Interaktywna Konferencja Online już w czerwcu

22 maja 2023, Robert Sadowski

Już coraz bliżej do jednej z najważniejszych konferencji biznesowych w tym roku! W dniach 13-15 czerwca 2023 r. odbędzie się III Interaktywna Konferencja Online, której tematem przewodnim w tym roku jest promocja produktu online! Newspoint jest jej patronem medialnym.

Przez te trzy dni uczestnicy konferencji poznają aktualne trendy oraz sposoby na działanie w social mediach, które przynosi efekty. Dowiedzą się czym jest content marketing oraz jak wykorzystać go w swojej działalności. A na sam koniec otrzymają informacje o tym, gdzie oraz w jaki sposób sprzedawać swoje produkty.

Kto stoi za organizacją?

To Ola Gościniak – właścicielka marki Jestem Interaktywna, która od lat wspiera kobiety w realizowaniu ich marzeń o własnym biznesie. Na swoich szkoleniach, wykładach i kursach przeszkoliłam już blisko 50 000 kobiet pokazując im m.in. jak stworzyć od zera swoją stronę www czy sklep internetowy. Tworzę zgraną, pomocną i zaangażowaną
społeczność w ramach Jesteśmy Interaktywne.

Była prelegentką i mówczynią na takich wydarzeniach jak I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań. Oprócz tego jest laureatką XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu. Od 2022 jest też wykładowczynią na Collegium Da Vinci, gdzie przekazuje wiedzę o tworzeniu i promocji własnych produktów, networkingu oraz komercjalizacji kanałów własnych w Internecie.

Dla kogo jest III Interaktywna Konferencja Online?

Na konferencji odnajdą się zarówno osoby startujące z biznesem online, jak i te, które już sprzedają w internecie, ale chciałyby poprawić swoje wyniki. Nie ukrywajmy – w social mediach rzeczy zmieniają się bardzo dynamicznie i chwilami ciężko z nimi nadążyć.
Na konferencji poznasz skuteczne metody sprzedaży, dowiesz się na czym skupić się najpierw przy promocji produktu online, jak przeprowadzić kampanię sprzedażową krok po kroku oraz gdzie i jakie treści publikować.

Oni to zrobią!

W trakcie III Interaktywnej Konferencji Online swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu promocji produktu online podzielą się między innymi:

  • Bartek Popiel
  • Anna Skura
  • Eliza Wydrych
  • Maja Strzelecka
  • Bartosz Bartczak
  • Magdalena Pawłowska
  • Agata Koman

i wielu, wielu innych, których znajdziesz na stronie konferencji:
https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

Jak wziąć udział w III Interaktywnej Konferencji Online?

Chcesz zostać uczestniczką III Interaktywnej Konferencji Online? Super! W tym celu musisz kupić bilet. Do wyboru masz jeden z trzech pakietów w promocyjnych cenach:
Bilet Regular – dostęp na żywo do konferencji, Workbook konferencyjny, teczka konferencyjna, dostęp do grupy konferencyjnej, powtórki dostępne do 18 czerwca 2023 r. za 199 zł.
Bilet Premium – to samo co w Bilecie Regular, ale z nielimitowanym dostępem do powtórek wystąpień plus m.in. książki: Pomysłowi Kreatywni, Historie Twórców, kołozeszyt Planuj na okrągło za 297 zł.
Bilet VIP – to samo co w Bilecie Premium plus nielimitowany dostęp do nagrań z II Interaktywnej Konferencji Online z 2022 roku z tematem przewodnim Pierwszy Produkt Online za 397 zł.

Sprzedaż biletów trwa od 16 maja do 12 czerwca 2023. Promocyjne ceny obowiązują jedynie do 31 maja. 1 czerwca 2023 r. ceny biletów wzrosną!
Bilety kupisz na >> https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

Chcesz wznieść swój biznes o poziom wyżej i osiągać jeszcze lepsze efekty? A może dopiero myślisz o sprzedaży swoich produktów?
Ta konferencja jest dla CIEBIE.
To nie tylko wiedza i doświadczenie, którym podzielą się prelegenci. To także szansa na poznanie nowych osób i zdobycie kontaktów biznesowych, które rozwiną Twój biznes.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*20 września 2023, Robert Sadowski

Największa konferencja o marketingu i AI w Polsce już w październiku!

23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy i będzie skupiał się na marketingu oraz AI. Newspoint został ponownie jej Patronem Medialnym!

11 września 2023, Robert Sadowski

IAB HowTo: Badania – Jakość, Uważność i Bezpieczeństwo

Konferencja Grupy Roboczej Badania IAB Polska zostanie poświęcona najważniejszemu trendowi marketingowemu ostatniego czasu, czyli uważności oraz sposobom jej badania, w odniesieniu do różnych działań komunikacji marketingowej. Spotykamy się 5 października 2023, 09:00, Warszawa, Multikino Złote Tarasy. Newspoint jest patronem tego wydarzenia.

6 września 2023, Robert Sadowski

Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content – jak monetyzować działania marketingowe w biznesie

Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Organizatorzy zebrali ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Newspoint został patronem medialnym webinaru.

5 września 2023, Robert Sadowski

Retail Challenge Poland 2024 V edycja

FORUM RETAIL CHALLENGE POLAND 2024 to strategiczne forum networkingowe gromadzące cały sektor retail w Polsce – zarówno sieci food jak i non-food, producentów dóbr trwałych oraz FMCG. Spotkanie potrwa 2 dni 27-28.09.2023 r. w hotelu Arche, Al. Krakowska 237, Warszawa. Oba dni rozpocznie strategiczna sesja plenarna, po lunchu odbędą się operacyjne sesje równoległe. Wieczorem I...

31 sierpnia 2023, Robert Sadowski

semWAW – edycja startup

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie. Po raz pierwszy zawita z barcampem do stolicy i jednocześnie wraca nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina właśnie pierwsze barcampy. Towarzyszyć będzie nam (jak zawsze) aktualna wiedza od...