacji.

Backlinko

Backlinko to platforma do linkbuildingu, która oferuje poradniki, kursy i szkolenia z zakresu budowania linków i SEO. Backlinko pomaga w tworzeniu skutecznych i efektywnych strategii linkbuildingu, które poprawiają widoczność i pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Backlinko uczy także jak tworzyć wartościowe treści, które przyciągają linki i odbiorców.

Oto niektóre z najważniejszych funkcji Backlinko:

 • Dostęp do ekskluzywnych poradników i case studies z zakresu linkbuildingu i SEO, które pokazują sprawdzone metody i techniki budowania linków i optymalizacji strony internetowej.
 • Możliwość zapisania się na bezpłatny newsletter, który dostarcza aktualnych informacji i badań na temat linkbuildingu i SEO oraz praktycznych wskazówek i rad.
 • Możliwość zakupu płatnych kursów i szkoleń z zakresu linkbuildingu i SEO, które prowadzą doświadczeni eksperci i praktycy. Kursy i szkolenia obejmują takie tematy jak badanie słów kluczowych, tworzenie treści, outreach, analiza konkurencji czy audyt strony internetowej.
 • Możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnej lub grupowej z założycielem Backlinko – Brianem Deanem – który jest uznawany za jednego z najlepszych specjalistów od linkbuildingu i SEO na świecie.

Ponadto, unikatową cechą Backlinko jest to, że nie jest to typowa platforma do linkbuildingu, która oferuje narzędzia lub usługi do automatyzacji lub outsourcingu procesu budowania linków. Zamiast tego, Backlinko skupia się na edukacji i nauce marketerów, jak samodzielnie tworzyć skuteczne i efektywne strategie linkbuildingu i SEO, które przynoszą realne rezultaty.

BuzzGuru

BuzzGuru to platforma do influencer marketingu, która umożliwia marketerom zarządzanie całym cyklem kampanii z udziałem influencerów w jednym miejscu. Jest to idealne połączenie funkcji i narzędzi do przygotowania, realizacji i oceny kampanii z twórcami. Jedną z funkcji, jaką oferuje BuzzGuru, jest analiza influencerów i rynku influencer marketingu. Z BuzzGuru możesz uzyskać dostęp do cennych informacji dotyczących swoich konkurentów, szczegółów rynku z metrykami klikalności, instalacji aplikacji, przychodów i wglądu w wyniki reklam. Możesz również wyszukiwać i porównywać influencerów z ponad 27 milionów twórców z YouTube, TikToka, Meta i Instagrama. Oferuje integracje z platformami e-commerce, aby znaleźć wpływowych klientów do współpracy.

BuzzGuru to unikatowa platforma do odkrywania i analizy influencerów z branży gamingowej, mobilnej i kryptowalutowej. 

BuzzGuru zapewni Ci narzędzia takie jak:

 • Wyszukiwanie i identyfikacja influencerów: dostęp do ponad 27 milionów influencerów z różnych kanałów i kategorii oraz możliwość wyszukiwania influencerów według gier, aplikacji i stron internetowych, które wspominają na swoich profilach.
 • Analiza danych i strategii influencerów: dostęp do szczegółowych danych o aktywności i zaangażowaniu influencerów na różnych kanałach oraz możliwość analizy ich strategii marketingowych i budżetów.
 • Zarządzanie kontaktami i kampaniami: możliwość nawiązywania i utrzymywania kontaktu z influencerami, tworzenia i monitorowania kampanii z wieloma influencerami, zadaniami i kanałami oraz automatyzacji płatności.
 • Porównywanie wyników i konkurencji: możliwość porównywania własnych wyników do standardów branżowych i konkurencji oraz analizowania trendów i najlepszych praktyk w influencer marketingu.
 • Integracja z narzędziami i platformami: możliwość integracji z wieloma narzędziami i platformami, takimi jak YouTube, Instagram, Twitch, TikTok, Shopify, WooCommerce, Klaviyo, Zapier i innymi, aby ułatwić zarządzanie danymi i procesami.

Captiv8

Captiv8 – rozwiązanie do zarządzania influencerami, które pomaga markom w skali globalnej w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji. Captiv8 łączy sztukę budowania relacji z nauką innowacyjnej analizy danych, aby umożliwić partnerstwo oparte na wynikach, oferuje również integrację z platformami e-commerce, CRM i social media, aby ułatwić sprzedaż, odkrywanie i amplifikację treści influencerów.

Oto co wyróżnia Captiv8 na tle innych platform:

 • Umożliwia korzystanie z najnowszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, aby dostarczyć aktualne dane o influencerach, ich treściach, odbiorcach i efektach kampanii.
 • Daje pełny obraz odbiorców influencerów, nie tylko pod względem demograficznym, ale także psychologicznym. Możesz dowiedzieć się, jakie mają zainteresowania, osobowość, preferencje czy style życia. W ten sposób możesz dopasować swoją ofertę i komunikację do ich potrzeb i oczekiwań.
 • Ułatwia tworzenie i udostępnianie briefów kreatywnych dla influencerów, które zawierają wszystkie niezbędne informacje i wytyczne dotyczące treści, tonu głosu, hashtagów czy terminów.
 • Umożliwia integrację z platformami e-commerce i analitycznymi, takimi jak Shopify, Google Analytics czy Facebook Pixel, które pozwalają na śledzenie konwersji i sprzedaży generowanych przez influencerów. Umożliwi ci mierzenie zwrotu z inwestycji i efektywności swoich kampanii.
 • Zapewnia również wsparcie prawno-podatkowe i doradztwo strategiczne dla reklamodawców i influencerów w ramach usługi Captiv8+. Sprawia to, że możesz skupić się na swoim biznesie i mieć pewność, że wszystkie formalności są załatwione.

Captiv8 to platforma, która nie tylko łączy Cię z influencerami i twórcami treści, ale także wspiera Cię na każdym etapie współpracy. Dzięki platformie możesz budować autentyczne i długotrwałe relacje z influencerami i odbiorcami.

Creator.co

Creator.co – platforma skierowana na twórców, która pomaga markom i agencjom budować długofalowe relacje z twórcami. Oferuje szeroki wybór możliwości współpracy, od płatnych kampanii po giveawaye i programy partnerskie. Twórcy mogą zgłaszać się do kampanii, które ich interesują i śledzić swoje postępy. Marki mogą odkrywać i kontaktować się z twórcami, którzy pasują do ich celów i wartości. Platforma ułatwia zarządzanie kampaniami, pomiar efektów i płatności. Dzięki Creator.co możesz rozwijać swoją społeczność i budować wiarygodność swojej marki.

Oto niektóre z unikalnych cech, jakie posiada Creator.co:

 • Umożliwianie tworzenia własnych stron internetowych dla influencerów i twórców treści, które prezentują ich portfolio, statystyki i oferty współpracy.
 • Łączenie influencerów i twórców treści z markami i agencjami, które szukają odpowiednich partnerów do realizacji kampanii marketingowych.
 • Zapewnienie narzędzi do negocjowania warunków współpracy, zarządzania projektami i płatnościami oraz śledzenia efektów kampanii.
 • Oferowanie programu lojalnościowego dla influencerów i twórców treści, który nagradza ich za aktywność na platformie i pozwala na wymianę punktów na nagrody.
 • Dostarczanie edukacji i inspiracji dla influencerów i twórców treści za pomocą bloga, podcastu, newslettera i społeczności online.

Crowdfire

Crowdfire – to rodzaj analizatora stron w mediach społecznościowych. Narzędzie jest również bardzo przydatne do znajdowania influencerów na Instagramie. Pozwala śledzić osoby związane z Twoją branżą, a także analizować profil każdej z nich.

Crowdfire to niezawodny pomocnik – aplikacja marketingowa, który ułatwi znalezienie i zaplanowanie treści, które zainteresują Twoich odbiorców. Z Crowdfire możesz zarządzać wszystkimi swoimi kontami społecznościowymi z jednego miejsca i rosnąć online każdego dnia.

Oto funkcje, które oferuje Crowdfire:

 • Automatycznie wyszukuje dla Ciebie artykuły i obrazy związane z Twoimi tematami zainteresowań i pozwala Ci je łatwo udostępniać na wszystkich swoich profilach społecznościowych, aby Twoje osie czasu były pełne życia i wartości.
 • Śledzi aktualizacje na Twojej stronie internetowej, blogu lub sklepie online i pomaga Ci stworzyć szybkie, atrakcyjne posty dla każdej nowości, abyś mógł je podzielić się ze swoimi fanami na wszystkich swoich profilach społecznościowych.
 • Pozwala Ci zaplanować wszystkie swoje posty z wyprzedzeniem i publikować je automatycznie w najlepszych porach lub w porach wybranych przez Ciebie, oszczędzając Ci mnóstwo czasu i wysiłku.

Doubleverify

Doubleverify umożliwia kompleksowo mierzyć dopasowanie treści cyfrowych do marki dla reklamodawców, a także identyfikować najbardziej efektywne treści dla ich kampanii. Zapewnia reklamodawcom odpowiednie dla marki rozwiązania targetowania, w przeciwieństwie do zwykłego monitorowania pod kątem narażenia na nieodpowiednie treści po fakcie. Ich technologia, wiedza specjalistyczna w zakresie danych i zastrzeżona analityka zostały opracowane specjalnie w celu obsługi potrzeb największej na świecie cyfrowej platformy wideo – YouTube – i można je rozszerzyć na wszystkie treści wideo w Internecie. Od 2020 roku współpracuje z platformą TikTok, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i weryfikacji treści oferowanych przez reklamodawców. Jest to rozwiązanie badające autentyczność firm i twórców. 

Funkcje, w których specjalizuje się Doubleverify:

 • Zapewnia rozwiązania do weryfikacji mediów online i skuteczności kampanii dla marketerów, agencji, sieci reklamowych, platform popytu, giełd i wydawców cyfrowych, którzy chcą zapewnić wysoką jakość środowiska reklamowego, przejrzystość i zgodność kampanii oraz optymalizację wydajności.
 • Dostarcza reklamodawcom bezstronnych danych analitycznych, które pozwalają im zwiększyć skuteczność, jakość i zwrot z inwestycji w reklamę cyfrową. Pomaga również wykrywać i zapobiegać oszustwom reklamowym, unikać niepożądanych treści i kontekstów oraz poprawiać widoczność i zaangażowanie odbiorców.
 • Współpracuje z globalnymi reklamodawcami, a także z wiodącymi programistycznymi i społecznościowymi platformami oraz wydawcami. Oferuje swoim klientom dostęp do zaawansowanych technologii, danych i ekspertyzy, które pomagają im podejmować lepsze decyzje biznesowe i osiągać lepsze wyniki.

Grapevine

Grapevine – miejsce spotkań dla twórców treści i marek, które chcą nawiązać współpracę i zarabiać na swojej kreatywności. Grapevine pomaga twórcom znaleźć odpowiednie oferty od marek, które pasują do ich stylu i zainteresowań. Marki mogą odkrywać i kontaktować się z twórcami, którzy mają wierną i zaangażowaną publiczność. Ułatwia zarządzanie kampaniami, śledzenie wyników i płatności. Dzięki Grapevine możesz rozwijać swoją społeczność i budować autentyczne relacje z influencerami.

Oto najlepsze z funkcji GrapeVine:

 • Pozwala korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwarki, aby znaleźć najlepszych twórców na YouTube i Instagramie, którzy pasują do Twojej niszy i postawionych celów. Możesz też nawiązywać współpracę z ponad 40 000 twórcami w sieci Grapevine i komunikować się z nimi za pomocą centrum wiadomości w czasie rzeczywistym. Możesz też wysyłać bezpośrednie oferty, negocjować opłaty i zarządzać płatnościami na jednej platformie. 
 • Umożliwia tworzyć i zarządzać swoimi kampaniami z udziałem twórców za pomocą narzędzia do zarządzania kampaniami, które ułatwia śledzenie dostarczalności i wyników. Możesz wysyłać lepsze briefy do twórców, zawierające szczegółowe oferty i instrukcje dotyczące dostarczania treści, ekspozycji lub sprzedaży dla Twojej marki.
 • Ułatwia sprawdzanie treści pod kątem bezpieczeństwa marki za pomocą prostego systemu opinii i akceptacji. Możesz mierzyć wyniki swoich kampanii w czasie rzeczywistym za pomocą żywych i dokładnych danych o zasięgu, wyświetleniach, zaangażowaniu, kliknięciach i konwersjach sprzedaży.
 • Usprawnia skalować treść za pomocą usług reklamy programowej Grapevine i budować wirusowe kampanie. Możesz publikować najlepszej jakości treści na Facebooku, Instagramie i YouTube za pomocą automatycznej reklamy.

Grin

Grin – pierwsza na świecie platforma zarządzania twórcami, która przekształca marki w nazwy domowe dzięki mocy autentycznych relacji twórców treści. Grin pomaga markom znaleźć, nawiązać i utrzymywać współpracę z twórcami, którzy pasują do ich celów i wartości. Ułatwia zarządzanie kampaniami, śledzenie wyników i płatności. Dzięki Grin możesz rozwijać swoją społeczność i budować wiarygodność swojej marki.

Grin daje marketerom wiele możliwości w zakresie influencer marketingu. Oto najciekawsze z funkcji, które może on wykorzystać:

 • Możliwość korzystania z najlepszej w swojej klasie wtyczki do przeglądarki, stron docelowych skierowanych do twórców i prostych narzędzi do importowania swojej listy kontaktowej, aby szybciej znaleźć odpowiednich partnerów.
 • Komunikowanie się z twórcami, wysyłanie im produktów, udostępnianie kodów afiliacyjnych i treści, wszystko z poziomu aplikacji. Możesz również otrzymywać powiadomienia, gdy posty zostaną opublikowane.
 • Przeprowadzanie analizy metryk na poziomie indywidualnym i kampanii. 
 • Śledzenie i przypisywanie sprzedaży, przychodu, kosztów i zwrotu z inwestycji oraz tworzenie raportów.

Heepsy

Heepsy – platforma do influencer marketingu, która oferuje dostęp do milionów influencerów na Instagramie, YouTube, TikToku i Twitchu. Umożliwia filtrowanie influencerów według kategorii, lokalizacji, zaangażowania, demografii i kosztu współpracy. Dostarcza także zaawansowane raporty, w tym analizę autentyczności i jakości współpracy z markami. Pomaga w organizowaniu list influencerów, eksportowaniu danych i nawiązywaniu kontaktu. Platforma wyróżnia się na tle innych swoim globalnym zasięgiem i możliwościami dla różnych kanałów społecznościowych.

Najbardziej przydatne funkcje Heepsy dla marketerów:

 • Wyszukiwanie twórców według kategorii, lokalizacji, zaangażowania, publiczności i innych filtrów.
 • Analizowanie profili twórców pod kątem demografii, autentyczności, kosztu i współpracy z markami.
 • Tworzenie, organizowanie i zarządzanie listami twórców, eksportowanie danych i nawiązywanie kontaktów.

Ponadto Heepsy oferuje unikatowe funkcji, dzięki którym możesz łatwo wyszukiwać, analizować i kontaktować się z twórcami na Instagramie, YouTube, TikTok i Twitch. Oto lista pięciu najlepszych możliwości udostępnianych przez Heepsy:

 • Globalna wyszukiwarka twórców z ponad 11 milionami profili. Heepsy pozwala znaleźć twórców z ponad 5 tysiącami obserwujących na różnych platformach. Możesz wyszukiwać według kategorii, lokalizacji, zaangażowania, publiczności i innych filtrów, aby dopasować twórców do Twojej kampanii.
 • Analiza demografii i autentyczności publiczności. Heepsy dostarcza zaawansowane raporty o każdym twórcy, w tym o ich publiczności i autentyczności. Możesz sprawdzić wiek, płeć, lokalizację i zainteresowania publiczności, aby upewnić się, że docierasz do odpowiedniej grupy odbiorców. Możesz również unikać twórców z podejrzanymi lub nierzetelnymi obserwatorami i sprawdzać ich wzrost i zaangażowanie obserwujących.
 • Estymacja kosztu i współpracy z markami. Heepsy pomaga określić budżet na kampanię influencerów, pokazując szacunkowy koszt współpracy z każdym twórcą. Możesz również zobaczyć, z jakimi markami współpracowali wcześniej twórcy i jakie były efekty ich promocji.
 • Tworzenie list i eksport danych. Heepsy ułatwia organizację i zarządzanie wybranymi twórcami, pozwalając tworzyć listy i eksportować dane. Możesz zapisać swoje ulubione profile w listach i pobrać je w formacie Excel lub PDF. W ten sposób masz wszystkie informacje o twórcach w jednym miejscu i możesz je łatwo udostępniać innym osobom.
 • Kontaktowanie się z twórcami. Heepsy pozwala nawiązać kontakt z twórcami za pomocą wiadomości e-mail lub bezpośrednio na platformie. Możesz wysyłać propozycje współpracy, negocjować warunki i śledzić status rozmów. Platforma Heepsy pomaga Ci budować relacje z twórcami i realizować skuteczne kampanie influencerów.

Humanz

Humanz – prawdziwie 360º platforma marketingu influencerów zasilana własnym AI, która maksymalizuje zwrot z inwestycji w reklamę i social commerce poprzez wykorzystanie mocy motywowanych twórców w skali. Pomaga markom w znalezieniu, ocenie i rekrutacji influencerów z różnych kanałów społecznościowych. Zapewnia również pełną transparentność i kontrolę nad kampaniami, umożliwiając śledzenie wyników, analizę danych i optymalizację strategii. Dzięki tej platformie możesz oszczędzać czas i pieniądze, korzystając z doświadczenia i wiedzy ekspertów od influencer marketingu.

Możliwości jakie daje Humanz:

 • Wyszukiwanie i weryfikacja twórców: Możesz użyć potężnej wyszukiwarki Humanz, aby znaleźć i sprawdzić dowolnego twórcę na najpopularniejszych sieciach społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube czy TikTok. Możesz wyszukiwać według kategorii, słów kluczowych, lokalizacji, zasięgu, zaangażowania, kosztu lub innych kryteriów. Możesz też zaprosić twórców do współpracy lub przejrzeć oferty od twórców na otwartym rynku Humanz. Humanz analizuje także jakość i autentyczność publiczności każdego twórcy, aby uniknąć oszustw i zapewnić najlepszy zwrot z inwestycji.
 • Prognozowanie wyników i unikanie oszustw: Zanim zdecydujesz się na współpracę z twórcą, możesz sprawdzić, ilu z jego użytkowników jest prawdziwych, aktywnych i prawdopodobnie zobaczy jego treści lub kupi twoje produkty. Własna sztuczna inteligencja Humanz analizuje siłę i podstawę połączenia między każdym twórcą a jego prawdziwymi obserwatorami, aby prognozować ich oczekiwany wpływ i wyniki w określonych kategoriach.
 • Śledzenie rzeczywistych danych o wynikach w czasie rzeczywistym: Możesz zrozumieć wyniki swoich wydatków na influencer marketing za pomocą lejka Humanz, od rzeczywistego zasięgu, wyświetleń, zaangażowania, kliknięć i konwersji sprzedaży do wskaźników CPM, CPE, CPV i CPA, wszystko w czasie rzeczywistym i z pełnymi możliwościami audytu. Możesz budować własne punkty odniesienia w czasie poprzez łączenie raportów z kampanii i porównywać je z resztą rynku.
 • Zarządzanie kampaniami influencerowymi na najwyższym poziomie: Możesz wysyłać lepsze briefy do twórców, zawierające szczegółowe, ale jasne oferty i instrukcje dotyczące dostarczania informacji zwrotnych, treści, ekspozycji lub sprzedaży dla Twojej firmy. Możesz też sprawdzać treści pod kątem bezpieczeństwa marki za pomocą prostego systemu opinii i akceptacji, aby zobaczyć treści, które twórcy planują opublikować i kontekst, w jakim się pojawią. Możesz mierzyć wyniki w czasie rzeczywistym za pomocą żywych i dokładnych danych o zasięgu, wyświetleniach, zaangażowaniu, ruchu i konwersji zgodnie ze standardami IAB.

HypeAuditor

Hype Auditor – narzędzie, które najpierw pobiera ogólne informacje o każdym influencerze z różnych źródeł, a następnie analizuje je na podstawie swoich algorytmów i wyników. Jedną z zalet HypeAuditor jest to, że pokazuje tylko prawdziwe polubienia i obserwujących, a także ma moc wykrywania fałszywych polubień.

Funkcje, które oferuje HypeAuditor:

 • Odkrywanie i analiza twórców: Korzystaj z narzędzia do odkrywania twórców, które zapewnia największą bazę danych ponad 69 milionów twórców na Instagramie, YouTube, TikToku, Twitterze i Twitchu. Wyszukuj według kategorii, słów kluczowych, lokalizacji, zasięgu, zaangażowania, kosztu lub innych kryteriów. Możesz też sprawdzać jakość i autentyczność publiczności każdego twórcy za pomocą zaawansowanych raportów analitycznych, które wykrywają fałszywych obserwatorów i prognozują oczekiwany wpływ i wyniki twórcy w określonych kategoriach.
 • Zarządzanie i monitorowanie kampanii: Twórz i zarządzaj swoimi kampaniami z udziałem twórców za pomocą narzędzia do zarządzania kampaniami, które automatyzuje wiele zadań i ułatwia komunikację z twórcami. Możesz wysyłać lepsze briefy do twórców, zawierające szczegółowe oferty i instrukcje dotyczące dostarczania treści, ekspozycji lub sprzedaży dla Twojej firmy. Możesz też sprawdzać treści pod kątem bezpieczeństwa marki za pomocą prostego systemu opinii i akceptacji. Dodatkowo platforma udostępnia funkcję mierzenia wyniki kampanii w czasie rzeczywistym za pomocą danych o zasięgu, wyświetleniach, zaangażowaniu, kliknięciach i konwersjach sprzedaży.
 • Analizę rynku i konkurencji: Śledzić trendy i rankingi influencerów na różnych platformach i kategoriach. Możesz badać krajobraz influencer marketingu i oceniać działania swoich konkurentów za pomocą narzędzia do analizy rynku. 

Iconosquare

Iconosquareusługa umożliwiająca dostęp do wielu profilów social media w ramach jednej platformy. Specjalizują się w takich działaniach jak: analityka, raportowanie, publikowanie, tworzenie kooperacji, dostosowywanie treści pod grupę targetową.

Trzy funkcje, które mogą Ci się przydać w marketingu influencerów:

 • Listening. Iconosquare pozwala słuchać swojej publiczności, podglądać konkurentów i monitorować swoją markę. Możesz śledzić słowa kluczowe, hashtagi i nazwy użytkowników na Instagramie i Twitterze i otrzymywać powiadomienia o nowych wzmiankach. Możesz także analizować sentyment i trendy wśród swoich obserwujących i potencjalnych influencerów.
 • Conversations. Iconosquare pozwala identyfikować nieprzeczytane komentarze i wzmianki i łatwo na nie odpowiadać. Możesz zarządzać wszystkimi konwersacjami z różnych platform w jednym miejscu i eksportować je do raportów. Możesz także nawiązywać kontakt z influencerami i budować relacje z nimi za pomocą wiadomości prywatnych.
 • Reporting. Iconosquare pozwala eksportować dane i statystyki z różnych platform do spersonalizowanych raportów. Możesz tworzyć raporty w formacie PDF lub PPTX i udostępniać je swoim klientom lub współpracownikom. Możesz także śledzić wyniki swojej kampanii influencerów i porównywać je z innymi kanałami marketingowymi.

imai

Imai – platforma do influencer marketingu, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do wyszukiwania, analizy i zarządzania influencerami na Instagramie, YouTube i TikToku. Platforma pozwala na tworzenie i monitorowanie kampanii influencer marketingowych, a także na optymalizację budżetu i zwrotu z inwestycji. Platforma oferuje również narzędzia do tworzenia treści i współpracy z influencerami.

Imai posiada pięć wyjątkowych funkcji:

 • Aplikacja mobilna dla influencerów. Imai pozwala influencerom otrzymywać propozycje kampanii od marek i akceptować je za pomocą aplikacji mobilnej. Influencerzy mogą także tworzyć treści dla marek i udostępniać je na swoich profilach społecznościowych za pomocą aplikacji.
 • Platforma do zarządzania kampaniami influencerów. Imai pozwala markom i agencjom planować, realizować i mierzyć kampanie influencerów na różnych platformach. Marki mogą wyszukiwać i filtrować influencerów według kategorii, lokalizacji, zaangażowania, publiczności i innych kryteriów. Mogą także śledzić efektywność kampanii za pomocą raportów i analiz.
 • Platforma do generowania treści użytkowników (UGC). Imai pozwala markom wykorzystywać treści stworzone przez influencerów do zwiększenia zaangażowania i sprzedaży. Marki mogą integrować treści z własnymi kanałami komunikacji i mediami płatnymi. Mogą także korzystać z narzędzia Imai Stories, które pozwala tworzyć interaktywne historie z treściami influencerów na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.
 • Platforma do amplifikacji treści. Imai pozwala markom zwiększyć zasięg i widoczność treści stworzonych przez influencerów za pomocą narzędzia Imai Boost. Marki mogą promować treści na Instagramie i Facebooku jako reklamy natywne, które wyglądają jak organiczne posty. Mogą także śledzić wyniki amplifikacji za pomocą raportów i analiz.
 • Platforma do płatności kryptowalutami. Imai pozwala markom i influencerom korzystać z kryptowaluty Imai Coin jako formy płatności za kampanie influencerów. Marki mogą kupować Imai Coin za pomocą kart kredytowych lub debetowych lub wymieniać je na inne kryptowaluty. Influencerzy mogą otrzymywać Imai Coin jako wynagrodzenie za swoje treści i wydawać je na różne produkty i usługi w aplikacji Imai Pay With Fame.

Impact

Impact.com – ekosystem usług związanych z influencer marketingiem. Dzięki niej marki mogą automatyzować i skalować każdy rodzaj partnerstwa, w tym afiliacyjne, influencerskie, biznesowe, mobilne, wydawnicze i inne. Impact.com oferuje również zaawansowane narzędzia analityczne, umowy i płatności, ochronę i monitorowanie, optymalizację i raportowanie. Marki mogą korzystać z platformy, aby odkrywać i rekrutować nowych partnerów spośród milionów profili na całym świecie i budować z nimi trwałe relacje.

Impact.com daje możliwość:

 • Szybkiego odkrywania i rekrutacji odpowiednich influencerów. Korzystaj z globalnej sieci influencerów, którzy chętnie dołączą do Twojej kampanii. Używaj danych o influencerach, aby hiper-targetować swoje działania rekrutacyjne i uruchamiać swoje kampanie szybko.
 • Przechowywać kontakty do influencerów w jednym miejscu. Szybko buduj i wykorzystuj relacje z influencerami dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi zarządzania relacjami z influencerami. Stosuj niestandardowe pola, aby śledzić swoją kampanię i przechowywać unikalne dane o partnerach. Zachowaj całą historię swoich partnerstw w jednym łatwo dostępnym miejscu.
 • Uruchamiać kampanie szybciej dzięki uproszczonej konfiguracji influencerów. Zarządzaj i negocjuj warunki współpracy z influencerami za pomocą prostych przepływów pracy, które określają zakres prac, warunki wynagrodzenia i warunki użytkowania treści wygenerowanych przez influencerów.
 • Śledzić i raportować kluczowe wskaźniki sukcesu. Rejestruj każdy wskaźnik sukcesu dla pełnego obrazu wyników kampanii lub programu. Zintegruj śledzenie wyników – od świadomości i rozważania do konwersji. Użyj raportu podsumowującego, aby podzielić się swoim sukcesem, pokazując, jak influencer marketing przyczynia się do realizacji celów biznesowych.
 • Dostępu do ponowne wykorzystanie treści stworzonych przez influencerów – wszystkie dostępne są w jednym miejscu. Możesz znaleźć treści wygenerowane przez influencerów (IGC) w Media Vault. Biblioteka treści ma dodatkowe narzędzia hashtagów i słuchania społecznościowego.

inBeat

inBeat – aplikacja do zarządzania influencerami, która pomaga markom w skali globalnej w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji. inBeat oferuje zaawansowane narzędzia do wyszukiwania i filtrowania influencerów na podstawie lokalizacji, kategorii, demografii i zaangażowania. Umożliwia również markom śledzenie wyników kampanii i generowanie raportów z poziomu aplikacji.

inBeat to nie tylko platforma do marketingu influencerów, która pomaga markom i agencjom znaleźć, analizować i kontaktować się z twórcami na Instagramie, YouTube, TikTok i Twitch. To także platforma, która oferuje trzy unikatowe funkcje, które sprawiają, że marketing influencerów jest prostszy, tańszy i skuteczniejszy.

Oto trzy funkcje inBeat, które każdy marketer powinien wykorzystać w marketingu influencerów:

 • Baza danych twórców z ponad 11 milionami profili. inBeat pozwala przeszukiwać i filtrować twórców według kategorii, lokalizacji, zaangażowania, publiczności i innych kryteriów. Znajduj twórców z ponad 5 tysiącami obserwujących na różnych platformach i sprawdzić ich statystyki i analizy. W porównaniu do innych platform, takich jak Heepsy czy Upfluence, inBeat oferuje więcej opcji wyszukiwania i większą liczbę twórców.
 • Platforma do generowania treści użytkowników (UGC). inBeat pomaga nie tylko znaleźć twórców, ale także zlecić im stworzenie wysokiej jakości treści dla Twojej marki. Nawiązuj kontakt z twórcami za pomocą wiadomości e-mail lub bezpośrednio na platformie i zaproponować im współpracę. Następnie możesz otrzymać setki treści do wykorzystania na swoich mediach społecznościowych, stronie internetowej lub mediach płatnych.
 • Integracja z e-commerce i mediami społecznościowymi. Platforma pozwala nie tylko generować treści użytkowników, ale także wykorzystywać je do zwiększenia sprzedaży i zaangażowania. Możesz integrować treści z Twoją stroną e-commerce i mediami społecznościowymi, aby pokazywać opinie i rekomendacje od prawdziwych ludzi oraz śledzić wyniki swojej kampanii influencerów za pomocą raportów i paneli sterowania.

Infludata

Infludata – platforma do influencer marketingu, która pomaga markom odnaleźć i nawiązać współpracę z influencerami na Instagramie. Platforma analizuje ponad 10 milionów profili influencerów i pozwala na filtrowanie ich według kategorii, lokalizacji, języka, zasięgu i zaangażowania. Umożliwia również śledzenie wyników kampanii i porównywanie ich z konkurencją.

Infludata to potężna wyszukiwarka połączona z narzędziem analitycznym, która pozwala Ci znaleźć twórców treści, marki i influencerów na Instagramie, TikToku i YouTube Shorts i analizować ich wartość dla Twojej marki.

Z Infludata można:

 • Wyszukiwać twórców treści, marek i influencerów za pomocą dowolnych słów kluczowych, hashtagów lub wzmianek. Filtruj wyniki według wielu parametrów, takich jak lokalizacja, liczba obserwujących, zaangażowanie, kategoria, język i wiele innych.
 • Analizować ponad 50 metryk dla każdego twórcy treści, marki lub influencera. Możesz sprawdzić ich statystyki wydajności, takie jak liczba wyświetleń, polubień, komentarzy i udostępnień. Uzyskaj szczegółowe informacje o ich publiczności, takie jak kraj, płeć, grupa wiekowa i więcej.
 • Porównywać różnych twórców treści, marek lub influencerów ze sobą. Sprawdź ich podobieństwa i różnice w zakresie statystyk wydajności i publiczności.
 • Organizować i zbierać swoich ulubionych twórców treści, marek lub influencerów w kolekcjach. Stwórz prywatne lub publiczne kolekcje i decydować, kto może je przeglądać i edytować. Możesz także udostępniać swoje kolekcje innym użytkownikom lub eksportować je do pliku CSV.
 • Śledzić swoje kampanie z twórcami treści, markami lub influencerami. Możesz uzyskać kompletny przegląd postów i historii twórców treści od momentu rozpoczęcia śledzenia i dodania ich do jednej lub więcej kampanii. Możesz także otrzymywać powiadomienia o nowych postach lub historiach.

Influence.com

influence.com – narzędzie pomaga użytkownikom komunikować się z influencerami, a także nawiązywać z nimi szersze i dłuższe relacje. Witryna ma ponad 250 000 użytkowników.

Oto najciekawsze możliwości, jakie oferuje influence.com:

 • Profil twórcy: każdy twórca może stworzyć swój profesjonalny profil, który pokazuje jego pracę, statystyki, niszę i preferencje współpracy. Profil twórcy jest jak CV dla influencerów i może być używany do promowania się przed markami i innymi twórcami.
 • Społeczności twórców: influence.co pozwala twórcom dołączać i tworzyć społeczności z innymi twórcami, fanami i markami, z którymi współpracują. Społeczności twórców są miejscem do dzielenia się wiedzą, inspiracją i wsparciem.
 • Kampanie marki: marki mogą tworzyć kampanie na influence.co i zapraszać do nich odpowiednich influencerów. Marki mogą również przeglądać profile twórców i wysyłać im bezpośrednie zaproszenia do współpracy.
 • Monetyzacja wpływu: influence.co oferuje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy przez twórców. Twórcy mogą otrzymywać napiwki od fanów, pobierać opłaty za dostęp do swoich społeczności lub brać udział w płatnych kampaniach marki.
 • Wyszukiwanie i organizacja: influence.co umożliwia wyszukiwanie i filtrowanie influencerów według różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, nisza, zasięg, zaangażowanie i cena. Marki mogą również organizować znalezionych influencerów w listy i śledzić ich postęp w kampaniach.

InfluSoft

InfluSoft – najnowsza platforma zaprojektowana w celu ułatwienia życia marketerom pochodząca bezpośrednio od agencji marketingu influencerów. InfluSoft pomaga markom w znalezieniu, ocenie i rekrutacji influencerów z różnych kanałów społecznościowych. Zapewnia pełną transparentność i kontrolę nad kampaniami, umożliwiając śledzenie wyników, analizę danych i optymalizację strategii. Dzięki InfluSoft możesz oszczędzać czas i pieniądze, korzystając z doświadczenia i wiedzy ekspertów od influencer marketingu.

Najbardziej przydatne funkcje, które oferuje InfluSoft:

 • Wyszukiwanie i selekcja: Pozwala znaleźć i wybrać influencerów, którzy pasują do Twojej marki i celów, dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu i filtrowaniu. Możesz też korzystać z gotowych list influencerów.
 • Zarządzanie i komunikacja: Umożliwia zarządzać wszystkimi aspektami kampanii z influencerami w jednym miejscu. Możesz tworzyć briefy, negocjować warunki, wysyłać wiadomości, akceptować treści i płacić influencerom.
 • Monitorowanie i analiza: Ułatwia monitorować i analizować wyniki kampanii z influencerami w czasie rzeczywistym. Możesz śledzić zasięg, zaangażowanie, konwersje i zwrot z inwestycji. Możesz również porównywać wyniki między platformami, influencerami i kampaniami.
 • Raportowanie i optymalizacja: Usprawnia tworzenie profesjonalnych raportów z kampanii z influencerami w kilka sekund.

Klear

Klear – potężna i łatwa w użyciu platforma do influencer marketingu, która w zachwycający i inteligentny sposób zaspokaja nawet najbardziej zaawansowane potrzeby. Pomaga markom i agencjom budować, skalować i mierzyć skuteczne programy marketingu influencerów. Klear jest w stanie dopasować marki do twórców najbardziej odpowiednich dla ich odbiorców we wszystkich wiodących sieciach społecznościowych. Co więcej, Klear Influencer Score umożliwia zidentyfikowanie użytkowników o najwyższym poziomie wpływu. Zasilany przez wyrafinowany algorytm sztucznej inteligencji Klear analizuje dziesiątki wskaźników, aby wygenerować wynik w przedziale 0-100, który określa ilościowo wpływ użytkownika. Ponadto, Klear oferuje takie usługi jak: zarządzanie relacjami, aktywowanie influencerów, mierzenie kampanii.

Klear pomoże Twojej marce:

 • Znaleźć idealnych influencerów dla Twojej marki i celów. Klear pozwala odkrywać i wybierać influencerów z ponad 60 000 kategorii i 200 krajów. Możesz też podglądać ich treści, styl i poprzednie kampanie, sprawdzać ich zaangażowanie, odbiorców i wpływ, oraz porównywać ich z innymi influencerami. Klear pomaga ci znaleźć influencerów, którzy pasują do Twojej niszy, wartości i budżetu.
 • Ułatwić ci zarządzanie i komunikację z influencerami. Klear pozwala zarządzać wszystkimi aspektami kampanii z influencerami w jednym miejscu. Możesz tworzyć briefy, negocjować warunki, wysyłać wiadomości, akceptować treści i płacić influencerom. Możesz też współpracować z innymi członkami zespołu i klientami na platformie Klear. Klear pomaga ci utrzymywać dobre relacje z influencerami i zapewniać im jasne oczekiwania i wsparcie.
 • Monitorować i mierzyć wyniki kampanii z influencerami w czasie rzeczywistym. Możesz śledzić zasięg, zaangażowanie, konwersje i zwrot z inwestycji. Możesz też tworzyć profesjonalne raporty z kampanii w kilka sekund. Klear pomaga ci oceniać skuteczność kampanii i optymalizować swoje działania.

LTK

LTK – platforma dla twórców treści i marki, która pomaga wydawcom w zarabianiu pieniędzy na swoich treściach. LTK oferuje narzędzia do tworzenia, dystrybucji i śledzenia linków i kolekcji zakupowych na różnych kanałach społecznościowych. Twórcy mogą również mieć własny sklep na aplikacji LTK, gdzie mogą dotrzeć do ponad 300 tysięcy aktywnych kupujących. Marki mogą korzystać z sieci ponad 200 tysięcy twórców i ponad 5 tysięcy partnerów, aby zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż. Dzięki LTK możesz rozwijać swoją społeczność i budować wiarygodność swojej marki.

Dzięki LTK możesz:

 • Skorzystać z dostępu do ponad 200 tysięcy influencerów z branży modowej i lifestyle, którzy tworzą autentyczne i inspirujące treści zakupowe dla swoich odbiorców.
 • Poznać szczegółowe dane o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu influencerów na różnych kanałach oraz analizuj ich strategie marketingowe i współpracę z markami.
 • Zastosować automatyzację płatności za kampanie z influencerami i zarządzaj nimi za pomocą intuicyjnego panelu sterowania.
 • Porównać własne wyniki do standardów branżowych i konkurencji oraz analizuj trendy i najlepsze praktyki w influencer marketingu modowym i lifestyle.
 • Zintegrować LTK z wieloma narzędziami i platformami, takimi jak Google Analytics, Salesforce, Shopify, Mailchimp i inne, aby ułatwić zarządzanie danymi i procesami.
 • Korzystać z największej na świecie aplikacji do zakupów kontekstowych, która pozwala Ci kupować produkty z treści stworzonych przez influencerów.

Linqia

Linqia – platforma influencer marketingu, która pomaga tworzyć atrakcyjne treści promocyjne. Za pomocą tej aplikacji możesz odkrywać i nawiązywać współpracę z influencerami, którzy pasują do Twojej marki i celów. Możesz również śledzić i oceniać efektywność swoich kampanii dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym. Linqia ułatwia obliczanie zwrotu z inwestycji w influencer marketing i dostarcza wartościowych wskazówek i porad na temat tej dziedziny.

Linqia pomoże ci przy:

 • Znalezieniu najlepszych influencerów dla Twojej marki i celów. Linqia pozwala wyszukiwać i wybierać influencerów z ponad 50 kategorii i 30 krajów. Możesz też korzystać z gotowych list influencerów stworzonych przez ekspertów Linqia
 • Zarządzaniu i komunikowaniu się z influencerami w prosty sposób. Linqia pozwala zarządzać wszystkimi etapami kampanii z influencerami w jednym miejscu. Możesz tworzyć briefy, wysyłać wiadomości, akceptować treści i płacić influencerom. Możesz też współpracować z innymi członkami zespołu i klientami na platformie Linqia. Pomaga również utrzymywać dobre relacje z influencerami i zapewniać im jasne oczekiwania i wsparcie.
 • Monitorowaniu i mierzeniu wyników kampanii z influencerami w czasie rzeczywistym. Możesz śledzić zasięg, zaangażowanie, konwersje i zwrot z inwestycji.
 • Osiąganiu gwarantowanego zwrotu z inwestycji. Linqia jest jedyną platformą do marketingu influencerów, która oferuje gwarantowany zwrot z inwestycji dla przedsiębiorstw. SLinqia stosuje model cenowy oparty na wynikach, co oznacza, że płacisz tylko za konsumentów, którzy nawiązali emocjonalną więź z twoją marką i podjęli jakąś akcję w wyniku kampanii.

Mavrck

Mavrck – system do zarządzania influencerami, który pomaga markom w skali globalnej w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji. Zapewnia kompleksowe zarządzanie relacjami, automatyzację procesów i pomiar efektywności dla zintegrowanych programów marketingowych opartych na influencerach, ambasadorach, referencjach i lojalności. 

Najlepsze funkcje Mavrck dla Twojej firmy:

 • Znajdowanie i aktywowanie odpowiednich influencerów do tworzenia autentycznej treści marki na wszystkich platformach społecznościowych.
 • Pobudzenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów za pomocą kodów i programów polecających.
 • Zwiększenie zaufania i skracanie cyklu zakupowego poprzez generowanie ocen i opinii od influencerów i ambasadorów.
 • Tworzenie własny program ambasadorski lub promocji pracowników, aby zwiększyć lojalność i zaangażowanie.
 • Przeprowadzanie badania rynku, rozwój produktu lub testować pomysły na kampanie za pomocą ankiet i grup dyskusyjnych z influencerami.
 • Zlecanie tworzenie treści influencerom, twórcom i zwolennikom jako przedłużenie swojego studia i zespołów produkcyjnych.
 • Automatyzowanie zarządzanie relacjami, przepływ pracy i pomiar dla zintegrowanych programów influencer marketingu, adwokatury, polecania i lojalności na wielu etapach podróży klienta i funkcjach marketingowych.
 • Wykrywanie i ocenianie oszustwa influencerów, ryzyka związane z bezpieczeństwem marki i prognozy wydajności.

Moonio

Moonio – platforma do marketingu influencerów, która oferuje kompleksowy zestaw narzędzi dla marek i twórców do nawiązywania kontaktów i prowadzenia udanych współprac.

Moonio umożliwia korzystanie z funkcji takich jak:

 • Kampanie landingowe do rekrutacji influencerów. Stwórz swoją kampanię na Moonio i otrzymaj aplikacje od twórców, którzy są zainteresowani współpracą z Twoją marką. Moonio oszczędza Ci czas i wysiłek na poszukiwanie i kontaktowanie się z influencerami.
 • Odkrywanie nowych twórców na auto-pilocie. Skorzystaj z bezpłatnego wyszukiwania influencerów na zawsze lub otrzymywać codzienne aplikacje od twórców dzięki marketplace’owi Moonio. Nie ograniczaj się do tradycyjnych metod wyszukiwania, ale pozwól, aby to influencerzy sami się do Ciebie zgłaszali.
 • Współpraca z fanami marki i klientami. Dowiedz się, kiedy twórcy angażują się z Twoją marką w mediach społecznościowych lub identyfikować influencerów wśród swojej bazy klientów. Możesz nawiązać z nimi kontakt i zaprosić ich do współpracy.
 • Zarządzanie i pomiar współpracy. Wysyłaj zaproszenia do współpracy jednym kliknięciem, zarządzaj wszystkimi swoimi kampaniami i współpracami bez konieczności instalacji lub szkolenia oraz śledź wyniki każdej współpracy za pomocą niestandardowych linków.
 • Opinie o marce budujące zaufanie dla przyszłej rekrutacji. Po współpracy, twórcy mogą wystawić opinię o Twojej marce. Pozytywne opinie budują zaufanie dla Twojej marki wśród innych influencerów w społeczności Moonio, prowadząc do większej liczby aplikacji.

NinjaOutreach

NinjaOutreachpotężne narzędzie do influencer marketingu, które pozwala wyszukiwać i kontaktować się z influencerami na Instagramie i YouTube. Możesz filtrować miliony profili influencerów według niszy, lokalizacji, statystyk i słów kluczowych, a następnie wysyłać im spersonalizowane wiadomości e-mail lub Direct Message na Instagramie. NinjaOutreach pomaga także zarządzać i monitorować swoimi kampaniami influencer marketingowymi śledząc historię konwersacji, otwarcia, kliknięcia i odpowiedzi.

NinjaOutreach to idealne rozwiązanie dla marketerów, agencji i małych przedsiębiorstw, którzy chcą wykorzystać potencjał influencer marketingu w swojej strategii online.

Lista najlepszych funkcji NinjaOutreach, które wyróżniają tę platformę:

 • Szybkie i łatwe wyszukiwanie influencerów na Instagramie i YouTube z dostępem do milionów profili i ich adresów email.
 • Zaawansowane filtry i opcje sortowania, które pozwalają znaleźć najbardziej odpowiednich i zaangażowanych influencerów dla Twojej marki.
 • Możliwość tworzenia własnych list kontaktowych i tagowania influencerów według kategorii lub kampanii.
 • Automatyczne wysyłanie spersonalizowanych wiadomości email lub DM do influencerów za pomocą gotowych szablonów lub własnych treści.
 • Zintegrowany CRM, który pomaga zarządzać i monitorować swoje kampanie influencer marketingowe z jednego miejsca.
 • Narzędzia analityczne i raporty, które pomagają mierzyć i optymalizować skuteczność kampanii influencer marketingowych.
 • Możliwość współpracy z innymi członkami zespołu i udostępniania projektów, list kontaktowych i raportów
 • Dostęp do poradników, webinariów i wsparcia technicznego, które pomogą ci lepiej wykorzystać NinjaOutreach.

#paid

#paid – narzędzie do zarządzania influencerami, które pomaga markom w skali globalnej w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji. #paid umożliwia markom korzystanie z Handraise, narzędzia do automatycznego wyszukiwania influencerów, którzy są najlepiej dopasowani do kampanii. Pozwala również markom kupować reklamy społecznościowe przez profile influencerów, co przynosi lepsze wyniki niż tradycyjne reklamy. #paid współpracuje z oficjalnymi partnerami marketingowymi Facebooka i Instagrama.

#paid to świetna platforma, która ułatwia współpracę z twórcami treści i influencerami.

Platforma #paid oferuje narzędzia do:

 • Poszukiwania twórców, którzy najlepiej wpasowują się w specyfikę kampanii i chcieliby podjąć współpracę.
 • Monitorowania wyników kampanii i treści twórców na każdym etapie lejka sprzedaży.
 • Automatycznego generowania faktur i rozliczania się z twórcami.
 • Tworzenia treści za pomocą kreatora contentu.
 • Analizowania indywidualnego wpływu influencerów na kampanię.

Popular Pays

Popular Pays – serwis dla twórców treści i marek, który pomaga twórcom w zarabianiu pieniędzy na swoich treściach. Platforma łączy twórców z markami, które chcą zamawiać oryginalne treści do celów marketingowych lub licencjonować istniejące treści twórców. Popular Pays oferuje również narzędzia do zarządzania projektami, komunikacji i płatności między twórcami a markami.

Najlepsze z funkcji platformy Popular Pays:

 • Odkrywanie influencerów i twórców z ponad 60 000 społeczności, z którą masz możliwość współpracować.
 • Nawiązywanie relacji i komunikowanie się z influencerami i twórcami za pomocą Threads – funkcji, która pozwala na poznanie więcej niż tylko samych profili.
 • Współpracowanie z wybranymi partnerami indywidualnie lub na dużą skalę za pomocą narzędzi do zarządzania kampaniami.
 • Łatwe ustalanie celów, budżetu, harmonogramu i wymagań dotyczące treści.
 • Śledzenie postępu i odbieranie gotowych materiałów.
 • Budowanie biblioteki treści i przechowywanie finalnych aktywności w jednym miejscu. Sprawdzanie wydajność treści całościowo lub indywidualnie za pomocą statystyk.

Post for Rent

Post for Rent – inteligentna i łatwa w użyciu platforma do tworzenia i zarządzania kampaniami influencerskimi. Marki mogą korzystać z Post for Rent, aby wyszukiwać i analizować profile influencerów na podstawie zaawansowanych filtrów i statystyk. Mogą również tworzyć briefy i kontaktować się z influencerami bezpośrednio lub poprzez publiczne kampanie, do których mogą się zgłaszać twórcy treści. Platforma zapewnia również przejrzyste ceny i płatności, elastyczne opcje raportowania i administracji oraz możliwość zarządzania zespołem o różnych rolach i uprawnieniach.

Z Post for Rent możesz skorzystać z następujących funkcji:

 • Kreator kampanii influencer marketingu. Planuj i uruchamiaj kampanie w kilka minut. Ustalaj cele, budżet, harmonogram i wymagania dotyczące treści. Wybieraj influencerów spośród tych, którzy zgłoszą się do Twojej kampanii lub skontaktuj się z nimi bezpośrednio.
 • Wyszukiwarka influencerów i twórców. Przeglądaj ponad 90 milionów profili i sprawdzaj ich szczegółowe dane analityczne, takie jak zaangażowanie, wiarygodność, zainteresowania, lokalizacja i zgodność z marką.
 • Panel zarządzania kampaniami. Śledź postępy i odbieraj gotowe materiały. Korzystaj z automatycznych płatności i raportów. Zarządzaj zespołem i uprawnieniami.
 • Pełna obsługa wewnętrzna. Twórz kampanie o wysokim wpływie i gwarantowanym zwrocie z inwestycji.

Shopify Collabs

Shopify Collabs – platforma dla twórców treści i marek, która pomaga twórcom zarabiać pieniądze na swoich treściach poprzez współpracę z markami na Shopify. Twórcy mogą korzystać z Shopify Collabs, aby przeglądać oferty od marek, które pasują do ich stylu i niszy. Mogą również negocjować warunki współpracy, śledzić swoje wyniki i otrzymywać płatności za swoje usługi. Marki mogą korzystać z Shopify Collabs, aby znaleźć i zatrudnić twórców treści, którzy mogą stworzyć atrakcyjny content dla ich produktów i promować je na swoich kanałach społecznościowych.

Z Shopify Collabs możesz skorzystać z następujących funkcji:

 • Wyszukiwarka twórców i influencerów. Przeglądaj ponad milion profili i sprawdzaj ich szczegółowe dane analityczne, takie jak zaangażowanie, wiarygodność, zainteresowania, lokalizacja i zgodność z marką.
 • Kreator kampanii tworzenia treści. Planuj i uruchamiaj kampanie w kilka minut. Ustalaj cele, budżet, harmonogram i wymagania dotyczące treści. Wybieraj twórców spośród tych, którzy zgłoszą się do Twojej kampanii lub skontaktuj się z nimi bezpośrednio.
 • Panel zarządzania kampaniami. Śledź postęp i odbieraj gotowe materiały. Korzystaj z automatycznych płatności i raportów. Zarządzaj zespołem i uprawnieniami.
 • Pełna obsługa wewnętrzna. Twórz kampanie o wysokim wpływie i gwarantowanym zwrocie z inwestycji.

ShoutCard

ShoutCard – platforma do zarządzania influencerami, która pomaga markom znaleźć i współpracować z twórcami treści na Instagramie. Marki mogą korzystać z ShoutCard, aby wyszukiwać influencerów według kategorii, lokalizacji, liczby obserwujących i innych kryteriów. Mogą również kupować tzw. shoutouts, czyli płatne posty lub historie od influencerów, które promują ich produkty lub usługi. ShoutCard zapewnia również bezpieczne płatności przez escrow, automatyczne raportowanie i wsparcie klienta.

To platforma, która pozwala Ci kupować reklamy od twórców i influencerów na Instagramie, YouTube, TikToku, Facebooku i Twitterze. 

Dzięki ShoutCart możesz skorzystać z następujących funkcji:

 • Znajdowania influencerów z różnych kategorii, kanałów i po demografii.
 • Kupowania shoutoutów (oznaczeń profili) od influencerów na Instagramie, TikToku i YouTube.
 • Zarządzania kampaniami i śledzenia statystyki i wyniki.
 • Płacenia w bezpieczny i gwarantujący publikację treści.
 • Współpracowania z influencerami nad tworzeniem niestandardowych treści wideo.
 • Osiągania większy zasięgów i zaangażowania grupy docelowej.
 • Budowania świadomość marki i lojalność klientów.
 • Zwiększenia sprzedaż i konwersje produktów lub usług.
 • Korzystania z profesjonalnej obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Social Auditor

Social Auditor – narzędzie do audytowania konta na Instagramie i TikToku. Używa się go do weryfikacji wiarygodności kont. Sprawdzamy wykresy quality followers (jakość społeczności) oraz quality distribution (szansa na dotarcie do odbiorców z przekazem reklamowym). Weryfikujemy także True Engagement Rate, czyli wskaźnik zaangażowania wyliczony po odrzuceniu interakcji pochodzących z podejrzanych kont.

Sprawdź autentyczność i jakość dowolnego profilu na Instagramie, TikToku lub YouTube poprzez analizę obserwujących, polubień, komentarzy i demografii.

Z Social Auditor możesz skorzystać z następujących funkcji:

 • Wyszukiwarka twórców i influencerów. Przeszukaj ponad 10 milionów profili i sprawdź ich szczegółowe dane analityczne, takie jak zaangażowanie, wiarygodność, zainteresowania, lokalizacja i zgodność z marką.
 • Analiza bazy fanów. Sprawdź 100% bazy fanów, aby wykryć i wylistować wszystkich masowych obserwujących – konta, które obserwują dany profil, ale także ponad 1500 innych profili – niekoniecznie fałszywe, ale konta, które prawdopodobnie nie zobaczą Twojej treści.
 • Analiza demograficzna fanów. Dowiedz się więcej o płci, wieku, języku, narodowości i preferencjach markowych fanów danego profilu.
 • Analiza zaangażowania. Przeskanuj wszystkie polubienia i komentarze, aby wykryć wszelkie podejrzane profile, zachowania i aktywności, dzięki czemu możesz odróżnić prawdziwe zaangażowanie od fałszywych interakcji generowanych przez boty.

Social Cat

Social Cat – platforma, która pomaga małym markom i mikroinfluencerom nawiązywać dialog i organizować swoje relacje w jednym prostym narzędziu. Social Cat ułatwia znalezienie i kontakt z influencerami, którzy pasują do profilu marki i jej celów. Oferuje także możliwość zarządzania kampaniami, śledzenia wyników i otrzymywania opinii. Wyróżnia się na tle innych platform swoją przystępnością cenową i skupieniem się na małych markach i mikroinfluencerach.

Dzięki Social Cat masz dostęp do następujących funkcji:

 • Wyszukiwarka mikroinfluencerów i małych marek. Przeglądaj ponad milion profili i sprawdzaj ich szczegółowe dane analityczne, takie jak zaangażowanie, wiarygodność, zainteresowania, lokalizacja i zgodność z marką.
 • Nawiązywanie współpracy. Wybierz mikroinfluencerów i małe marki, które pasują do Twojej niszy i celów. Odpowiadaj na pytania i zaczynaj rozmowy. Organizuj swoje relacje w jednej prostej platformie.
 • Tworzenie kampanii. Planuj i uruchamiaj kampanie z mikroinfluencerami i małymi markami. Ustalaj cele, budżet, harmonogram i wymagania dotyczące treści. Odbieraj gotowe materiały i sprawdzaj ich jakość.
 • Śledzenie wyników. Sprawdzaj efektywność i zwrot z inwestycji swoich kampanii. Otrzymuj raporty i statystyki dla każdej kampanii i indywidualnej reklamy. Dowiedz się, który mikroinfluencer lub mała marka przynosi Ci najwięcej korzyści.

Tagger Media

Tagger Media – platforma do zarządzania influencerami, która pomaga markom w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji w skali globalnej. Platforma oferuje zaawansowane narzędzia do wyszukiwania, analizy i kontaktu z influencerami z ponad 70 krajów. Ułatwia planowanie, realizację i pomiar kampanii, zapewniając dostęp do szczegółowych danych o zasięgu, zaangażowaniu i konwersji. Dzięki narzędziu możesz odkrywać nowe możliwości, tworzyć efektywne strategie i udowadniać wartość swoich działań.

Dzięki wielu narzędziom Tagger Media pomaga współpracować z najlepszymi influencerami. Skorzystaj szczególnie z:

 • Bazy danych influencerów: dostępu do ponad miliona influencerów z różnych kanałów i kategorii.
 • Inteligencji odbiorców: dostępu do szczegółowych danych o grupach docelowych influencerów, ich zachowaniach i preferencjach.
 • Kryteria wyboru: możliwość filtrowania i wyszukiwania influencerów według różnych kryteriów, takich jak zasięg, zaangażowanie, lokalizacja, język i tematyka.
 • Zarządzania kontaktami i kampaniami: możliwość dodawania i eksportowania informacji o influencerach do innego systemu oraz automatyzacji procesu nawiązywania i utrzymywania kontaktu.
 • Monitorowania i raportowania: dostępu do szczegółowych raportów o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu treści na różnych kanałach oraz obliczania zwrotu z inwestycji w influencer marketing.

TapInfluence

TapInfluence – platforma marketingu influencerów służąca do lokalizowania influencerów oraz inicjowania z nimi współpracy i współtworzenia treści, z narzędziami do wyszukiwania, kalendarzami i funkcjami przydzielania zadań. Tapinfluence to serwis dla influencerów i twórców treści. Jego workflow opiera się na czterech komponentach –> Discover, czyli dostarczaniu markom kompleksowego narzędzia do wyszukiwania influencerów, którzy posiadają odbiorców pasujących do ich marki; Workflow, który obejmuje wszystkie kwestie związane z markami współpracującymi z influencerami przy promocji konkretnego produktu; Measure, który zajmuje się mierzeniem odpowiednich KPI dla kampanii reklamowej influencerów, w tym ROI; Amplify, czyli dystrybucja treści stworzonych przez influencerów na potrzeby kampanii reklamowej.

Oto 10 sposobów, jak TapInfluence pomoże Twojej firmie osiągać lepsze wyniki w influencer marketingu:

 1. Inteligencja odbiorców: dostęp do szczegółowych danych o grupach docelowych influencerów, ich zainteresowaniach, preferencjach i demografii.
 2. Zaawansowane profile i wyszukiwanie influencerów: możliwość filtrowania ponad 50 tysięcy influencerów według ponad 35 kryteriów, takich jak wiek, płeć, lokalizacja, język i tematyka.
 3. Dane o wydajności influencerów: śledzenie kosztu za zaangażowanie (CPE) i zwrotu z inwestycji (ROI) każdego influencera w czasie rzeczywistym.
 4. Zarządzanie programami: tworzenie kampanii z wieloma zadaniami, które można zarazem śledzić i monitorować.
 5. Planowanie i śledzenie: automatyzacja procesu publikowania i rozpowszechniania treści przez influencerów na różnych kanałach.
 6. Tworzenie i recenzja treści: współpraca z influencerami przy tworzeniu atrakcyjnych treści dla marki i zatwierdzanie ich przed publikacją.
 7. Benchmarki: porównywanie wyników własnych programów do standardów branżowych i analizowanie wskaźników zaangażowania dla lepszego zrozumienia skuteczności kampanii influencer marketingu.
 8. Analityka działania: dostęp do szczegółowych raportów o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu treści na różnych kanałach.
 9. Analityka ROI: obliczanie rzeczywistej wartości każdego kanału i określanie zwrotu z inwestycji w influencer marketing.
 10. Narzędzia e-commerce i produktowe: integracja z platformami e-commerce i narzędziami do wysyłania produktów lub prezentów wybranym influencerom.

Traackr

Traackr – zaawansowana platforma do zarządzania influencerami, która pomaga markom na całym świecie w odkrywaniu, analizowaniu i budowaniu trwałych relacji z najlepszymi twórcami treści. Traackr dostarcza największą globalną bazę danych o influencerach, unikalne wskaźniki rynkowe i zespół ekspertów, którzy pomagają w podejmowaniu najmądrzejszych decyzji biznesowych. Pozwala na optymalizację inicjatyw, pomiar efektów i udowadnianie zwrotu z inwestycji. Dzięki Traackr możesz z łatwością i wysoką efektywnością realizować nawet najbardziej skomplikowane programy influencer marketingu.

Traackr to platforma do influencer marketingu oparta na danych. Oto najlepsze funkcje tego narzędzia:

 • Odkrywanie i weryfikacja influencerów: dostęp do globalnej bazy danych influencerów z różnych kanałów i kategorii oraz możliwość sprawdzania ich autentyczności, zaangażowania i dopasowania do marki.
 • Zarządzanie relacjami z influencerami: możliwość nawiązywania i utrzymywania kontaktu z influencerami, zarządzania budżetami i płatnościami oraz tworzenia grup i dedykowanych list influencerów.
 • Organizacja i zarządzanie kampaniami: możliwość tworzenia i monitorowania kampanii z wieloma influencerami, zadaniami i kanałami oraz współpracy z zespołami i partnerami.
 • Pomiar i analiza wyników: dostęp do szczegółowych raportów o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu treści na różnych kanałach oraz obliczanie zwrotu z inwestycji w Twój influencer marketing.
 • Benchmarking rynku influencer marketingu: możliwość porównywania własnych wyników do standardów branżowych i konkurencji oraz analizowania trendów i najlepszych praktyk w influencer marketingu.

TrendHERO

TrendHERO – zaawansowane narzędzie do odkrywania i analizy influencerów na Instagramie. Jego główne funkcje to wyszukiwanie influencerów (baza z ponad 90 mln kont) i analiza ich statystyk (w tym wykrywanie fałszywych obserwujących i sprawdzanie zainteresowań odbiorców). TrendHERO pozwala także na wysyłanie wiadomości do influencerów i monitorowanie konkurencji. Wyróżnia się na tle innych platform swoją dokładną i szybką analizą jakości kont i autentyczności odbiorców.

Zobacz, co TrendHERO może zrobić dla Twojej kampanii influencer marketingu:

 • Wyszukiwarka twórców i influencerów. Odkrywaj i analizuj twórców i influencerów zgodnie z Twoimi kryteriami. Sprawdzaj ich zaangażowanie, wiarygodność, zainteresowania, lokalizację i zgodność z marką.
 • Sprawdzanie autentyczności i jakości. Weryfikuj każdy profil pod kątem fałszywych obserwujących, polubień, komentarzy i prawdziwej demografii. Otrzymaj wynik jakości konta (AQS), który ocenia wiarygodność i wartość danego profilu.
 • Porównanie twórców i influencerów. Porównaj do 10 profili na raz pod względem liczby obserwujących, zaangażowania, demografii, zainteresowań i innych wskaźników. Znajdź najlepszego partnera dla swojej marki i kampanii.
 • Monitoring reklam i współpracy. Zobacz poprzednie reklamy i współprace danego profilu z innymi markami. Sprawdź liczbę polubień, komentarzy i wyświetleń. Znajdź podobne profile do zadanego.

Tribe Dynamics

Tribe Dynamics – oprogramowanie do zarządzania influencerami, które pomaga markom w skali globalnej w znalezieniu najlepszych twórców treści i budowaniu z nimi trwałych relacji. Tribe Dynamics wykorzystuje technologię Earned Media Value (EMV), która mierzy wartość organicznego buzzu generowanego przez influencerów dla marek. Tribe Dynamics pomaga również markom analizować trendy, konkurencję i optymalizować strategie marketingowe oparte na danych.

Dzięki poniższy narzędziom dokonasz pomiaru i zoptymalizujesz swoją strategię marketingową:

 • Obliczanie wartości Earned Media. Wykorzystaj możliwość mierzenia i porównywania wpływu treści stworzonych przez influencerów na różnych kanałach za pomocą autorskiego algorytmu Tribe Dynamics.
 • Odkrywanie i analizowania influencerów. Wyszukuj i oceniaj influencerów z różnych kategorii i kanałów oraz śledź ich aktywności i zaangażowanie.
 • Filtracja i organizacja treści. Sortuj i przeglądaj treści stworzone przez influencerów według różnych kryteriów, takich jak: data, kanał, marka, produkt czy hashtag.
 • Benchmarking rynku influencer marketingu. Porównaj własne wyników do standardów branżowych i konkurencji oraz analizuj trendy i najlepsze praktyki w influencer marketingu.
 • Zintegrowany system do zarządzania kampaniami. Korzystaj z możliwość tworzenia i monitorowania kampanii z influencerami, zarządzaj budżetami i płatnościami oraz współpracuj z zespołami i partnerami.

Tubular

Tubular  – platforma do influencer marketingu, która umożliwia marketerom uzyskanie użytecznych danych o całym krajobrazie wideo w social media. Jest to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych marek, które chcą wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zasięgu, zaangażowania i sprzedaży. Jedną z funkcji, jaką oferuje Tubular, jest odkrywanie influencerów na podstawie zachowań i preferencji ich widzów. Z Tubular możesz znaleźć twórców, którzy pasują do Twojej niszy, celu i budżetu, a także porównywać ich wyniki na różnych platformach. Możesz również odkrywać influencerów podobnych do tych, z którymi już współpracujesz lub których obserwujesz. Tubular oferuje analizę afiliacji zakupowej widzów, która pozwala markom docierać do influencerów, których publika jest zainteresowana konkretnymi produktami lub kategoriami.

Oto lista najlepszych narzędzi oferowanych przez Tubular, dzięki którym osiągniesz swoje cele:

 • Analiza danych i strategii influencerów: dostęp do szczegółowych danych o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu influencerów na różnych kanałach wideo oraz możliwość analizy ich strategii marketingowych i współpracy z markami.
 • Zarządzanie kontaktami i kampaniami: możliwość nawiązywania i utrzymywania kontaktu z influencerami, tworzenia i monitorowania kampanii z influencerami, zadaniami i kanałami oraz automatyzacji płatności.
 • Porównywanie wyników i konkurencji: możliwość porównywania własnych wyników do standardów branżowych i konkurencji oraz analizowania trendów i najlepszych praktyk w influencer marketingu wideo.
 • Integracja z narzędziami i platformami: możliwość integracji z wieloma narzędziami i platformami, takimi jak Google Analytics, Salesforce, Shopify, Mailchimp, aby ułatwić zarządzanie danymi i procesami.

Upfluence

Upfluencenarzędzie oparte na kategoriach i słowach kluczowych oraz specjalnych algorytmach, dzięki czemu możesz znaleźć odpowiedniego influencera na podstawie każdej kategorii lub słowa, które chcesz wprowadzić do własnego systemu pracy.

Oto jak Upfluence pomaga nawiązać wartościowe relacje z influencerami i ambasadorami marek:

 • Zapewnia dostęp do ponad 4 milionów influencerów z różnych kanałów i kategorii, a także umożliwia odkrywanie influencerów wśród własnych klientów, subskrybentów i obserwujących.
 • Ułatwia nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z influencerami, zarządzanie budżetami i płatnościami oraz tworzenie i monitorowanie kampanii z wieloma influencerami, zadaniami i kanałami.
 • Pozwala generować i śledzić unikalne kody promocyjne dla kampanii afiliacyjnych oraz wysyłać produkty influencerom za pomocą zintegrowanych narzędzi e-commerce.
 • Dostarcza szczegółowych raportów o zasięgu, wyświetleniach i zaangażowaniu treści na różnych kanałach oraz oblicza zwrot z inwestycji w influencer marketing.
 • Integruje się z wieloma narzędziami i platformami, takimi jak Shopify, WooCommerce, Klaviyo, Zapier i innymi, aby ułatwić zarządzanie danymi i procesami.

Opisy wszystkich zaprezentowanych narzędzi do influencer marketingu pochodzą z ich serwisów internetowych. Zachęcamy do testowania zaprezentowanych narzędzi.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*18 stycznia 2024, Robert Sadowski

Najpopularniejsze hasztagi w 2023 roku na Instagramie i TikToku

W 2023 roku świat mediów społecznościowych przechodził nieustanne przemiany, a dwie platformy w szczególności – TikTok i Instagram ciągle kształtowały sposób dzielenia się treściami online opatrzonymi hasztagami. Dlaczego akurat TikTok i Instagram zdobywają tak wielkie uznanie wśród milionów użytkowników na całym świecie?

16 stycznia 2024, Robert Sadowski

Threads, czyli nowe dziecko Mety

Metawersum, a raczej Meta to platforma łącząca największe i najpopularniejsze serwisy społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram. Jest to również swego rodzaju ideologia i wizja przyszłości jaką próbuje przedstawić CEO Mety – Mark Zuckerberg. Jedność, uniwersalność, pierwszy pełnoprawny “cyberświat”. W lipcu Amerykanie mieli okazję poznać zupełnie nowy serwis wchodzący w skład Mety. Europa (w tym...

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

Trendy w marketingu 2024

W świetle dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii i zmieniających się oczekiwań konsumentów, marketing w roku 2024 staje przed kolejnymi wyzwaniami i nowymi możliwościami. Przyjrzymy się kluczowym trendom, takim jak rosnąca rola sztucznej inteligencji, znaczenie zgodności z kulturą, wyzwaniom związanym z kontrolą wizerunku marki a kulturą unieważniania oraz rozwojowi miar sukcesu. Znajdziemy również odpowiedzi na pytania dotyczące...

20 grudnia 2023, Mateusz Pałka

Globalne trendy konsumenckie 2024 – na co marketerzy powinni zwrócić szczególną uwagę

Co nowego czeka nas w globalnych zachowaniach konsumentów w 2024 roku? Jaki wpływ na marketing i innowacje będą miały nadchodzące zmiany? W tekście postaramy się odpowiedzieć na pytania, które najbardziej interesują specjalistów branży komunikacji, ale i nie tylko, bo przecież każdy z nas jest konsumentem. Artykuł stworzony został na bazie wartościowego raportu Mintel 2024 Global Consumer...

1 grudnia 2023, Robert Sadowski

Czy blogerzy generują zadowalające wyniki w 2023?

Czy w związku z intensywną ekspansją platform social media blogi idą w niepamięć. Czy blogosfera ma się dobrze? Dziesięć lat obserwacji, tysiące blogerów i setki pytań – to fundamenty corocznego badania Annual Blogger Survey. Analizując dziesiątą edycję badania, zanurzymy się w dane, aby zrozumieć, czy blogerzy osiągają zadowalające wyniki w 2023 roku. Jaka jest skuteczność...