Znamy speakerów i tematy E-commerce Trends Summit 2022

12 września 2022, Robert Sadowski

Trzecia edycja E-commerce Trends Summit odbędzie się 15 września w interaktywnej formule online. Konferencja posiada akredytację DIMAQ, a na wirtualnej scenie wystąpią polscy i zagraniczni eksperci, m.in. Phill Buden (MIT Sloan School of Management), Cezary Kożon (Spyrosoft) i Damian Wiszowaty (Gonito, ekspert Amazon). Organizatorem wydarzenia jest ICAN Institute, lider branży executive education, a partnerami merytorycznymi MIT Enterprise Forum CEE oraz magazyn „MIT Sloan Management Review Polska”. Patronatem honorowym objęły wydarzenie IAB Polska, Izba Gospodarki Elektornicznej oraz Ministerstwo Rozwoju i Transformacji. Newspoint został partnerem medialnym.

E-commerce Trends Summit 2022 to wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą skutecznie rozwijać swoje sklepy internetowe i sprzedaż online. Tematyka konferencji skupia się na obszarach związanych z nowymi trendami w e-commerce (live shopping, q-commerce, metaverse), osobą e- klienta, marketplace i omnichannel, a także technologiach usprawniających sprzedaż online. Wydarzenie odbędzie się 15 września 2022 w formie online (transmisja na żywo), a uczestnicy obejrzą wystąpienia prelegentów i wezmą udział w sesjach Q&A.

Konferencja E-commerce Trends Summit 2022 posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach.

Tematy wystąpień i eksperci E-commerce Trends Summit

Swoją wiedzą, narzędziami i wskazówkami podzielą się z uczestnikami polscy i światowi eksperci e-commerce. Oto jedne z najciekawszych wystąpień, które odbędą się na konferencji:

  • „Rosnące znaczenie trwałego nośnika informacji w procesach e-commerce” – Piotr Tomasik, Dyrektor Biura Sprzedaży Centralnej – KIR
  • „Omnichannel cross-border e-commerce – jak skutecznie wykorzystać potencjał marketplace w sprzedaży międzynarodowej?” – Damian Wiszowaty, założyciel Gonito, ekspert Amazon,
  • „E-commerce w Metaverse – nowe i trudne wyzwanie dla marketerów” – Krzysztof Bulski, Dyrektor Zarządzający w Molecule Group,
  • „Najważniejsze wyzwania przed którymi stoi e-commerce w nadchodzącym czasie” – Cezary Kożon, Dyrektor Generalny Spyrosoft,
  • „GetResponse Personal shopper w e-commerce. Rekomendacje produktowe jako nowa nawigacja w sklepie internetowym” – Maciej Ossowski Dyrektor Generalny i Członek Zarządu GetResponse.

Podczas wydarzenia odbędą się dwie debaty eksperckie. Pierwszą z nich, zatytułowaną „Sprawna logistyka w e-handlu”, poprowadzi Paulina Kostro, redaktorka „ICAN Management Review” oraz „MIT Sloan Management Review Polska”. W dyskusji udział wezmą: Łukasz Dubina, Raben Logistics; Marcin Czerniewski, ProLogis; Marcin Susmanek, Wolante Investments i Apaczka.pl; Monika Duda, DHL.

Druga debata będzie poświęcona tematowi „Transformacja cyfrowa. Trendy i wyzwania dla e-biznesu”. Swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem podzielą się: Patrycja Sass-Staniszewska, Izba Gospodarki Elektronicznej; Paweł Fornalski, IAI (IdoSell & IdoBooking); Daniel Kierdal, LINKER CLOUD. Dyskusję będzie moderował Andrzej Jacaszek DBA, wiceprezes ICAN Institute.

Jak dołączyć do konferencji? Pakiety uczestnictwa

Do wydarzenia można dołączyć bezpłatnie (pakiet Basic) lub wybierając jeden z płatnych pakietów (Standard lub Premium). Wszyscy uczestnicy, niezależnie od pakietu, mogą wziąć udział w sesjach Q&A z prelegentami i mają dostęp do materiałów partnerów wydarzenia.

Natomiast w płatnych pakietach uczestnicy otrzymają dodatkowo półroczny dostęp do treści z konferencji, e-booka „Siła rekomendacji” Michaela Schrage’a, szkolenie online „Marketing relacji”, certyfikat oraz półroczną prenumeratę ICAN Business Insight w wersji drukowanej.

Organizatorzy zapewniają także tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski, dzięki czemu język nie stanowi przeszkody w zdobywaniu wiedzy i interakcji z prelegentami.

Możliwość zgłoszenia udziału oraz więcej informacji o wydarzeniu: e-commercetrends.mitsmr.pl/. Zapraszamy.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*2 grudnia 2022, Robert Sadowski

IMOK Future of Skills „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości?” już 7 grudnia!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

22 listopada 2022, Robert Sadowski

Dodatkowe środki na koncie WhitePress® i liczne oferty promocyjne od wydawców

Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Możesz wyszukać oferty z promocją i publikować w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

2 listopada 2022, Robert Sadowski

Bezpłatne spotkania online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”. Jest ono drugą (i na pewno nie ostatnią!) częścią cyklu IMOK Future of Skills, którego organizatorem jest Instytut Marki Online i Komunikacji (imok.edu.pl). Newspoint objął ten cykl patronatem.

10 października 2022, Robert Sadowski

Najlepsze prace młodych polskich projektantów nagrodzone w konkursie Young Design 2022

Podczas uroczystej Gali Konkursu Young Design przyznano nagrody projektantom młodego pokolenia, którzy w tym roku zaprezentowali najlepsze projekty realizujące ideę dobrostanu i podnoszenia jakości życia. Motyw konkursu nawiązywał do Patrona 2022 roku — Ignacego Łukasiewicza. Główną nagrodę — stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego...

3 października 2022, Robert Sadowski

Local Trends Europejskie Forum Samorządowe

Local Trends to projekt, którego celem jest wzmocnienie głosu miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji o rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. W dniach od 17 do 18 października 2022 roku w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się przedstawiciele samorządu, administracji, biznesu oraz środowisk naukowych podczas drugiej edycji wydarzenia. Newspoint został partnerem medialnym...