Top 50 platform social media, które monitoruje Newspoint

22 lutego 2023, Robert Sadowski

Jeśli interesujesz się monitoringiem mediów i social mediami, koniecznie musisz zapoznać się z naszym zestawieniem TOP 50 platform społecznościowych, które monitoruje Newspoint. Przygotowany przez naszych specjalistów ranking przedstawia najpopularniejsze serwisy będące liderami pod względem rozpoznawalności, aktywności użytkowników oraz funkcjonalności.

Przygotowaliśmy krótki opis, w którym znajdziesz informacje, takie jak charakterystyka platformy czy liczba jej użytkowników. Dzięki analizie Newspoint dowiesz się też, jak działa dana platforma, jakie ma funkcjonalności i co wyróżnia ją na tle innych.

TOP 50 platform, które monitoruje Newspoint

 1. Facebook – lider pod względem aktywności użytkowników, umożliwia tworzenie profili i publikowanie treści w wielu formach – posty, zdjęcia, filmy, transmisje na żywo, wydarzenia i inne, a także udostępnianie ich znajomym. Ponad 1,9 mld aktywnych użytkowników codziennie korzysta z tej platformy na całym świecie. 
 2. YouTube jest pod względem popularności najbardziej rozpoznawalną platformą wideo na świecie, z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników miesięcznie. Umożliwia użytkownikom udostępnianie filmów, nagrania live oraz oglądanie treści innych twórców. Newspoint pozwala na śledzenie popularności i zasięgu filmów o Twojej marce na YouTube, a także na monitorowanie aktywności konkurencji. 
 3. LinkedIn – największa na świecie sieć zawodowa skupiająca ponad 810 milionów użytkowników z ponad 200 krajów i terytoriów. LinkedIn osiąga ponad 50 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Monitoring LinkedIn dostępny jest tylko w pakiecie GOLD
 4. TikTok – platforma została stworzona z myślą o kreatywnych twórcach, którzy nagrywają i udostępniają krótkie, zabawne filmy. Ma ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników na całym świecie, w tym 12,87 milionów polskich odbiorców regularnie korzysta z tej platformy.
 5. Instagram – najpopularniejsza platforma do publikacji wideo i fotografii, która pozwala komunikować się z innymi użytkownikami przez komentarze, wiadomości, dodawanie, oznaczanie i repostowanie stories i krótkich filmów Reels. Jest jednym z najważniejszych źródeł do budowania zaufania potencjalnych klientów. Ma ponad 1 miliard aktywnych użytkowników na całym świecie, a ponad 500 milionów osób codziennie korzysta z tej platformy, dokonując 4,2 miliarda polubień dostępnych tam treści. W ramach usługi Newspoint można dokonać analityki i mappingu influencerów, by poznać najlepszych liderów opinii na tej platformie.
 6. Twitter – platforma umożliwia użytkownikom publikowanie krótkich wiadomości (tzw. tweetów) i udostępnianie ich innym użytkownikom. Ma ponad 330 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Usługa Newspoint na przykładzie omawianej platformy, pozwoli na pozostanie na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata, dotyczącymi bieżących wydarzeń, sportu, polityki, kultury i sztuki.
 7. Pinterest – jest to najważniejsza platforma do wyszukiwania obrazków, zdjęć, infografik i schematów (pinów). Dzięki usłudze monitoringu oferowanej przez Newspoint będziesz wiedział, jakie treści są najczęściej udostępniane i komentowane, a także jakie są najważniejsze trendy w świecie mody, designu, architektury. Możesz też sprawdzić, jakie są najważniejsze słowa kluczowe, które pojawiają się w opisach pinów, co pozwoli Ci lepiej targetować swoją komunikację i trafiać do odpowiednich odbiorców.

Monitorowanie social mediów za pomocą narzędzi takich jak Newspoint pozwoli zrozumieć, jak Twoja marka będzie odbierana w sieci. Jeśli chcesz wiedzieć WIĘCEJ niż inni, co dzieje się w sieci, skorzystaj z naszego monitoringu!

 1. Vimeo – jest to platforma do przesyłania i odtwarzania filmów online, posiadająca ok. 280 milionów użytkowników na całym świecie, w tym 1,11 miliona polskich internautów korzysta regularnie z tej platformy. Vimeo oferuje opcję subskrypcji z dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość tworzenia filmów na żywo i integracji z innymi narzędziami do edycji wideo.
 2. Wykop – polska platforma społecznościowa, na której użytkownicy dodają i oceniają linki do różnych treści w Internecie. Ma ona ok. 9 milionów użytkowników i jest popularnym miejscem dyskusji o różnych tematach.
 3. Spotify – popularna aplikacja do strumieniowego odtwarzania muzyki i podcastów, obecnie posiadająca ponad 345 milionów użytkowników na całym świecie. Aplikacja oferuje dostęp do ponad 50 milionów utworów, które można odtwarzać na życzenie lub według własnego gustu, dzięki funkcji personalizacji playlist. Użytkownicy mogą również słuchać podcastów, czyli audycji internetowych poświęconych różnym tematom i zapisanych w formie audio.
 4. Google Reviews – platforma, na której użytkownicy mogą dodawać recenzje i oceny dla różnych podmiotów, takich jak sklepy, restauracje i hotele czy firmy. Jest ona dostępna w wyszukiwarce Google i jest powszechnie używana przez użytkowników do sprawdzania opinii o różnych miejscach. W ramach usługi Newspoint do monitorowania przeprowadzisz analizę opinii i ocen dodawanych przez użytkowników na Google na temat Twojej firmy i konkurencji. Sprawdzisz, które miejsca i lokale są najbardziej wiarygodne pod względem przyszłej współpracy. 
 5. WordPress.com – platforma blogowa, na której użytkownicy mogą tworzyć i zarządzać własnymi blogami. Jest to jedna z największych platform tego typu na świecie, z ponad 400 milionami aktywnych użytkowników. WordPress.com oferuje szereg narzędzi do tworzenia i edytowania treści.
 6. Blogspot, obecnie znany jako Blogger – również platforma blogowa, która jest własnością Google. Podobnie jak WordPress.com, Blogger umożliwia użytkownikom tworzenie i zarządzanie własnymi blogami, a także udostępnia szereg narzędzi do edytowania treści i dostosowywania wyglądu bloga. Usługa monitoringu mediów Newspoint może być przydatna dla osób korzystających z Bloggera, ponieważ pozwala śledzić, jak ich blogi są postrzegane i dyskutowane w różnych mediach i sieciach społecznościowych.
 7. Forum abczdrowie.pl – platforma skierowana do osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. Użytkownicy mogą tu dzielić się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, czy rozwiązywania problemów zdrowotnych. Liczba użytkowników tego forum to około 50 000 osób. Usługa Newspoint pozwala na monitorowanie opinii użytkowników tego forum na temat marek prozdrowotnych produktów, czy suplementów diety, co pozwala na lepsze dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań konsumentów.
 8. Opineo.pl – platforma, na której użytkownicy mogą oceniać i recenzować różne produkty i usługi. Liczba użytkowników tej platformy to około 1 miliona osób. Usługa Newspoint pozwala na śledzenie ocen i opinii użytkowników dotyczących najpopularniejszych produktów.
 9. Forum PCLab.pl – platforma skierowana do osób zainteresowanych komputerami i nowymi technologiami. Na forum użytkownicy mogą dzielić się swoimi opiniami, radami i doświadczeniami związanymi z tym tematem. Liczba użytkowników tego forum to około 50 000 osób. Newspoint pozwala na śledzenie opinii użytkowników forum na temat danej marki sprzętu komputerowego, czy oprogramowania, co pozwala na lepsze dostosowanie oferty docelowych grup klientów.
 10. Disqus platforma do komentowania treści, która umożliwia użytkownikom dodawanie komentarzy do różnych stron internetowych. Posiada ona ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie. Disqus obsługuje przez wielu wydawców treści, w tym blogerów i wydawców witryn informacyjnych. Użytkownicy mogą korzystać z Disqus, aby dzielić się swoimi myślami i opiniami na temat różnych treści, a także zarządzać swoimi komentarzami. Newspoint umożliwia śledzenie, jaki ich komentarze posiadają wydźwięk oraz jak są postrzegane i dyskutowane w różnych mediach i sieciach społecznościowych.
 11. Reddit – platforma internetowa, na której użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać treści w formie linków, tekstu lub obrazów. Reddit jest podzielony na różne „subreddity” tematyczne, w których użytkownicy mogą dyskutować o różnych tematach i udostępniać treści. Reddit ma ponad 1,8 miliarda miesięcznych użytkowników aktywnych. Dzięki analizie dokonywanej przez Newspoint, będziesz mógł szybko znaleźć i przeanalizować informację na temat Twojej firmy na tej platformie i w łatwy sposób dostosować swój content do zmieniających się trendów, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.
 12. Wizaż.pl – jedna z popularniejszych i prężniej funkcjonujących stron skierowanych do kobiet interesujących się modą, urodą i zdrowiem. Stanowi bardzo zaufane źródło opinii – według badań z 2019 roku aż 78% użytkowniczek portalu posiada zaufanie do zawartych na portalu opinii. Zawiera artykuły, porady i recenzje produktów z tych obszarów. Newspoint pozwala na monitorowanie wypowiedzi na temat danej marki w ramach tej platformy oraz analizowanie ich wpływu na jej wizerunek. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z działaniami liderów opinii, influencerów oraz innych ważnych dla Twojej firmy osób, zapoznaj się z usługą monitoring influencerów oferowaną przez Newspoint. Dzięki niej możesz skutecznie kształtować swoje strategie marketingowe, prowadzić działania promocyjne oraz pozyskiwać nowych klientów.

 1. Kafeteria.pl – popularne forum skierowane do kobiet, na którym można znaleźć różnego rodzaju porady, dyskusje i wymianę opinii na tematy związane z życiem codziennym. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi ponad 2, 79 mln, przy czym zasięg całej platformy wynosi aż 11,2% względem najbardziej popularnych kobiecych serwisów.
 2. Forum o2.pl – platforma internetowa, na której użytkownicy mogą dyskutować na różne tematy, zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi od innych użytkowników. Usługa Newspoint może być wykorzystana do monitorowania wzmianek o marce na tym forum oraz do analizy opinii użytkowników na jej temat.
 3. Bez-kabli.pl – serwis internetowy poświęcony technologiom bezprzewodowym, takim jak Wi-Fi, Bluetooth, LTE itp. Forum wykazuje się sporym zaufaniem i zainteresowaniem, co potwierdza liczba ponad 30 tysięcy aktywnych użytkowników i ponad 40 tysięcy tematów poruszanych na forum. Newspoint może być zastosowany do monitorowania opinii na temat konkretnych urządzeń lub usług bezprzewodowych, co pozwala na lepsze zrozumienie odbioru tych produktów i usług przez rynek oraz lepsze dostosowanie oferty do potrzeb użytkowników.
 4. Forum trojmiasto.pl – to miejsce, w którym mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści mogą podyskutować na różne tematy związane z miastami Gdańsk, Sopot i Gdynia. To tutaj można znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc do zwiedzenia, a także zdobyć informacje o najlepszych restauracjach i klubach. Strona jest odwiedzana przez ponad 330 tys. użytkowników – 150 tys. osób na komputerach stacjonarnych i kolejne 180 tys. poprzez stronę mobilną i aplikację.
 5. Ovufriend.pl – strona internetowa, która oferuje swoim użytkownikom wiele przydatnych narzędzi, w tym także kalendarz dni płodnych. Ten specjalny kalendarz pomaga kobietom monitorować swoje cykle miesiączkowe i określić, kiedy są one najbardziej płodne. Dzięki temu kobiety mogą lepiej planować swoje przyszłe macierzyństwo lub unikać nieplanowanych ciąż. Kalendarz dni płodnych na Ovufriend.pl jest prosty w użyciu i pozwala na szybkie obliczenie najbardziej płodnych dni w miesiącu. 
 6. Vinted.pl – platforma internetowa, która pozwala na kupowanie i sprzedawanie używanych ubrań, butów i akcesoriów. To świetne miejsce dla osób, które chcą znaleźć modne ubrania w dobrych cenach lub pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z szafy. Vinted.pl to także miejsce, gdzie można znaleźć unikalne i trudno dostępne produkty, takie jak vintage’owe ubrania czy limitowane edycje butów. Ma ona ponad 20 milionów użytkowników w Polsce. Jest to nie tylko miejsce do kupowania i sprzedawania ubrań, ale także stanowi przestrzeń dla społeczność miłośników mody, dla których ważne jest dbanie o środowisko i unikanie nadmiernej konsumpcji.
 7. Forum.interia.pl – platforma internetowa, na której użytkownicy mogą dyskutować na różne tematy, zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi od innych użytkowników, których liczba, według badań, sięga nawet ponad 3 milionów. Usługa Newspoint umożliwia  monitorowanie dyskusji na tym forum oraz badanie reakcji użytkowników. 
 8. Muratordom.pl – platforma internetowa skierowana do osób interesujących się budownictwem i remontami, na której użytkownicy mogą zamieszczać porady i pytania dotyczące remontów i budownictwa oraz uzyskać odpowiedzi od specjalistów z branży. Newspoint można wykorzystać do monitorowania występowania określonych marek produktów budowlanych lub narzędzi w komentarzach i dyskusjach na platformie, co pozwoli na zgromadzenie cennych informacji na temat odbioru tych marek wśród użytkowników muratordom.pl.
 9. Forum gazeta.pl – forum dyskusyjne, na którym użytkownicy mogą dyskutować o różnych tematach i zadawać pytania oraz uzyskiwać odpowiedzi od innych użytkowników. Strona ta jest podzielona na różne działy tematyczne, takie jak np. polityka, sport czy kultura, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Forum Gazeta.pl to także miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły i porady oraz porozmawiać z innymi osobami o swoich zainteresowaniach. Dziennie na forum tworzonych jest ponad 130 nowych postów i wątków.
 10. Bankier.pl/forum – platforma skierowana do inwestorów i analityków finansowych, na której można znaleźć wiedzę i porady dotyczące rynku finansowego oraz dyskutować na tematy związane z inwestowaniem. Usługa Newspoint umożliwia monitorowanie dyskusji na tym forum oraz reakcji użytkowników na działania marki związane z rynkiem finansowym.
 11. Stockwatch.pl – strona internetowa, która zajmuje się analizowaniem rynku akcji i innych instrumentów finansowych. Znajdziesz tutaj aktualne informacje i prognozy dotyczące rynków, w tym notowania giełdowe, komentarze analityków i wiele innych ciekawostek. Strona ta jest idealna dla tych, którzy chcą być na bieżąco z sytuacją na rynkach finansowych i szukają miejsca, w którym znajdą wszystkie niezbędne informacje. Stockwatch.pl to także miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące inwestowania i giełdy oraz porozmawiać z innymi pasjonatami rynków finansowych na forum, które posiada ponad 80 tysięcy aktywnych użytkowników. 
 12. Forum Infor.pl forum dyskusyjne, które jest idealnym miejscem dla księgowych i innych specjalistów z branży finansowej. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych artykułów i porad dotyczących różnych zagadnień związanych z księgowością i finanse, a także możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi od innych specjalistów. Forum Infor.pl to także miejsce, gdzie można porozmawiać z innymi osobami o swoich doświadczeniach oraz największych wyzwaniach zawodowych.
 13. Forum Prawne.org – strona internetowa, na której użytkownicy mogą zadawać pytania prawne oraz uzyskiwać odpowiedzi od specjalistów z tego obszaru. Usługa Newspoint może być wykorzystana do monitorowania opinii o specjalistach oraz oceny skuteczności kancelarii prawnych według popularnych opinii użytkowników. Na tym forum powstało ponad 779 121 wątków, 4 271 888 postów i codziennie ponad 700 tysięcy pasjonatów korzysta z tej platformy w tym, aż 1 783 jest aktywnych i nieustannie tworzy nowe treści.
 14. Gowork.pl – platforma, na której użytkownicy mogą znaleźć oferty pracy oraz dyskutować o rynku pracy i szukać porad związanych z zatrudnieniem. Liczba użytkowników serwisu to ponad 3,5 miliona osób miesięcznie. Znajdziesz tutaj oferty pracy z różnych branż i stanowisk oraz możliwość skorzystania z porad specjalistów HR w zakresie rozwoju kariery zawodowej. GoWork to także miejsce, gdzie pracodawcy mogą zamieszczać ogłoszenia o pracę i szukać odpowiednich kandydatów. Platforma ta jest idealna dla tych, którzy szukają nowych możliwości zawodowych lub chcą zmienić obecną pracę na lepszą. Umożliwia także sprawdzenie i wyrażenie opinii o potencjalnych i bieżących pracodawcach.
 15. Forum ZegarkiClub.pl – miejsce, gdzie pasjonaci zegarków mogą porozmawiać o swoich ulubionych modelach, zasięgnąć rady innych użytkowników i dowiedzieć się więcej o różnych markach i technologiach zegarmistrzowskich. Liczba użytkowników tego forum to około 40 000 osób. Znajdziesz tu także ciekawe artykuły i porady dotyczące kupowania, użytkowania i konserwacji zegarków. Forum ZegarkiClub.pl to świetne miejsce dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o zegarkach i poznać innych miłośników tego produktu.
 16. Forum Lotnictwo.net.pl – platforma skierowana do miłośników lotnictwa i latających maszyn. Użytkownicy mogą tu dzielić się swoimi doświadczeniami, ciekawostkami oraz poradami dotyczącymi tej dziedziny. Liczba użytkowników tego forum to około 20 000 osób. Usługa Newspoint pozwala na monitorowanie opinii użytkowników na temat danej marki samolotów, czy sprzętu lotniczego, co pozwala uzyskać szczegółowe dane, które mogą pomóc w dostosowaniu strategii sprzedaży do potrzeb i oczekiwań konsumentów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi trendami w social media, śledź naszego bloga Newspoint. Z nami będziesz zawsze na topie!

 1. Motomaniacy.com – platforma internetowa skierowana do fanów motoryzacji, na której użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z motocyklami i samochodami oraz uzyskać porady i wsparcie od innych miłośników motoryzacji. Usługa Newspoint mogłaby być wykorzystana do monitorowania występowania określonych marek samochodów lub motocykli w komentarzach i dyskusjach na platformie, co pozwoliłoby na zgromadzenie cennych informacji na temat odbioru tych marek wśród użytkowników. Na tej stronie powstało już ponad 1 496 272 postów, 35 414 wątków, a nawet 25 358 użytkowników codziennie korzysta z tej platformy. 
 2. Filmweb.pl – strona internetowa poświęcona filmom i serialom. Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych produkcjach, recenzje, rankingi i wiele innych ciekawostek z branży filmowej. Strona ta jest idealna dla kinomaniaków, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi premierami i dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych produkcjach. Filmweb to także miejsce, gdzie można znaleźć informacje o aktorach i twórcach filmowych oraz porozmawiać z ponad 18 milionami innych miłośników kina na forum.
 3. Kartonwork.pl – forum dyskusyjne poświęcone tematyce modelarskiej. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych dyskusji na temat różnych aspektów pracy w tej branży, jak również porady i wskazówki dla osób zainteresowanych tą dziedziną. Na przykładzie tej witryny Newspoint umożliwia badanie i analitykę specjalistycznych platform, które dotyczą tylko wyszczególnionej wiedzy dla pasjonatów. Monitoring mediów świetnie sprawdzi się również dla lokalnych firm, które chcą zbudować markę i do lepiej docierać do docelowej grupy klientów. Codziennie jest tworzonych nawet 138 641 postów przez wyjątkowych użytkowników dyskutujących w 9 056 pasjonujących tematach. Zgromadzeni tutaj entuzjaści w liczbie 3 775 osób posiadają ogromną wiedzę i chęć dzielenia się nią z innymi.
 4. Telepolis.pl – Telepolis.pl to strona, która jest idealna dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w telekomunikacji. Znajdziesz tutaj codzienne aktualności, testy sprzętu i oprogramowania, promocje oraz bazę telefonów z różnych firm. Strona ta to także źródło rozrywki dla miłośników technologii, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły i porady dotyczące wyboru i użytkowania sprzętu elektronicznego.
 5. Bitcointalk.org – forum internetowe zajmujące się tematyką kryptowalut, na którym użytkownicy mogą dyskutować o różnych aspektach technicznych, ekonomicznych i prawnych dotyczących Bitcoin i innych walut cyfrowych. Newspoint może być wykorzystywany do monitorowania wypowiedzi na temat kryptowalut lub firm zajmujących się ich handlem, co usprawni analizę tych produktów i usług. 
 6. Tripadvisor.com – serwis internetowy, w którym użytkownicy mogą oceniać i recenzować różne miejsca turystyczne, takie jak hotele, restauracje, atrakcje turystyczne itp. Serwis ten cechuje się niesamowitą popularnością, osiągając ponad 450 milionów odsłon miesięcznie. Newspoint może być wykorzystywany do monitorowania opinii na temat konkretnego miejsca turystycznego lub całego regionu, co pozwala na lepsze zrozumienie odbioru tych miejsc przez turystów i lepsze dostosowanie oferty do ich potrzeb.
 7. Elektroda.pl – popularny portal internetowy poświęcony elektronice i technologii. Liczba użytkowników tej platformy to około 500 tysięcy miesięcznie. Elektroda.pl to strona internetowa, która jest skierowana do entuzjastów elektroniki i nowych technologii. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych artykułów i poradników dotyczących różnych zagadnień związanych z elektroniką, takich jak budowa i naprawa sprzętu elektronicznego, programowanie czy tworzenie własnych urządzeń. Elektroda.pl to świetne miejsce dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności związane z elektroniką.
 8. ZnanyLekarz.pl – platforma internetowa zawierająca informacje o lekarzach i placówkach medycznych. Liczba użytkowników tej platformy to około 300 tysięcy miesięcznie. Usługa Newspoint może być wykorzystana do monitorowania opinii o lekarzach i placówkach medycznych dostępnych na tej platformie.
 9. Fly4Free.pl – platforma internetowa, która pomaga w znalezieniu najlepszych ofert na przeloty i wynajem pokoi hotelowych. Dzięki niej można zaplanować wakacje marzeń w atrakcyjnych cenach. Strona jest codziennie aktualizowana i zawiera tysiące ofert z całego świata, dzięki czemu można znaleźć coś dla siebie niezależnie od tego, gdzie chce się wyjechać. Liczba użytkowników tej platformy to około 250 tysięcy miesięcznie. To idealne rozwiązanie dla osób, które kochają podróżować i chcą zwiedzać świat w korzystnej cenie.
 10. Medyczka.pl – strona internetowa poświęcona medycynie i zdrowiu. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących zdrowia oraz urody, a także komentarze specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Codziennie na forum aktywnych jest 780 użytkowników online.
 11. Forum.mieszkaniowy.com – platforma internetowa, która skupia się na tematyce mieszkaniowej. Znajdziesz tam wiele ciekawych dyskusji i porad dotyczących różnych aspektów związanych z mieszkaniem, takich jak np. wybór nieruchomości, remonty, czy aranżacja wnętrz. Na tej witrynie powstało do tej pory 248 106 postów, napisanych przez ponad 170 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.
 12. Vipturystyka.pl – strona internetowa poświęcona turystyce i oferującym różnego rodzaju usługi, w szczególności umożliwia dostęp do bazy noclegowej zawierającej ekskluzywne hotele SPA i luksusowe apartamenty. Każda osoba poszukująca właściwego miejsca do odpoczynku z pewnością znajdzie na stronie ofertę dopasowaną do indywidualnych preferencji oraz wiele rad dotyczących podróżowania.
 13. Forum majsterkowicza.pl – platforma internetowa skierowana do osób zainteresowanych majsterkowaniem i kategorią DIY (Do It Yourself). Zrzesza ona miłośników rękodzieła i umożliwia im wymianę doświadczeń, porad i pomysłów. Forum działa na zasadzie dyskusji i umożliwia użytkownikom zadawanie pytań innym użytkownikom oraz udzielanie im odpowiedzi. Do tej pory na stronie powstało ponad 35 613 postów, 5 117 tematów zostało poruszonych i odwiedziło tą stronę 8 464 użytkowników.
 14. Tytonie.fora.pl – forum dyskusyjne poświęcone tematyce papierosów. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych dyskusji na temat różnych marek papierosów, ich składu czy sposobów palenia. Usługa Newspoint pozwoli na dokonanie specjalistycznej analizy określonej grupy klientów oraz ich preferencji względem na przykład najbardziej cieszących się popularnością produktów.
 15. Forum.benchmark.pl – platforma internetowa, która służy do dyskusji i wymiany opinii na temat różnych zagadnień związanych z technologią i sprzętem komputerowym. Jest to miejsce, gdzie użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, pytać o radę innych użytkowników lub po prostu czytać interesujące dyskusje. Stosując usługę Newspoint zbadasz między innymi konkurencję z zakresu technologii i sprzętu komputerowego oraz zyskasz pewną przewagę na rynku. Liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 300 tysięcy w maju 2022.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Newspoint może pomóc w rozwoju Twojej marki, wejdź na stronę www.newspoint.pl i wypróbuj nasze narzędzie przez 7 dni za darmo. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy monitorujemy kluczowy dla Twojej branży serwis zapraszamy do kontaktu z nami.Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*22 lutego 2023, Robert Sadowski

Top 50 platform social media, które monitoruje Newspoint

Jeśli interesujesz się monitoringiem mediów i social mediami, koniecznie musisz zapoznać się z naszym zestawieniem TOP 50 platform społecznościowych, które monitoruje Newspoint. Przygotowany przez naszych specjalistów ranking przedstawia najpopularniejsze serwisy będące liderami pod względem rozpoznawalności, aktywności użytkowników oraz funkcjonalności. Przygotowaliśmy krótki opis, w którym znajdziesz informacje, takie jak charakterystyka platformy czy liczba jej użytkowników. Dzięki...

27 stycznia 2023, Robert Sadowski

Nowy format dostępny w eksporcie danych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Newspoint, korzystających z panelu służącego do kompleksowego monitoringu mediów, wdrożona została nowa funkcjonalność. Wyszukane publikacje z projektu lub tagu można dodatkowo wyeksportować w formacie .html i otrzymać bezpośrednio e-mailem. Jest to forma bardzo podobna do wysyłanych przez narzędzie alertowych powiadomień. 

10 listopada 2022, Adriana Baranowska

Skuteczny monitoring, czyli jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe dla Twojego brandu

Monitoring mediów bazuje na słowach kluczowych. Przede wszystkim wyznaczają one tematykę publikacji, których poszukujemy, obserwujemy i otrzymujemy w ramach prowadzonego monitoringu. Jednak to prawidłowe wpisanie dobrze dobranych fraz oraz ich odpowiednia konstrukcja umożliwiają wyszukanie publikacji, które faktycznie nas interesują oraz wyeliminowanie wpisów niedotyczących brandu czy wartościowego nas tematu. Na co warto zwrócić uwagę przy doborze słów kluczowych?...

1 czerwca 2022, Robert Sadowski

Eksport statystyk w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, udostępnił funkcjonalność eksportu danych, na podstawie których tworzone są wykresy i statystyki w Panelu. Funkcja ta ma na celu ułatwienie tworzenia własnych alertów ilościowych oraz wyciąganie danych do dedykowanych KPI. 

15 lutego 2022, Robert Sadowski

Wyszukiwarka influencerów w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w monitoringu mediów, udostępnił nowy, rozwinięty moduł analityki influencerów. Jest to w pełni funkcjonalna wyszukiwarka liderów opinii oraz publikowanych przez nich postów i komentarzy. Aktualnie analityka obejmuje aktywności na czterech platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.