Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content – jak monetyzować działania marketingowe w biznesie

6 września 2023, Robert Sadowski

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Organizatorzy zebrali ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Newspoint został patronem medialnym webinaru.

Webinar skierowany jest do właścicieli e-commerców, dyrektorów/managerów/pasjonatów marketingu, brand managerów i nie tylko. Podczas webinaru eksperci będą chcieli udowodnić, że dzięki działaniom SEO i contentu można zarabiać.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach.

Prelegenci:

 • Michał Pustuł, Head of SEO w Cube Group
 • Emilia Radecka, Head of Content w Cube Group
 • Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
 • Milena Majchrzak, CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
 • Agata Gruszka, International SEO Manager w WhitePress

Prowadzący webinar:

 • Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group. Prowadzący poprowadzi również panel dyskusyjny ze wszystkimi ekspertami.

Tematy prelegentów:

 • Nie daj się ograniczać schematami! Jak SEO może napędzać Twoją strategię marketingową?
 • Nie pytaj, ile wydasz na content, tylko ile na nim zarobisz. O strategiach sprzedażowych napędzanych treścią
 • Dlaczego 90% firm ignoruje analitykę i traci na content marketingu. Zaawansowane targetowanie GA4, raportowanie i analiza
 • Analiza konkurencji, która wytycza kierunek działań w wyszukiwarkach
 • Oszczędzaj czas dzięki wykorzystaniu AI w SEO

6 darmowych bonusów do zdobycia podczas webinaru!
Dla uczestników webinaru partnerzy wydarzenia przygotowali merytoryczne bonusy do zdobycia:

 1. Przedpremierowo ebook „Zbuduj skuteczną strategię Brandformance krok po kroku.” Autorami są eksperci z Cube Group i SEMSTORM. Odbierz ebook od razu przy rejestracji na webinar.
 2. Najnowsza książka Łukasza Kosuniaka z autografem, „Marketing Automation krok po kroku.”
 3. Bilet na SEO Vibes w Budapeszcie. Międzynarodowa konferencja organizowana przez WhitePress® w Budapeszcie. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy od światowej klasy prelegentów na temat globalnych trendów w SEO.
 4. „SEO Marketing” – książka jednego z prelegentów wydarzenia Adriana Andrzejczyka.
 5. Voucher do narzędzia SEMSTORM – podczas webinaru będzie można zdobyć voucher na pakiet Premium dla nowych użytkowników, a dla istniejących 25% zniżki na dowolny pakiet.
 6. Dostęp do narzędzia Newspoint. Podczas webinaru każdy z uczestników otrzyma specjalny kod, który pozwoli na bezpłatne przetestowanie narzędzia.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ.

Kiedy: 27 września, start: godzina 10:00
Gdzie: Online
Rejestracja i więcej informacji na stronie: Webinar – Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! (cubegroup.pl)
Organizatorzy: Cube Group
Partnerzy: SEMSTORM, WhitePress
Patronat honorowy: DIMAQ
Patronat medialny: Marketer+, E-commerce w Praktyce, NEWSPOINT.

Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*17 listopada 2023, Robert Sadowski

Konferencja I ❤ Business & HR

28 – 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Newspoint został Patronem Medialnym wydarzenia. Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa....

27 października 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: AI TRANSFORMATION – jak sztuczna inteligencja zmienia Twój biznes

Najnowsza konferencja Grupy Roboczej Artificial Intelligence IAB Polska pokaże, jak sztuczna inteligencja zmienia nasze biznesy. Zostanie poświęcona najnowszym trendom, wymianie wiedzy praktyków, ciekawym case studies, a także aktualnej sytuacji prawnej oraz wpływom AI na branżą reklamową. Spotykamy się 16 listopada 2023, 09:30, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

26 października 2023, Robert Sadowski

Przyszłość Retail w epoce cyfrowej: optymalizacja, innowacje i strategie budowania lojalności klienta

23 października 2023 r. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się 5. edycja RetailTec Congress. Podczas wydarzenia ponad 400 uczestników wysłuchało wystąpień oraz debat z udziałem najbardziej cenionych ekspertów w branży retail – prezesów i członków zarządu kluczowych dla rynku podmiotów, przedstawicieli firm technologicznych oraz instytucji doradczych. Newspoint był Patronem Medialnym wydarzenia. 

23 października 2023, Robert Sadowski

Banking & Insurance Forum 2023: Polska gospodarka wobec globalnych trendów

16-17 października 2023 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyło się 26. Banking & 22. Insurance Forum. Wydarzenie zgromadziło prawie pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali merytorycznych wystąpień i debat z udziałem kluczowych osobistości i przedstawicieli spółek z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.

16 października 2023, Robert Sadowski

2. Data Economy Congress: Od analizy trendów do wdrażania AI w biznesie

9-10 października w The Westin Warsaw Hotel odbyła się 2. edycja Data Economy Congress – spotkania, którego celem była analiza mechanizmów i trendów zachodzących w gospodarce opartej o dane. Wydarzenie zgromadziło niemal pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali debat i wystąpień z udziałem kluczowych ekspertów w dziedzinie zarządzania danymi. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.