Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content – jak monetyzować działania marketingowe w biznesie

6 września 2023, Robert Sadowski

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Organizatorzy zebrali ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Newspoint został patronem medialnym webinaru.

Webinar skierowany jest do właścicieli e-commerców, dyrektorów/managerów/pasjonatów marketingu, brand managerów i nie tylko. Podczas webinaru eksperci będą chcieli udowodnić, że dzięki działaniom SEO i contentu można zarabiać.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach.

Prelegenci:

 • Michał Pustuł, Head of SEO w Cube Group
 • Emilia Radecka, Head of Content w Cube Group
 • Adrian Andrzejczyk, Head of Analytics w Cube Group
 • Milena Majchrzak, CEO & Content Marketing Evangelist w SEMSTORM
 • Agata Gruszka, International SEO Manager w WhitePress

Prowadzący webinar:

 • Mateusz Nić, Client Service Director w Cube Group. Prowadzący poprowadzi również panel dyskusyjny ze wszystkimi ekspertami.

Tematy prelegentów:

 • Nie daj się ograniczać schematami! Jak SEO może napędzać Twoją strategię marketingową?
 • Nie pytaj, ile wydasz na content, tylko ile na nim zarobisz. O strategiach sprzedażowych napędzanych treścią
 • Dlaczego 90% firm ignoruje analitykę i traci na content marketingu. Zaawansowane targetowanie GA4, raportowanie i analiza
 • Analiza konkurencji, która wytycza kierunek działań w wyszukiwarkach
 • Oszczędzaj czas dzięki wykorzystaniu AI w SEO

6 darmowych bonusów do zdobycia podczas webinaru!
Dla uczestników webinaru partnerzy wydarzenia przygotowali merytoryczne bonusy do zdobycia:

 1. Przedpremierowo ebook „Zbuduj skuteczną strategię Brandformance krok po kroku.” Autorami są eksperci z Cube Group i SEMSTORM. Odbierz ebook od razu przy rejestracji na webinar.
 2. Najnowsza książka Łukasza Kosuniaka z autografem, „Marketing Automation krok po kroku.”
 3. Bilet na SEO Vibes w Budapeszcie. Międzynarodowa konferencja organizowana przez WhitePress® w Budapeszcie. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy od światowej klasy prelegentów na temat globalnych trendów w SEO.
 4. „SEO Marketing” – książka jednego z prelegentów wydarzenia Adriana Andrzejczyka.
 5. Voucher do narzędzia SEMSTORM – podczas webinaru będzie można zdobyć voucher na pakiet Premium dla nowych użytkowników, a dla istniejących 25% zniżki na dowolny pakiet.
 6. Dostęp do narzędzia Newspoint. Podczas webinaru każdy z uczestników otrzyma specjalny kod, który pozwoli na bezpłatne przetestowanie narzędzia.

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ.

Kiedy: 27 września, start: godzina 10:00
Gdzie: Online
Rejestracja i więcej informacji na stronie: Webinar – Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content! (cubegroup.pl)
Organizatorzy: Cube Group
Partnerzy: SEMSTORM, WhitePress
Patronat honorowy: DIMAQ
Patronat medialny: Marketer+, E-commerce w Praktyce, NEWSPOINT.

Zapraszamy!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*8 maja 2024, Robert Sadowski

Forum IAB 2024

22 i 23 maja w w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się tegoroczne Forum IAB, które przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość”. Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Newspoint...

5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.