XI Cashless Congress Digital Era

11 maja 2023, Robert Sadowski

30 – 31 maja 2023 roku w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się XI Cashless Congress Digital Era. Zaznaczcie tę datę w kalendarzu i zgłoście swój udział w Kongresie. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Obok gości z zagranicy nowością trzeciej edycji były statuetki eDukatów, wręczane za szczególne dokonania w branży płatniczej. 

Za nami X jubileuszowa edycja Cashless Congress. To były wyjątkowe dwa dni na przełomie maja i czerwca 2022 roku, podczas których mieliśmy okazję posłuchać wielu najlepszych ekspertów z branży. Nie obyło się bez podsumowania tego co wydarzyło się w branży w ostatnich 10 latach, a wydarzyło się bardzo dużo! Dziesięć lat historii Cashless Congress to przede wszystkim tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca najważniejszych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną, technologie, prawo i naukę.

Zbliżająca się XI edycja to nowy dekada w dotychczasowej działalności Kongresu, to nowy rozdział w rozszerzonej formule, dlatego kongres odbędzie się pod nową nazwą –  XI Cashless Congress Digital Era. Właśnie idea cyfrowych rozwiązań szczególnie zagości podczas nadchodzącej edycji. Nowe technologie wpisały się w branżę cashless na stałe. Jak bardzo mogliśmy zaobserwować już podczas poprzednich edycji, gdzie udział przedstawicieli firm związanych z tworzeniem innowacyjnych rozwiązań na rynku usług finansowych wynosił 24% wszystkich uczestników X Cashless Congress

W 2023 czekać będzie na Was około stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli i prezentacji na dwóch równoległych scenach kongresowych, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za ostatni rok, a także networking niespotykany nigdzie indziej w takiej skali.

Podczas dwóch dni poruszone zostaną najważniejsze i aktualne tematy, odbędą się dyskusje w gronie ekspertów. Kongres rozpocznie panel Płatności bezgotówkowe dziś i jutro, czyli skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Będziemy mogli także dowiedzieć się więcej m.in. w zakresie

  • Kierunku zmian PSD2 i prac nad PSD3;
  • Bezgotówkowych i cyfrowych modeli obsługi klientów administracji publicznej na przykładzie rozwoju funkcjonalności aplikacji mObywatel;
  • Merchant 5.0, czyli jak budujemy obsługę konsumentów i przedsiębiorców w coraz bardziej cyfrowym świecie i w obliczu dynamicznego rozwoju e-usług;
  • Cyfrowym euro – lesson learned dla Polski.

Dodatkowo czekają nas niezwykle aktualne tematy podczas paneli:

  • „E-commerce, czyli jak poprawiać doświadczenie konsumentów tej dynamicznie rozwijającej się części naszego rynku”;
  • „Etyce nowych technologii – definicji granic, których ludzkość nie powinna przekraczać”;
  • „Synergii metaverse i płatności bezgotówkowych – wizji nowoczesnych technologii za 10 lat”,
  • „Leadership kobiet w biznesie płatniczym i nie tylko – narzucane parytety czy naturalny proces?”.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się już V edycja konkursu dla Startupów, podczas której 5  finalistów zaprezentuje się szerokiej  publiczności Kongresu. Wieczór z kolei uświetni uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną statuetki eDukatów za największe osiągnięcia w branży dla w ostatnim roku oraz zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu „Cashless Congress 4startups”.

To tylko część tematów, nad którymi pochylą się paneliści, ale i uczestnicy Kongresu. XI Cashless Congress Digtal Era to gwarancja wyjątkowych debat, najlepszych ekspertów rynkowych i bardzo dużo spotkań z profesjonalistami z branży płatniczej – Cashless Congress to najlepsza okazja, żeby posłuchać, zapytać i usłyszeć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Spotkajmy się wszyscy 30-31 maja w hotelu Intercontinental podczas XI Cashless Congress Digital Era, by dyskutować nad kierunkiem rozwoju branży, usług finansowych i cyfrowych rozwiązań.

Zarejestruj się już dziś na największy event branży płatniczej w kraju!Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*14 lutego 2024, Robert Sadowski

Webinar „Pomówmy o marketingu” odc. 26

Już 22 lutego odbędzie się kolejny odcinek webinarów „Pomówmy o marketingu” organizowanych przez DevaGroup. Tematy najbliższego spotkania będą szczególnie interesujące dla właścicieli biznesów internetowych. Newspoint jest partnerem tej serii webinarów.

1 lutego 2024, Robert Sadowski

IAB HowTo: Efektywne kampanie marketingowe w erze nowych technologii

Połączone siły grup roboczych IAB Polska przedstawią aktualną wiedzę z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, PR, content marketingu czy programmatic. Wszystko po to, by zwiększyć efektywność w obliczu dynamicznego rozwoju technologii. Konferencja IAB HowTo: Efektywne kampanie marketingowe w erze nowych technologii już 15 lutego 2024. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

8 stycznia 2024, Robert Sadowski

in Digital Marketing Conference – rozwija marketingowe skrzydła i ładuje pomysłami!

Serdecznie zapraszamy na in Digital Marketing Conference – wydarzenie, które jest organizowane od 2015 roku i koncentruje się na zwiększaniu kompetencji pracowników z działu marketingu. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

8 stycznia 2024, Robert Sadowski

semWAW#2 – startup edition

Pierwsza edycja semWAW zakończyła się sukcesem, dlatego już 22 marca impreza powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego. Na uczestników czeka duża dawka merytorycznej wiedzy oraz spotkania ze sponsorami i innymi specjalistami z branży. Ponownie oprócz prelekcji na scenie odbędzie się panel dyskusyjny, a sponsorem...

4 stycznia 2024, Robert Sadowski

5 seria webinarów „Pomówmy o marketingu” od DevaGroup

Wraz z początkiem nowego roku powraca dobrze znany cykl webinarów od DevaGroup dla pasjonatów marketingowej wiedzy. Podczas spotkań zaproszeni eksperci podzielą się wskazówkami na efektywne wykorzystanie narzędzi, aby wyniki działań były jeszcze lepsze, a strona bezpieczniejsza. Newspoint został Partnerem Medialnym wydarzenia.