Zostań nowoczesnym PR-owcem. Bezpłatne spotkanie online IMOK Future of Skills #6.

27 marca 2023, Robert Sadowski

Już 4 kwietnia odbędzie się kolejne bezpłatne wydarzenie z cyklu IMOK Future of Skills #6. Temat kwietniowej edycji brzmi: „Chcesz być nowoczesnym PR-owcem? Dowiedz się jakich błędów nie popełniać i jakie kompetencje zyskują na znaczeniu”. W dyskusji wezmą udział specjaliści z branży, dzieląc się wiedzą na temat obszarów, w których zaszły największe zmiany w zawodzie PR-owca. Newspoint jest patronem medialnym wydarzenia.

PR to nie tylko kontakt z mediami i wysyłanie informacji prasowych. Branża public relations to również działania strategiczne, komunikacyjne i wizerunkowe. PR to zestawienia analityczne i kreatywność, a w połączeniu z marketingiem i sprzedażą potrafi przynieść niezwykłe korzyści dla biznesu. Podczas IMOK Future of Skills #6 temat nowoczesnego PR-u zostanie mocno prześwietlony przez ekspertów w branży. Odbędzie się on we wtorek 4 kwietnia 2023 o godz. 19:00. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, należy jedynie zarejestrować się na stronie: https://imok.edu.pl/ifos_6/.

Podczas spotkania online IFOS „Chcesz być nowoczesnym PR-owcem? Dowiedz się jakich błędów nie popełniać i jakie kompetencje zyskują na znaczeniu” poruszone zostaną tematy, m.in.:

  • jak PR odnajduje się w dobie social mediów, chat botów, AI i fake newsów?
  • czy PR-owcy załapią się do zawodów przyszłości?
  • iIe jest Samanthy Jones i Olivii Pope w polskim PR-ze? Czyli wyobrażenia kontra rzeczywistość,
  • jakie kompetencje zyskują obecnie na największym znaczeniu?

Gośćmi #6 edycji IMOK Future of Skills będą:

  1. Barbara Krysztofczyk – Szefowa agencji Krystal Point, ekspertka ds. wizerunku i wystąpień publicznych. Ekspertka ds. strategii komunikacji i doświadczona trenerka wystąpień publicznych. Prowadzi szkolenia z autoprezentacji, budowania marki osobistej, kryzysowe i medialne.
  2. Natalia Florek – Mentorka, menedżerka, freelancerka. Ex-menadżerka w największej korporacji odzieżowej w tej części świata, ex-CEO ekologicznego start-upu, aktualnie freelancerka zajmująca się przede wszystkim wspieraniem kandydatek i kandydatów w tworzeniu marki osobistej w rekrutacji, czyli zdobywaniem tej pracy, której chcą.
  3. Roksana Obuchowska – Wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Z wykształcenia prawniczka, swoją karierę zawodową na stałe związała z komunikacją. Od dziewięciu lat w branży, od sześciu specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej i executive communications. Wspiera także działania employer brandingowe organizacji na rynku polskim.
  4. Karol Poznański – Ekspert komunikacji biznesowej, produktowej i Public Affairs. Ekspert w dziedzinie PR, komunikacji biznesowej, produktowej i Public Affairs. Posiada ponad 30 lat doświadczenia zawodowego w mediach i międzynarodowych korporacjach w mocno regulowanych branżach (m.in. w firmie farmaceutycznej).

Dyskusję poprowadzi Joanna Ceplin, CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji. Organizatorem jest placówka oświatowa Instytut Marki Online i Komunikacji.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*17 listopada 2023, Robert Sadowski

Konferencja I ❤ Business & HR

28 – 30 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie kompleksowo poruszy wszystkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu – od zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe. Newspoint został Patronem Medialnym wydarzenia. Event dostarczy konkretne wskazówki, co można zmienić w organizacji, aby była bardziej dochodowa....

27 października 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: AI TRANSFORMATION – jak sztuczna inteligencja zmienia Twój biznes

Najnowsza konferencja Grupy Roboczej Artificial Intelligence IAB Polska pokaże, jak sztuczna inteligencja zmienia nasze biznesy. Zostanie poświęcona najnowszym trendom, wymianie wiedzy praktyków, ciekawym case studies, a także aktualnej sytuacji prawnej oraz wpływom AI na branżą reklamową. Spotykamy się 16 listopada 2023, 09:30, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

26 października 2023, Robert Sadowski

Przyszłość Retail w epoce cyfrowej: optymalizacja, innowacje i strategie budowania lojalności klienta

23 października 2023 r. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się 5. edycja RetailTec Congress. Podczas wydarzenia ponad 400 uczestników wysłuchało wystąpień oraz debat z udziałem najbardziej cenionych ekspertów w branży retail – prezesów i członków zarządu kluczowych dla rynku podmiotów, przedstawicieli firm technologicznych oraz instytucji doradczych. Newspoint był Patronem Medialnym wydarzenia. 

23 października 2023, Robert Sadowski

Banking & Insurance Forum 2023: Polska gospodarka wobec globalnych trendów

16-17 października 2023 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyło się 26. Banking & 22. Insurance Forum. Wydarzenie zgromadziło prawie pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali merytorycznych wystąpień i debat z udziałem kluczowych osobistości i przedstawicieli spółek z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.

16 października 2023, Robert Sadowski

2. Data Economy Congress: Od analizy trendów do wdrażania AI w biznesie

9-10 października w The Westin Warsaw Hotel odbyła się 2. edycja Data Economy Congress – spotkania, którego celem była analiza mechanizmów i trendów zachodzących w gospodarce opartej o dane. Wydarzenie zgromadziło niemal pół tysiąca uczestników, którzy wysłuchali debat i wystąpień z udziałem kluczowych ekspertów w dziedzinie zarządzania danymi. Newspoint był Patronem Medialnym tego wydarzenia.