Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

29 lutego 2024, Robert Sadowski

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia.

Jakub Barabasz, SEO Specialist w DevaGroup, podzieli się wskazówkami na temat optymalizacji wpisów blogowych pod kątem SEO. Przedstawi kluczowe elementy i opowie o optymalnej strukturze treści w obliczu E-E-A-T. 

Mateusz Malinowski, Dyrektor SEO w Fabryce Marketingu, przeprowadzi Cię przez zmiany w AI SEO. Przedstawi nowe strategie, zmiany w narzędziach oraz procesy, w których sztuczna inteligencja jest najbardziej efektywna.

Adrian Pakulski, Właściciel Paq Studio, pokaże, od czego zacząć audyt techniczny i jak układać kolejkę zadań dla dewelopera. Opowie też, dlaczego zrozumienie stacku technologicznego projektu przez specjalistę ds. SEO to klucz dla sukcesu prowadzonego projektu.

Zapisz się za darmo na stronie https://dva.pl/pomowmy-o-marketingu-5

Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*8 maja 2024, Robert Sadowski

Forum IAB 2024

22 i 23 maja w w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się tegoroczne Forum IAB, które przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość”. Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Newspoint...

5 kwietnia 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jak wygrać w content marketingu

IAB HowTo: Królewski Gambit, jak wygrać w content marketingu to konferencja dla osób, które pragną podbić świat contentu za pomocą mistrzowskich ruchów i taktyk. Weź udział w IAB HowTo o content i video marketingu 23 kwietnia. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 marca 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Jakość nad iluzją

Połączone siły grup roboczych IAB Polska stworzyły selekcję najbardziej aktualnych tematów oraz wyzwań związanych z badaniami jakości prowadzonych działań w digital marketingu. Konferencja IAB HowTo: Jakość nad iluzją na temat technik zwiększania i pomiaru jakości w reklamie cyfrowej już 20 marca w Warszawie. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

4 marca 2024, Robert Sadowski

Pokolenie Z i Alpha. Jak zmieni się rola mediów w komunikacji z nowymi pokoleniami?

Sukces marketingowy i biznesowy marek w dużej mierze zależy od zrozumienia unikalnych cech każdego pokolenia, ich wartości, zachowań i potrzeb. Dynamiczny rozwój technologii oraz czynniki zewnętrzne takie jak pandemia, wojna, inflacja czy kryzys klimatyczny kształtują zachowania konsumenckie nowych pokoleń. Zmianie ulega również sposób konsumpcji mediów, ich rodzaj, forma i preferowane treści komunikatów, co niesie za...

29 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 27

7 marca odbędzie się ostatni odcinek 5. serii webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Podczas spotkania zostaną poruszone głównie tematy z zakresu SEO. Newspoint jest partnerem wydarzenia. Jakub Barabasz, SEO Specialist w DevaGroup, podzieli się wskazówkami na temat optymalizacji wpisów blogowych pod kątem SEO. Przedstawi kluczowe elementy i opowie o optymalnej strukturze treści w obliczu...